Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 12:35:28

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 grudnia 2008 23:21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 21 stycznia 2006 14:34:20
Posty: 625
Skąd: 13
pamiętam jak w 2000 r. na mieście wisiały plakaty reklamujące koncert Ewy Braun w Gdańskiej 'Plamie' a mi nie chciało się samemu iść.. potem okazało się, że było tam nagrywane nie wiem czy nie najlepsze ich LP - Electromovement' i trochę szkoda, że nie dotarłem...

a i w sumie żałuję, że nie poszedłem bardziej zobaczyć niż posłuchać wydziaranych i nieco podstarzałych hard korowców z Agnostic Front w Uchu. Chociaż kawałka Victim In Pain to bym sobie nawet i posłuchał.. hehe

_________________
lol


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 grudnia 2008 13:19:05 

Rejestracja:
pt, 18 maja 2007 18:23:53
Posty: 1220
Skąd: Turek/ Warszawa
Jest kilka takich koncertów, ale na dzien dzisiejszy najbardziej żałuje koncertu Armii na Festiwalu Jarocin 2007, gdzie z zespołem zagrali Robert Brylewski, Stopa, na scenie podobno obecny był też Maleo.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 grudnia 2008 16:22:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
trochę by się nazbierało....
AC\DC i Metallica bo miałem roczek... joke :wink:
U mnie to by było tak:
około trzech koncertów Armii w Poznaniu raz z powodu obozu(Armia nad Maltą) raz bo nie wiedziałem(promocja PMK w Blue Nocie) i jeszcze coś tam gdzieś kiedyś :wink:
Metallica w Chorzowie 2004....echhh szkoda gadać...
Black Sabbath w Spodku przy okazji Reunionu....nie mieliśmy wtedy pieniędzy na tą eskapadę...podobnie jak przy okazji koncertu Rammsteina kiedy promowali w tym samym miejscu płytę Mutter.
i to chyba wszystko z takich rzeczy co mnie bolą że nie byłem, szczególnie ten Black Sabbath...

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 stycznia 2009 16:31:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
troche sie tego pozbierało:

Dead Can Dance - chyba najbardziej bo już sie chyba nie powtórzy, drogo było, się ociągałem a potem już nie było biletów :cry:

Pink Floyd w Pradze w 1994/5 - to chyba była jedyna realna okazja aby ich zobaczyć - trochę mi to osłodził Gilmour (z Wrightem!!!) w Gdańsku

Rammstein w Spodku - właściwie nie wiem dlaczego, znałem ich wtedy zbyt pobieżnie i niedoceniałem a szkoda :(

R.E.M. na Torwarze - tu bardziej przez głupotę organizatorów, znów się ociągałem z zakupem, kolejne informacje w ciągu kilku dni mnie dobiły: najpierw twierdzono, że mało biletów sie sprzedaje, potem, że nadal słabo idzie i koncert jest przeniesiony na Torwar (pierwotnie miał być na Gwardii) i po kilku dniach, że się wyprzedał. No czy to nie głuopta :twisted: Na szczęście tę stratę udało się nadrobić w zeszłym roku w Pradze :)

The Cure i Pearl Jam jesienią 1996 - obie straty jakoś się udało nadrobić, choć przy PJ nadal pozostał niedosyt, który pewnie nie byłby tak duży gdyby udało się następnym razem ale...
Pearl Jam w Spodku w 2000 - Agata była w ciąży, nie czuła się za szczególnie i ja również nie pojechałem a dwa niewykorzystane bilety leżą do tej pory w domu

Faith No More i Smashing Pumpkins latem 1997, zaczynałem pracę, była powódź na południu ale jednak po prostu głupi byłem

Metallica na Torwarze i Gwardii, Roger Waters na Gwardii, Genesis w Spodku i wielu innych koncertów z lat 1996-2004 wtedy bardzo mało chodziłem na koncert, małżeństwo, mieszkanie, praca, dziecko + własne lenistwo wypełniały czas - dopiero PRL w 2004 był bodźcem aby się ruszyć, dzięki temu mało znam koncertowo wykonań z Ducha czy Drogi a na czadowym Tymku byłem dopiero po 888.

Cohen na Towarze ostatniej jesienią - mogłem miec darmowe wejście ale dowiedziałem sie o tym kilka tygodni później :(

Killing Joke w Proximie - odwołany koncert (2007?), bardzo żałuję, po takich dwóch płytach, ciekawe jakby to zabrzmiało :(

szkoda też paru koncertów Open'erowych (Bjork, Sigur Ros, White Stripes) ale primo nie jestem fanem festiwali, secundo w ostatnich latach był to standardowy czas urlopu

jakiegoś Jarocina na przęłomie lat 80/90. Niestety nigdy tam nie dotarłem :(

Takim marzeniem koncertowym mozliwym do spełnienia jest jeszcze Rush, może jeszcze dotrą w najbliższych latach do Pragi lub Niemiec :roll:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 06 stycznia 2009 17:57:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
marecki pisze:
Metallica na Torwarze

panie co pan?
Metallica owszem na Gwardii ale wcześniej to w Spodku! :)

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 stycznia 2009 09:08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
A jeszcze wcześniej na Śląskim i znowu w Spodku. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 stycznia 2009 14:15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
MAQ pisze:
Metallica owszem na Gwardii ale wcześniej to w Spodku!


