Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 11:05:44

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 września 2014 15:38:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
elrond pisze:
Mo Means No - nie chciało mi sie czekać godzine na opóźniony pociąg


Hej, a kiedy to było? :)


Sula pisze:
IJahman Levi w Lublinie - wybrałam zamiast koncertu imprezę u znajomych, która w dodatku była kiepska


O, to pamiętam, że jakoś koło 1999 miałem wielką ochotę zboczyć z drogi na urodziny koleżanki i iść na Veriete, które grało w Krakowie w Klubie Re. I trzeba było tak cholera zrobić! :)


Pet pisze:
Tym razem kasy na bilet nie przeznaczyłem na żaden szczytny cel, tylko zwyczajnie i po ludzku ją przepiłem i to pod drzwiami klubu Rhisome, w którym odbywał się koncert.


Mam wrażenie, że gdzieś na forum czytałem ostatnio jakąś podobną historię...
:mruganie:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 września 2014 16:34:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
nie ukrywam, że żałuję szeregu przepuszczonych ostatnio koncertów tych wszystkich Wovok, Shofarów i kogo tam jeszcze MAQ nie wielbi ;-)
Co prawda za każdym razem miałem dobry powód nie pójścia i nie mogę powiedzieć, że żałuję żadnej z decyzji. Ale faktem jest, że Cukunft grał w moje urodziny, nie byłem, Wovoka ze dwa razy ostatnio, nie byłem, na Shofar się spóźniłem i chyba jeszcze kiedyś był, a się nie wybrałem, zresztą już się w tym pogubiłem.
Mam nadzieję, że Mr Rogiński trochę jeszcze pogra i będę mógł go parę razy na żywo zobaczyć.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group