Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 22:51:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Księgarnia XLM
PostWysłany: wt, 10 lutego 2009 13:53:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Po uzgodnieniu z modem ( :wink: ) i dostaniu pozwolenia na wredną reklamę, zakładam nowy temat :)

Pretekstem do wylansowania tej dość znanej księgarni jest to, że zaczęła się w niej porządna wyprzedaż starych książek, a mam w tym swój drobny interes, bo od kilku miesięcy znowu w niej pracuję ;) Ale może od początku.
Księgarnia znajduje się na Tamce 45, tuż przy remontowanym właśnie Muzeum Chopinowskim. Na skutek pewnych zawirowań, sprzedaż przez stronę ( www.xlm.pl ) nie jest już prowadzona na owej Tamce (no chyba, że ktoś zrobi zamówienie z opcją odbioru osobistego). Stąd różnica w tym co jest na stronie, a tym co mamy na miejscu. I w drugą stronę - jest sporo pozycji, które mamy na Tamce, a w internecie ich nie ma..
Natomiast jest możliwość, żebyśmy pojedyńcze rzeczy wysyłali z Tamki, tylko trzeba się z nami skontaktować. Ma to ten plus, że my możemy sprowadzić to samo co księgarnia internetowa, a oni, na przykład, w sprzedaż muzyki nie chcą się bawić..
Także wszelkich uzależnionych od książek zapraszam, zresztą wśród forumowiczów już kilku klientów mamy ;)

No a co do wyprzedaży to jest tego naprawdę dużo. Zwykle książki stare, lub bardzo stare. Także trochę rzeczy Frondy. Ze względu na sytuacją opisaną powyżej skorzystać mogą tylko Ci którzy do nas się pofatygują. Listy książek przecenionych nie ma, ale jak ktoś szuka konkretnych tytułów to się najwyżej poszuka :)

Jakby co to jesteśmy otwarci w tygodniu od 11 (przynajmniej w teorii ;) ) do 19, a w soboty od 10 do 14 i tu prawie zawsze jestem ja.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 lutego 2009 14:33:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Nie chce malkontentować, ale mi zakupy w xlm niezbyt wyszły - zamówiłem koszulki damskie - dostałem męskie, natomiast ceny książek choćby z wydawnictwa macierzystego (FRONDA) mam tańsze, na takim www.albertus.pl

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 10 lutego 2009 17:31:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
O, a kiedy zamawiałeś? Teraz jakoś, czy już wcześniej?

A co do cen książek Frondy to fakt, pewnie gdyby to zależało ode mnie byłoby z tym inaczej.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 31 marca 2009 13:15:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Meriadok Brandybuck pisze:
mi zakupy w xlm niezbyt wyszły

ja tam byłem zadowolony, a koszulki swoją drogą to jeszcze zamówię...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 281 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group