Peregrin Took pisze:
A jeszcze wcześniej na Śląskim i znowu w Spodku


oj no dobra chodzi mi o trasę po Load
nie byłem to chyba mogę nie pamiętać gdzie nie byłem? :wink:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 07 stycznia 2009 14:23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
marecki pisze:
po Load
To w Spodku. Ostatni koncert Metalliki w Polsce bez mojego udziału. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 22:18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Contemporary Noise Quintet
George Dorn Screams

We Wrocławiu istnieje klub Bezsenność. Ma głupi próg wpuszczalności tylko od osiemnastego roku życia. Niezbyt bym się tym przejmował, gdyby nie to, że od czasu do czasu grają u nich zespoły, które mnie interesują.

Brrr.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 stycznia 2009 23:00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 09 kwietnia 2007 21:47:24
Posty: 794
Skąd: one two three everybody Rzeszotary
KISS w Pradze....
Metallica (na obie mialam darnmowe wejsciówki)
Flapjack w Opolu

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 22:51:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Acidolka pisze:
Metallica (na obie mialam darnmowe wejsciówki)

:shock:
gdybym nóż miał to bym zabił..... :wink:

nie pojadę kurna na rammstein w listopadzie. akurat przed moimi urodzinami jest kilka dni.... (tu występuje wyjątkowo niecenzuralny zwrot na "k", nie jest to niestety kominek. jest na pięć głosek, a dopowiedzenie standardowe to nie ''cię", ale też na trzy litery)!!!

i nie pojechałem na sdm do Sanoka. bo nie było jak. i nie pojadę do Przemyśla. bo mnie nie będzie w domu. :(

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 czerwca 2009 23:57:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Ja bardzo żałuję, że nigdy nie miałem okazji być na koncercie Zbylaków Maryi.. Marzy mi się jakaś reaktywacja, choć podobno muzycy niechętni ;) Ale może tak na potrzeby małej trasy...?
2Tm2,3 w Wesołej, 1999, albo 2000 rok. Rodzice byli sceptyczni do tego pomysłu, a ja nie postawiłem na swoim :?
Armia + Lao Che - a byłem już blisko klubu..
Soulfly - głównie żal mi tego koncertu w Stodole, gdzie kręcili DVD, które jest bonusem w rozszerzonej wersji Conquer. Ale na Węgorzewo też miałem jechać, zrezygnowałem kilka godzin przed wyjazdem..
Cavalera Conspiracy - kasa
Flapjack - w Warszawie kilka razy grali od reaktywacji, ale zawsze szkoda mi było kasy. Ale przede wszystkim przepuściłem ich koncert na Woodstocku 2006, mimo że tam byłem..
KNŻ niedawno... Stwierdziłem, że przegięta cena biletu... Ale jeśli ta reaktywacja nie będzie krótkotrwała i będzie mi dane być na pełnowymiarowym koncercie, to będę mógł to wykreślić.
Poza tym przepuściłem trochę koncertów zagranicznych kapel na różnych festiwalach: Massive Attack, Beastie Boys, Asian Dub Foundation x2, Killing Joke..

No i już żałuję, że mnie nie będzie na Openerze, a konkretnie na Faith No More i Prodigy...

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lipca 2009 09:48:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 08:35:09
Posty: 521
Skąd: Bydzia
Nigdy!! nie byłem na koncercie Moskwy, no i na Falarku ale może po wznowieniu Izraela i Kryzysu i na Falarek przyjdzie czas :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 lipca 2009 15:26:22 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 13:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Armia będzie grać 4 lipca w Michałowie pod Białymstokiem. To prawie tuż przed Węgorzewem, gdzie też będzie grać, więc nie opłaca mi się jechać taki kawał :| Cały rok czekałam na Armię w Białym...

W czasie węgorzewskiego festiwalu SDM zagra w Ełku :| Też nie pojadę...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 21 września 2014 15:22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Cytat:
Nirvana - akurat byłem w Pradze zimą 1994 roku, kiedy Kurt & Co. grali tam koncert. Gdybym zorientował się wcześniej... Kilka miesięcy później było już "po ptakach".


Nie martw się - ten koncert (jak spora część europejskiej trasy) został odwołany :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group