Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:02:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1012 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 marca 2009 14:16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
:lol:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 marca 2009 18:29:49 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 11:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
wchodzę, kurwa, wchodzę :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 29 marca 2009 21:49:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
a to na płycie tak nie leci? :shock:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 marca 2009 10:42:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
dzwoni wczoraj budzik o 6.55, wstaję, idę do pokoju, włączam tv na polsat, a tam nie ma F1. Myślę sobie, pewnie wyścig jest o 8. nastawiłem budzik na 7.55. Wstaję i wyścig jest!
dziś: nastawiłem budzik na 5.30, aby spóźnić się ok. 20 min. do pracy :twisted: (w końcu to przedostatni dzień). wstaję, a w domu cisza. wszyscy śpią. budzę mamę, siostrę, pytam czy nie wstają do pracy? mówię, że już 5.30, więc pewnie zaspały. nagle krzyk pośpiech, kto komu zegarki poprzestawiał. wchodzę do kuchni...a tam 4.30, na komputerze 4.30. Myślę, co jest grane?!
No i zorientowałem się, że niepotrzebnie przestawiłem zegarek w telefonie, bo ten dodatkowo przestawił się jeszcze sam.
widok spanikowanych domowników - bezcenny ;)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 17:09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..kiedyś w czasach jak wchodziły do użytku publicznego ( ale jeszcze takiego nie ogólnego ...wiadomo PEWEX , albo trzy wypłaty moich rodziców) magnetowidy a słowo piractwo kojarzyło sie tylko i wyłącznie z jednonogim kapitanem Hakiem , w naszym domu kultury organizowano seanse filmów video i to bynajmniej "nie za nic" jak mawia klasyk...czyli za pieniądze. Filmy te to były na owe czasy "hiciory"a dzisiaj uważane są za niezłe gnioty ..."Lody na patyku" "Akademia policyjna "itp. "Obrazy" te puszczane były raz w tygodniu przy 100% frekwencji...normalnie wydarzenie na dzielnicy... Z czasem troszeczkę te seanse spowszedniały a to ze względu na większą dostępność magnetowidów oraz nikłą ilością filmów na rynku...Pewnego razu jako rasowi "blokersi" siedzieliśmy na ławeczce przed domem i znajomy wpadł na chytry plan...Jako jeden z posiadaczy magnetowidu na osiedlu poszedł do domu zabrał ze sobą swój pilot z VHS-a ....i poszedł do domu kultury na seans 8) Jak się okazało magnetowid z domu kultury był bliźniaczym urządzeniem jakie posiadał kolega to i piloty były takie same...No to z "przyczajki" zaczął operować swoim "urządzeniem"...zatrzymywał ....przewijał ...robił pauzę. Ludzie obsługujący sprzęt nie wiedzieli co jest grane....Publika zirytowana zaczęła gwizdać , domagać się zwrotu pieniędzy i takie tam....Kolega nie umiejąc wytrzymać ze śmiechu opuścił to żałosne kino i powrócił na ławeczkę zdac nam relację. Biletu nie wyrzucił , a jeden z naszych kumpli wziął go od niego...oczywiście razem z pilotem ...i postanowił wrócić z powrotem na seans....Jego psikusy nie potrwały długo...Został wyczajony i że tak powiem w sposób niezbyt kulturalny został wyproszony ze sali...
A póżniej to już wszyscy mieli magnetowidy...no prawie wszyscy ( ja oczywiście nie bo to "ustrojstwo" jak na nasze warunki było nadal nie tanie) to i seanse video skończyły się wkrótce...Niezłe jaja były... :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 maja 2009 23:35:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22845
:arrow: http://niepoprawni.pl/blog/3/okecie :wink:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 maja 2009 23:53:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
hehehe... dobre

A rytm tego dialogu:

Cytat:
- Ty do domu teraz idziesz?
- Nie, do pracy.
- Do pracy? Ale pamiętaj, nie piliśmy nic.
- Nie piliśmy nic, w ogóle się nie znamy
- (jakieś oznaki wzburzenia)
- To znaczy znamy się, ale razem nie piliśmy. Ty jesteś człowiekiem, ja jestem człowiekiem, nie piliśmy nic.


