Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 03:24:50

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 01:59:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Dzisiaj na mini manewrach poznańskich razem z Morellą, Natalią i Elrondem dokonaliśmy cudu nad Wartą! Dzyń jako zagorzały przeciwnik nowoczesnej techniki stał się posiadaczem telefonu komórkowego! Gratulacje :brawa:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 06:34:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Ale polifonia, Dzyń?! Polifonia? I jazzy-trendy niebieski wyświetlacz? ;-) :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 07:22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Co za złodziejski kraj, no... ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 07:26:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
arasek pisze:
I jazzy-trendy niebieski wyświetlacz?


Jedna oftopowa uwaga. Slowko "jazzy" juz nie jest jazzy. Teraz mowi sie poppy. :)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 07:54:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
K.T.W.S.G. pisze:
Pet napisał:
jazzy-trendy

Pet napisał:
poppy




Niestety szanowny K.T.W.S.G.! Niestety. Nic na to nie poradzimy. Mozemy sobie miec torsje od rana do wieczora, a i tak jak napotkamy na swej drodze jakiegos "poppy" klabersa, moze nas uraczyc tym slowem. Oczywiscie my go mozemy potem obrzygac, ale czy w czyms to pomoze? ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 08:12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
K.T.W.S.G. pisze:
Sam nie wiem, jednak z całą mocą twierdzę, że choćby jeden klabers pod wpływem bycia obrzyganym miał zstąpić z trendy ścieżki, to warto. Naprawdę Warto.


Myslisz? Hmmm... Moze cos w tym faktycznie jest. OK! W takim razie od dzis rzygamy na "poppy-klabersow"... a potem pytamy sie czy poczuli jakas zmiane ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 08:31:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24295
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Powinienem pomarudzić jak Budyń wątek obok że mnie to się na manewry nie prosi... :cry:
Pippin

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 08:53:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
K.T.W.S.G. pisze:
Czy TY obrzygałeś już dziś swojego klabersa?


Piekne! :piwo: :brawa:

Teraz nalezy wyjsc z tym haslem do narodu... Kto wie... moze okaze sie, ze mamy takie poparcie, ze nas do sejmu wybiora ;).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 09:30:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Peregrin Took pisze:
Powinienem pomarudzić jak Budyń wątek obok że mnie to się na manewry nie prosi...
Pippin

Pippin nie obrażaj się, to były spontaniczne i mini manewry, na których zresztą umówiliśmy się, że wszyscy przyjedziemy w czwartek na polcon i tam pomanewrujemy wspólnie na zabawie hobbickiej.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 09:42:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
(PAP) Kandydaci w wyborach prezydenckich nadzwyczaj szybko zareagowali na powstanie listy nr 7.
LECH KACZYŃSKI oświadczył że razem z bratem obrzygał na spółkę pewnego klabersa na nadbrzeżu jachtowym w Mikołajkach i jest z tego dumny bo stało się to przy świetle Księżyca.
ROMAN GIERTYCH zareagował oświadczeniem w którym stwierdza, że jego ojciec co prawda nie wymiotuje z powodów, jak to określił "patriotycznych", ale on-Roman zrobi to za niego. Na najbliższy piątek planuje zatem wezwać jakiegoś klabersa przed oblicze Komisji Śledczej i obrzygać go na oczach całej Polski.
WŁODZIMIERZ CIMOSZEWICZ powiedział Radiu Rzyg 99,2 FM , że z pewnością obrzygał jakiegoś klabersa ale nie pamięta dokładnie okoliczności. Może było ich dwóch a może nawet trzech. Wykazał się przy tym ponadstandardową uczciwością.
JANUSZ KORWIN-MIKKE zapewnił, że obrzygał klabersa sam, bez pomocy państwa.
ZBIGNIEW RELIGA wyznał, że w listopadzie 1997 roku nie mógł się powstrzymać i obrzygał swojego pacjenta na stole operacyjnym. Pacjent był zatwardziałym klabersem z poppy-jazzy-trendy-coolowym tatuażem na klacie i Religa nie czuje się winnym zaistniałej sytuacji.
ANDRZEJ LEPPER obiecał, że po jego zwycięstwie w wyborach każdy Polak dostanie za symboliczne 2936392 rubli białoruskich (czyli 0,29871 zł) swojego klabersa do obrzygania i pogonienia widłami.
DONALD TUSK wspomniał jak to w 1984 roku pracował na wysokości, zakrztusił się gumą do żucia (już nie pamięta jaką...) i zwymiotował na głowę VI sekretarzowi KW PZPR w Gdańsku. Został wtedy przesłuchany przez milicję na tę okoliczność, a podczas przesłuchania złośliwie puszczano mu przeboje Krzysztofa Krawczyka. Tusk przyznał że sekretarz nie był klubersem, ale coś musiał powiedzieć bo przecież prowadzi w sondażach.
Jedynie niezłomna MARIA SZYSZKOWSKA wyraziła solidarność z klubersami, uznała ich za grupę opresjonowaną i wydała list otwarty w którym stwierdza że każde rzygnięcie na klubersa potraktuje jako rzygnięcie na nią osobiście.
:-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 09:55:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
STAN TYMINSKI zapowiedzial, ze ma juz w czarnej teczce opracowany specjalny sposob rzygania na klabersow, ktory mialby jakoby zapewniac pelna satysfakcje obu stronom, a ponadto stwierdzil, ze "poppy" tez juz wypada z obiegu i w szerokim swiecie mowi sie teraz "tymmi".

