Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 27 kwietnia 2024 16:15:24

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 listopada 2004 12:27:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25392
wybacz :oops:
(tylko nie mów nikomu, kto nie wie!! zwłaszcza swojej bratowej! ona na razie myśli, że...)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 listopada 2004 14:29:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:10:43
Posty: 3722
oo? co ona myśli?

muszę powiedzieć, że najbardziej powalił mnie tytuł pracy doktorskiej in spe Kishiro ;p ;DDDDD


Ostatnio zmieniony sob, 13 listopada 2004 14:57:14 przez elsea, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 listopada 2004 14:51:34 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:39:00
Posty: 354
Powstanie i rozwój kontrkultury punk w Polsce.

jestem więc magistrem punk rocka! :P


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 listopada 2004 15:29:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Crazy pisze:
Panno Młoda,
a ty o tych samobójstwach to gdzie pisałaś? Nie na anglistyce chyba?


Na resocjalizacji, po polsku ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 10:58:27 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 13:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
"Obliczenia termodynamiczno-przepływowe turbosprężarki instalacji kwaswu siarkowego". Interesujące, co?????

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 14:19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Od jakiegoś czasu próbuję pisać "moduł generatora analizatorów składni", niestety liczba nowych postów na forum bardzo mi w tym przeszkadza :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 14:23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7696
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
"Dobowa racja pokarmowa młodocianych płoci (Rutilus rutilus L.) i uklei (Alburnus alburnus L.)"

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 15:26:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Moja praca mgr to był koszmar- naprawde pisałem ją z musu, po nocach i na odwal, choć promotora miałem naprawdę wyrozumiałego
w sumie skończyło się to wszystko dobrze a nawet bardzo dobrze
a temat był:

Udział stowarzyszeń w postępowaniu przed Naczelnym Sądem Administracyjnym (na podstawie badań aktowych Ośrodka Zamiejscowego Naczelnego Sądu Administracyjnego w Poznaniu, w roku 2001).


Obiecałem sobie jednak, że NIGDY WIĘCEJ NIC z NAUKOWEGO BEŁKOTU nie wyjdzie spod mojego pióra.

Tak generalnie to bym cały system studiowania w Polsce zreformował do szpiku kości- teraz to 5 lat cię szykują do naukowych badań (które prowadzi potem może z 2% absolwentów na doktoratach)- a reszta (tak jak ja) musi się zająć praktyką (przeważnie nie w "zawodzie"), do której nie jest przygotowana...

Studia w Polsce to obecnie w większej mierze strata czasu studentów (i nie potrzebny inkubator życiowy) oraz ściema wykładowców, którzy w wielu wypadkach wykładają tylko wirtualnie...niestety :(

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 15:39:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
...u mnie nie ma licencjatu, ale w chwili gdy inni pisza licencjat, my robimy pierwsze badania w terenie...
...mój temat to: Subiektywna ocena pracy a zadowolenie z życia..
...badalismy bibliotekarzy i robotników budowlanych i najciekawsza rzecza jaka sie okazala to dodatni zwiazek pomiedzy brakiem nagród w pracy a ogolnym poziomem satysfakcji z życia - ale nie opublikujemy tego nigdzie, bo odbierajac premie zatrudniajacy mogliby sie tlumaczyc, ze to dla szczescia pracownikow robia ;)

...a o magistrze czas juz myslec - na 100% kognitywistyka, ale co konkretnie tego jeszcze nie wiem - natomiast pilotaz robimy na temat procesów decyzyjnych (szybkosc, trafnosc) u palacych konopie indyjskie od minimum 3 lat conajmniej raz w tygodniu...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 15:53:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
zasada pisze:
natomiast pilotaz robimy na temat procesów decyzyjnych (szybkosc, trafnosc) u palacych konopie indyjskie od minimum 3 lat conajmniej raz w tygodniu...


Ciekawie zapowiada sie. Z niecierpliwoscia oczekuje wyników! :)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 15:57:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:55:19
Posty: 3133
Skąd: Poznań
dyingbride pisze:
Ciekawie zapowiada sie. Z niecierpliwoscia oczekuje wyników!

...znaczy niby wszystko jasne sie wydaje, ale podobnie jasne wydawalo sie ze studenci w sesji bialko zra jak glupie a badania ktore zostaly z pol roku temu opublikowane nie potwierdzily tego przypuszczenia...
...btw - w sobote wieczorem mielismy sie z ekipa do Mozgu wybrac, ale nie wyszlo - tak napomykam skoros z BDG ;)

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 16:45:15 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:29:52
Posty: 22
najbardziej w tym wszystkim to wkurzał mnie mój promotor/ miałem tam jakieś książki ale on był dla mnie taki dobry i powiedział, że on sam mi przywieźie bo ma najlepsze, napisane przez największych specjalictów w tejże dziedzinie/ no i tak się stało, dostałem je po 2 tygodniach/ później napisałem rozdział zaniosłem mu a gość mówi, skad ja wziąłem te ksiązki w oparciu o które napisałem ten rozdział !!!!!! metody opisane w tych ksiązkach są do bani....szczena w dół/ i co tu takiemu zrobić???? sami nie wiedzą ci chcą.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 22:12:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 20:59:17
Posty: 206
Skąd: Sandomierz nad Wisłą
zasada pisze:
natomiast pilotaz robimy na temat procesów decyzyjnych (szybkosc, trafnosc) u palacych konopie indyjskie od minimum 3 lat conajmniej raz w tygodniu...


Hehehee....Mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego, że ziele jest ogłupieniem narodów :twisted: . Choć proponowałbym tez (ale to z innej zupełnie beczki) "Wpływ konopii indyjskich na rozwój ruchu rastafariańskiego".

Mnie do pracy innej niz katorżniczka z matury (NOWEJ MATURY :evil: ) ustnej z polskiego jeszcze daleko. ALe pewnie będzie coś o średniowiecznej literaturze... Póki co proponuje wypracownko dla relaksu: "Hare Krishna i Harry Potter. Charakterystyka porównawcza bohaterów" :wink:

_________________
Actress Clara Bow was diagnosed with schizophrenia in 1949.

za Wikipedią


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 22:29:16 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:28:10
Posty: 684
Skąd: mazowiecka wiocha
-


Ostatnio zmieniony czw, 19 listopada 2015 09:33:28 przez Atom, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 15 listopada 2004 22:49:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
Kameal I Prawy pisze:
Mam nadzieję, że faktycznie wyjdzie z tego, że ziele jest ogłupieniem narodów .


Oby nie......

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 517 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 283 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group