Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 13:52:02

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 grudnia 2008 03:27:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 12 marca 2007 13:01:11
Posty: 389
Skąd: cudne manowce
SDM w Łodzi bardzo niedawno... no bo drogo..

Kult w Łodzi (trasa pazdziernikowa 2008) bo tez drogo

Woodstock 2004 - Armia, Dezerter (młody, gupi, nieświadomy)

SBB w Łodzi chyba w tamtym roku, albo na poczatku tego

TooL w 2006..

Lao Che - Woodstock 2006 i Jarocin 2008.. a na obu festiwalach byłem :roll:

Armia na 20 - lecie w Stodole

Gilmour w Gdańsku

Kryzys w tym roku w Jarocinie (spalem w namiocie. no comment)

no i nie byłem na Siekierze w Jarocinie'84 ale wtedy nawet nie byłem w planach ;)

_________________
http://www.lastfm.pl/user/crazydiamon87


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 grudnia 2008 09:42:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Falarek w Krakowie... Byłem na pierwszym roku, uczyłem sie do egzaminu. Innymi słowy: byłem młody i głupi.

Dżem w Myślenicach - jeszcze szkoła podstawowa, rodzice nie puścili, a po koncercie były ekscesy, poleciało kilka szyb, niejaki Ramona pociął się żyletką...

PJ Hervey w Warszawie - cały czas myślałem, że to w środku tygodnia a było przed dniem wolnym, co uświadomiłem sobie za późno :) .

Ale co tam, nie są to jakieś wielekie żale! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 grudnia 2008 14:06:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 30 sierpnia 2005 15:42:53
Posty: 1026
Skąd: z pomieszania win ...
Nie byłam :
mathew pisze:
B. Dylan (szacun dla tych co byli)

Bo Ci, co prowadzili sprzedaż biletów to idioci.

_________________

Kiedy tylko w moich snach
Ktoś podnosi na mnie głos
Jak wytresowany pies
Kuląc się czekam na cios


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 grudnia 2008 16:23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
rozumiem ,że chodzi o koncerty w Polsce ...a więc ..żałuję ,że nie byłem na koncertach zespołów:

QOTSA :oops: :cry: a byli dwa razy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PJ Harvey -byłem w szpitalu ,na nasze bilety weszli Malejonki
Mo Means No - nie chciało mi sie czekać godzine na opóźniony pociąg
Kraftwerk -w latach osiemdziesiatych byli w Polsce !!! a gdzie ja byłem ?
Nick Cave :oops: wstyd
King Crimson -chyba pożałowałem kasy :oops:
The Young Gods -tego to juz naprawde nie wiem...
The Swans - myślałem ,że to jakaś słaba kapela :oops:
Faith no more - naprawdę nie wiem
Voivod - no własnie ?
White stripes -dlatego ,że na openerze..

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 grudnia 2008 17:36:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
mój największy koncertowy błąd -

nie byłem na U2 w chorzowie ;((

odpuściłem sobie też pierwszą mars voltę i qotsa ( byli jakoś jeden po drugim i tak się nie mogłem zdecyodwać że na nic nie poszedłem :| )

cavalera conspiracy


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 24 grudnia 2008 21:32:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
stiw pisze:
cavalera conspiracy

również,,, w sumie liczyłem, że wygram bilet - miał być jakiś numerek konkursowy - w płycie którą wygrałem na onecie,,, jednak przysłali mi płytę bez folii i bez numerka i niestety nie mogłem brać udziału w konkursie,,, no i odpuściłem,,, choć pewnie druga taka okazja prędko się nie powtórzy,,,

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 grudnia 2008 13:05:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 22:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
O :shock:

Uderzyło mnie to teraz obuchem. Przeglądałem jakiś czas temu zdjęcia członków zespołu Disfear (który grał z zespołem Doomriders koncert w Firleju, na którym nie byłem i czego z każdą chwilą coraz bardziej żałuję :evil: ) i walnęło we mnie coś tak, że nie ma przebacz.

Mianowicie, podczas tego małego festiwalu, jaki się zrobił przy okazji koncertu reaktywacyjnego Illusion, w części korytarzowej szatniano-palarniano-gastronomicznej, gdy występowała Coma, koło Gomeza z żoną i znajomymi + mnie stał przez chwilę rudowłosy brodacz w czapce Disfear i koszulce Doomriders. I albo był to jakiś die hard fan, albo wokalista Disfear, Tomas Lindberg.

Co jeszcze bardziej mną trzęsie, a z drugiej strony zastanawia i pozostawia w nastroju do rozmyślań. :?