LIWIUSZ ILASZ stwierdzil, ze nie ma absolutnie pojecia o co chodzi, ale jesli da mu to wymaganych 100 tys podpisow, to jest w stanie opowiedziec sie za rzyganiem... badz przeciw.

HENRYKA BOCHNIARZ oswiadczyla, ze kwestia rzygania na klabersow, znajdzie z pewnoscia odbicie w jej programie, ktory ma zamiar opublikowac najpozniej pol roku po wyborach prezydenckich (niezaleznie od wynikow tychze wyborow).

GABRIEL JANOWSKI stwierdzil, ze rzyganie na klabersow to zadna nowosc i on juz dawno planowal obrzygac klabersow z klabu parlamentarnego SLD, ale nie pozwolila mu na to straz marszalkowska. Zarzywny staruszek twierdzi jednak, ze przy najblizszej okazji obrzyga zarowno klabowiczow z SLD, straz marszalkowska i trybune sejmowa i to za jednym rzygiem.

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony wt, 23 sierpnia 2005 10:05:14 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 10:00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
K.T.W.S.G. pisze:
PS/offtop: Wczoraj wracając z Boskim z podróży po warszawskim Brooklynie, na Stacji Służew uniosłem w górę palec wskazujący i uroczyście ogłosiłem: "Znajdujemy się w podziemiach Autonomicznego Księstwa, w którym mieszka Pet!". Boskey był bardzo wzruszony.



Ja rowniez jestem bardzo wzruszony! Zaluje tylko, ze nie wiedzialem, ze bedziecie nawiedzac moje wlosci, bo gdyby bylo mi to wiadomym, to kazalbym ustawic na trasie przejzdu orkiestery dete, akrobatow i atletow, tudziez dziatwe szkolna deklamujaca okolicznosciowe wierszyki, aby umilic wam podroz, a sam pozdrowilbym Was ze specjalnej trybuny ustawionej na stacji (Wielkie Autonomiczne Ksiestwo) Sluzew machajac purpurowa chusteczka w zielone grochy :).

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 10:05:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
Zeby byc jazzy/poppy moze napiszmy jaki kazdy ma telefon.

Moim zdaniem najbardziej jazzy/poppy telefony maja Bart i Elrond i to im nalezy sie tytul "Najbardziej poppy forumowicz" ;)

A ja nie jestem poppy, mam motke t190 sprzed 100 lat :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 10:06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
A ja tam jestem poppy i ze swoim Sony-Ericssonem k700i jestem w stanie zadac szyku na kazdej dysce i byc krolem balu w niejednej remizie. ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony wt, 23 sierpnia 2005 10:08:13 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 23 sierpnia 2005 11:05:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21317
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
K.T.W.S.G. pisze:
A ja mam w domu telefon wrzutowy na żetony! HA!!!!!!!!



Uuuuuu! Bajer! Ale poppy!!! :o ;)

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group