...zwłaszcza ostatnie zdanie, wpadł mi w ucho i zrobiłam z tego piosenkę Kaczmarskiego. Scenka rodzajowa, dwugłos, emfaza... ;-)
Piotrek tylko zaproponował zmianę "ale" na "lecz", żeby było bardziej do rytmu.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 maja 2009 05:49:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
....a mój sąsiad który wracał do domu notorycznie na "bani" gdy zamontowano domofony a nie posiadał klucza...naciskał guziczek do kogokolwiek z sąsiadów, a na pytający głos lokatora..."słucham , kto tam..."...odpowiadał....."aaaaadministracja"...i obojętnie czy była to godzina 17 ..czy np. 23... :wink: . Do klatki schodowej wchodził każdorazowo! 8)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 maja 2009 20:27:46 

Rejestracja:
pt, 06 lutego 2009 09:39:10
Posty: 1497
wiejski (bo we wsi pod Krakowem) sklep "U Stefana"
duży napis reklamowy: "Codziennie świeże, umyte jaja"
jakoś nie miałem odwagi wejść...

i widziałem jeszcze bar "Non Stop" czynny od 8.00 do 20.00


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 18 maja 2009 21:58:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 grudnia 2004 23:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Piję piwo w warszawskiej Galerii ZAR. Wychodzę z sali knajpianej w poszukiwaniu toalety - ta okazuje się byc na piętrze, obok znajdującej się tam restauracji. Na szczycie schodów, przed toaletą, siedzi dziewczyna w jakimś fartucho-uniformie, a przed nią stoi talerzyk. Lotan szybko kojarzy fakty - "babcia" klozetowa, której trzeba zapłacic za skorzystanie z urządzeń sanitarnych. Wyjmuję portfel i pytam "ile płacę za skorzystanie z toalety?". Dziewczyna robi wielkie oczy...

Nie babcia klozetowa, a kelnerka z restauracji podczas przerwy na papierosa. Nie talerzyk na drobne, a zaimprowizowana popielniczka.

:oops:

_________________
It's the terror of knowing what this world is about


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 maja 2009 06:56:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Hehe, ale wtopa :lol: Pewnie sam bym też się tak pomylił...

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 maja 2009 17:46:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
rajza pisze:
duży napis reklamowy: "Codziennie świeże, umyte jaja"
jakoś nie miałem odwagi wejść...

:D

arasek pisze:
Hehe, ale wtopa Pewnie sam bym też się tak pomylił...

..bo jak ktoś chce byc uczciwy to się pyta... A nie uczciwy , to jeszcze nasika panie na deskę klozetową papier zużyje i wyjdzie prawie jak na "rympał" ...nic nie płacąc! :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 26 maja 2009 21:55:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
...humor wojskowy....
Był u nas w drużynie (najmniejszy pododdział kompanii) kolega pseudonim "Kapsel"..Kapsel był bliskim krewnym wysokiego wojskowego naszej jednostki..Kapsel był krnąbrnym młodzieńcem a do wojska posłała go rodzina żeby zmężniał trochę..Pomysł to był niedobry. Kapsel szydził z wszystkich podoficerów , chorążych , oficerów...nie szydził natomiast z nas, a nawet jego wybryki były dla nas jak balsam na duszę..Kapsel pewnego razu przesadził..Powiedział że jak pójdzie na strzelnicę i dostanie broń..to zastrzeli wszystkich trepów! Niemądre to były słowa. Wnet jego deklaracja doszła do dowódcy kompanii... Na poniedziałkowym rozprowadzeniu dowódca kompani oficjalnie odebrał Kapslowi broń...a jako oręż zastępczą zaproponował mu łuk i strzały! :lol:
Sprawa Kapsla stanęła na forum jednostki.... Krzywdy mu nie mogli zrobić...bo wujek pułkownik wiadomo ( a na dodatek niezły skurczybyk). trochę nas szczuto na niego żeby pozbyć się go z jednostki..ale to już osobna historia..To dopiero były jaja!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 czerwca 2009 14:29:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Przed chwilą dzwoni telefon, więc odbieram. W słuchawce słyszę jakieś odległe rozmowy i nic poza tym. Powiedziałem dwa razy "Halo?" i w końcu się ktoś obudził.

- Dzień dobry, moje nazwisko Łukaszek, dzwonię z Telekomunikacji Polskiej. Czy byłby pan zainteresowany powrotem do korzystania z usług naszej firmy?
- Nie.
- Aha. Dziękuję, do widzenia.

Co za heroiczna walka o klienta, wzruszyłem się :lol: :lol:

Ale i tak nic nie przebije innego telefonu do mojego domu (było to chyba półtora roku temu):

- Dzień dobry, proszę czekać, łącze Afganistan.
- :shock:
- (głos dochodzący jakby z oddali, dużo szumów) Dzień dobry!
- Dzień dobry..?
- Yyy... To chyba pomyłka?
- Na to wygląda :lol:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 czerwca 2009 16:23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 08:01:48
Posty: 19429
Skąd: z prowincji
Dzisiaj w sklepie, w którym zwykle robię zakupy promocja, a w niej:

Turek świeży


:lol:

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1012 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 68  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group