Ok. To był Lindberg.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 grudnia 2008 14:29:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
ksu w Nozdrzcu na wakacjach tego roku... byłem lekko chory i czułem się strasznie źle.... a to było tylko 30 kilosów.... do dziś żałuję
przedostatni tymek w Rzeszowie.... no bo nie wiedziałem, że jest
armia i lao che w rzeszowie wiosną zeszłego roku chyba.... albo rok wcześniej jeszcze - bo nie miałem kasy po tymku, który był dwa dni wcześniej, nie miałem dojazdu i nie miałem motywacji
sdm w Rzeszowie na wakacjach - bo się (kuchnia) bilety skończyły, jak przylazłem to był tylko jeden.... a ekipa była.....
arka noego na Kalwarii Pacławskiej rok temu - bo nie pisało, że jest w ten dzień co tymek :|

cdn

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 25 grudnia 2008 18:17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
kult w Rzeszowie w 'pod palmie' przedostatnim razem - bo bilety wyszły tydzień przed koncertem
dżem w tym roku na wiosnę - bo akurat wypadł smap...... siostra i tato byli, mówili że koncert świetny....
dżem w Jarosławiu, gdzieś ze dwa miesiące temu - bo jakoś nie było motywacji....
flapjack w tamtym roku - bo nie było czym jechać
acid drinkers w Rzeszowie i w Sanoku tego roku - nie było czym dotrzeć :( i w tamtym roku na podpromiu też w Rzeszowie nie byłem. z tego samego powodu, co pozostałe dwa
pożegnalny knż w Rzeszowie - nie było jak dotrzeć
vader w Rzeszowie - jak wyżej
el dupa w Rzeszowie - to już złośliwość totalna: miałem bilet z tydzień i się dowiedziałem dzień wcześniej, że siostra ma bieżmowanie... nie było szans zdążyć... bilet odstąpiłem koledze
happysad - bo tydzień przed wyszły bilety
metallica ostatnio w Polsce - bo plany legły w gruzach

więcej nie pamiętam

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 grudnia 2008 00:25:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
1996 - Pearl Jam. wyjeżdżając na późne wakacje zostawiłam rodzicom karteczkę, żeby kupili bilet, karteczka przepadła, a ja potem przepłakałam swoje, bo kiedy wróciłam, już nie było biletów. teraz się z siebie śmieję..

The Cure w Spodku
Nick Cave w Kongresowej
- "ych, szkoda gadać" (jak mawiał mój ś.p. dziadek) - mój ówczesny chłopak nie chciał ze mną nigdzie chodzić / jeździć na koncerty, kasy też wtedy nie miał, więc jak on nie, to ja też nie. szkoda, szkoda...

Blixa Bargeld (Rede/Speach) w Krakowie
- wtedy miałam wątpliwości, czy jeszcze tak bardzo kocham Blixę i nie było z kim, więc nie. szkoda...

PJ Harvey i Lou Reed w tym roku - tylko trochę mi szkoda, ale szkoda.

Armia (i Feel ;) ) w Pruszkowie - ale za to miałam afterparty, więc ból o wiele mniejszy.

edit:
natalia pisze:
a i jeszcze white stripes na openerze którymś - bo nie miałam z kim chyba
też.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 grudnia 2008 12:53:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
taaaak, to najgłupsze powody nie - pójścia na koncerty - że się nie miało z kim :roll: :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 grudnia 2008 14:17:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Pearl Jam latem zeszłego roku (środek tygodnia + dzień później odbywała się obrona mojego doktoratu, wypadało być)

PJ Harvey w maju tego roku (nie wiedziałam jeszcze, jak bardzo ją lubię)

Ostatniego Cave'a mi nie żal, bo promował wtedy muzykę do westernu "The Proposition", co niezbyt mnie interesowało; żal mi wcześniejszych jego koncertów, zwłaszcza tego we Wrocławiu w 2001


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 grudnia 2008 20:08:09 
Dead Can Dance w Warszawie - strasznie chciałam tam być, ale cena biletu przekraczała moje możliwości (chociaż, prawdę mówiąc, pewnie była to bardziej kwestia tego, że szkoda wydać tyle kasy na raz, na jeden koncert)

PJ Harvey - obejrzałam się krótko po. nie byłam jeszcze taką fanką w momencie koncertu jak obecnie ;) dopiero poznawałam pierwsze albumy. bardzo krótko potem było tak szkoda!!!

2TM2,3, Dementi w tym roku w Lublinie - długo nie mogłam się zdecydować. to był taki szalony czas kiedy masa rzeczy była to zrobienia i nie miałam za bardzo czasu na cokolwiek. rozchorowałam się krótko po tym, jak w końcu zdecydowałam się jechać

Luna, ostatnio w Warszawie - było to na kilka dni przed Wigilią, więc w grę wchodziła opcja zostania od wtorku do soboty lub wydanie kupy pieniędzy na jeżdżenie w tą i z powrotem. koniec końców, nie było ani jednego ani drugiego [damnitt!]


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 grudnia 2008 20:28:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Sie mi jeszcze przypomniał jeden koncert, na którym nie byłem, a której to absencji wielce żałuję. Defiance w Warszawie w 1995, albo 1996 roku. Tym razem kasy na bilet nie przeznaczyłem na żaden szczytny cel, tylko zwyczajnie i po ludzku ją przepiłem i to pod drzwiami klubu Rhisome, w którym odbywał się koncert. Jak pankrok, to pankrok.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 grudnia 2008 22:47:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 12:34:20
Posty: 803
Roger Waters na stadionie Gwardii - wtedy mój budżet był zbyt zawężony aby wydać kasę na ten koncert, więc znam go tylko z opowieści brata
IJahman Levi w Lublinie - wybrałam zamiast koncertu imprezę u znajomych, która w dodatku była kiepska
Luna w HRC - dojazd + praca następnego dnia wykluczyły moje uczestnictwo
i pewnie coś by się jeszcze znalazło


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group