Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 03 maja 2024 01:41:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 174  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2017 19:59:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25398
Niesamowita sprawa. Miałem szczęście, bo niemal cały turniej oglądałem, tylko oprócz tego feralnego Innsbrucka z jedną wietrzną serią, pozostałe trzy konkursy niemal całe (z przerwą na karmienie Jasia itp. ;-)), i naprawdę trzeba powiedzieć - to wybitne zwycięstwo w konkursie indywidualnym na otwarcie sezonu okazuje się w pełni przekładać na cały dotychczasowy przebieg sezonu. Brakowało dotąd tylko zwycięstw indywidualnych - no to jest! I ten Żyła na podium na dokładkę, niezły szok, chociaż okropnie mi szkoda Krafta i Tandego... co się w ogóle z nimi stało?! A już zwłaszcza z Tandem, który prawie zginął tam, lądując na jedną nogę i niemal wbijając nartę pionowo w zeskok, wyglądało to okropnie. Ciekaw jestem, czy to ta jego niesławna kostka w końcu zaatakowała? Czy psycha siadła, czy jednak zwykły wiatr, który innych oszczędził?

Ale ogólnie WOW!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2017 20:18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7630
Skąd: Kraków
Tande chyba chciał tak bardzo, że aż nie wyszło a Krafta dopadła grypa żołądkowa, choć pewnie złośliwi mówią, że to ze strachu... ;)


Kiedy Kamil jechał po rozbiegu, powiedziałem - " my jesteśmy armia, niewidzialna armia - Kamil, leć!" :D . I poleciał! Niewidzialna Armia walczy do końca! :) :D :) :D


Wspaniałe to wszystko dzisiaj. A Tandego faktycznie bardzo mi szkoda... ;)

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2017 20:32:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17265
Skąd: Poznań
Coś nieprawdopodobnego, chyba na razie nie jesteśmy nawet w stanie ogarnąć wielkości tego sukcesu. Brawo, brawo, brawo! :aniolek:
No i myślę, że Horngacher już zaklepał sobie tytuł Trenera Roku.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2017 21:06:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Kot aż 7 punktów od podium. Rozczarowanie.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 06 stycznia 2017 21:21:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7630
Skąd: Kraków
Bogus pisze:
Kot aż 7 punktów od podium. Rozczarowanie.


:lol:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 stycznia 2017 00:25:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Tande miał jakiś problem z wiązaniami (na ile znam norweski, a nie znam - nawet nie wiem, czy to był bokmål czy nynorsk). Cóż, miał pecha, ale wcześniej miał sporo szczęścia z wiatrem - przede wszystkim w Insbrucku, ale i dziś, bo trafił na jakąś chwilową zmianę warunków, a potem długo wyglądało na to, że się nie da daleko polecieć, dopiero nasi pokazali, że jak się umie, to się da. Punkty punktami, ale kolejny raz było widać, że wszystkiego nie załatwiają. Kraft też miał pecha, ale i Stoch przecież też, w dodatku zawinionego przez organizatorów, więc sumarycznie wszystko się wyrównało.

Przede wszystkim bardzo się cieszę, że Stoch wygrał turniej, bo to była właściwie ostatnia rzecz, której mu brakowało (no, jeszcze MŚ w lotach, ale to już taki niekonieczny deser), a w dodatku sprawia wrażenie gościa, którego nie da się nie lubić (nie jest to taka Justyna Kowalczyk, której sukcesy, owszem, cieszyły, ale bez kija to bym nie do niej próbował podchodzić). No i warto zwrócić uwagę na to, że jego kariera jak na skoki jest bardzo nietypowa - najczęściej wyskakuje raptem znikąd jakiś młodzian, wygrywa co się da, potem albo dalej wygrywa, albo na jakiś czas z niewiadomych powodów nic wygrywa, żeby znowu później z równie niewiadomych powodów wrócić do wygrywania, albo znika całkowicie i już nie wraca. Stoch natomiast aż do sezonu 2013/14 systematycznie piął się w górę i dopiero potem przytrafił się kryzys, który niniejszym można uznać za zakończony.

Żyła i Kot w generalce zajęli niewątpliwie wyższe miejsca, niż z ich skoków wynikało, no ale nawet, gdyby zajęli te swoje miejsca 4/5 i 6/7, które im się w pełni należały (to jest coś kompletnie u nas nowego - mamy 3 skoczków, którzy w sposób całkowicie powtarzalny zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce), to i tak byłby mega sukces, który pewnie trudno byłoby kiedykolwiek powtórzyć. Miejsc 1, 2 i 4 nie uda się wg wszelkiego prawdopodobieństwa powtórzyć nigdy, tym bardziej cieszę się, że - podobnie jak Crazy - wszystko widziałem.
Biorąc pod uwagę, że Kubacki dość regularnie łapie się do 20, to w Lahti może być ciekawie!

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 stycznia 2017 09:48:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17995
Bogus pisze:
mamy 3 skoczków, którzy w sposób całkowicie powtarzalny zajmują miejsca w pierwszej dziesiątce

..oooooo! To!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 stycznia 2017 13:36:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25398
Bogus pisze:
(nie jest to taka Justyna Kowalczyk, której sukcesy, owszem, cieszyły, ale bez kija to bym nie do niej próbował podchodzić)

E! Ja bym z Justyną poszedł na piwo. A nawet, bardziej ryzykownie, na Orlą!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 stycznia 2017 19:15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17265
Skąd: Poznań
Na piwo to bym wolał z Anitą Włodarczyk. Justyna Kowalczyk jest - i tu się z Bogusem zgadzam - zbyt humorzasta.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 07 stycznia 2017 20:45:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
arasek pisze:
Na piwo to bym wolał z Anitą Włodarczyk.


Pod warunkiem, że po alkoholu nie robi się agresywna, bo wtedy mogłoby być nieciekawie :wink:.

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 08 stycznia 2017 10:20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28017
Pod dobrej wódzie lepsza jestem w dżudzie.

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2017 11:54:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Crazy pisze:
E! Ja bym z Justyną poszedł na piwo.

Pewnie musiałbyś wysłuchać narzekań, że piwo jest niedobre, że ci przy sąsiednim stoliku mają wygodniejsze krzesła, a ta tam pod oknem pije już drugie piwo, bo bierze leki na astmę, a w ogóle to nikt jej nie lubi ;)

Out OF Focus pisze:
Pod warunkiem, że po alkoholu nie robi się agresywna, bo wtedy mogłoby być nieciekawie

Nie chcesz chyba powiedzieć, że mogłaby Araskiem... no wiesz... miejmy dla siebie szacunek.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2017 12:05:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
Cytat:
Nie chcesz chyba powiedzieć, że mogłaby Araskiem... no wiesz... miejmy dla siebie szacunek.


Niee, chodziło o to, że kolega mógłby się znaleźć w niezręcznej sytuacji, bo przecież kobiety bić nie można :).

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 09 stycznia 2017 22:26:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25398
Bogus pisze:
Pewnie musiałbyś wysłuchać narzekań, że piwo jest niedobre, że ci przy sąsiednim stoliku mają wygodniejsze krzesła, a ta tam pod oknem pije już drugie piwo, bo bierze leki na astmę, a w ogóle to nikt jej nie lubi

i na to właśnie bym liczył, ponarzekalibyśmy razem!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 28 stycznia 2017 21:09:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
Dzisiaj Serena gładko po raz kolejny przeszła do fistorii. Było kilka fajnych momentów i pomyślałam sobie, ze kiedys moze (pra)wnukom oopowiadać, że oglądałam to na żywo ;-)
A jutro - Back to the Future vol 2

phpBB [video]

a dla jeszcze lepszego przygotowania
phpBB [video]


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2605 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 174  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group