Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 09:33:09

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 13:31:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
KoT pisze:
miałem okazję oglądać Franciszka Pieczkę i byłem zachwycony...


niestety nie miałem okazji oglądać go na żywo a też podoba mi się ten aktor, jeden chyba z niewielu, który posiada taką naturalną dobroć w relacjach z innymi, dla niego to ja oglądam Ranczo ostatnio - jest świetny w tej roli, ale także inni :faja:

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 14:53:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Boanerges pisze:
posiada taką naturalną dobroć w relacjach z innymi

Hehe, a "Rękopis znaleziony w Saragossie", "Matkę Joannę od Aniołów", "Hydrozagadkę" czy "Wesele" widziałeś? :wink:
Obrazek

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 14:55:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21338
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
No ale co? Przecież w "Hydrozagadce" też miał ta naturalną dobroć. W końcu nic Małemu nie zrobił.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 14:58:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Bo wiedział, że Mały jest człowiekiem Plamy. Bał się!
W "Weselu" niby też nie grał negatywnej postaci, ale posądzać Czepca o naturalną dobroć to też chyba ciut przydużo. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 16:06:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 29 lutego 2008 19:49:42
Posty: 3135
Skąd: się biorą muszki owocówki
No tak Peregrinie ja raczej mówię o jego osobie poza sceną, kiedy nie musi odgrywać, grać jakiejś roli - Hydrozagadkę i Wesele widziałem - resztę niestety jeszcze nie, ale nadrobię :oops: szczególnie "Matkę..." chcę obejrzeć - widziałem już fragmenty

_________________
W jednej ręce granat,
w drugiej nóż... i już!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 16:12:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..jeżeli już jestesmy w teatrze to Pieczka miał świetną rolę w "Locie nad kukułczym gniazdem"

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 16:22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
Cytat:
Właśnie wczoraj stwierdziłem, że nie będę oglądał tego teatru TV... doszedłem do wniosku, że albo teatr albo telewizja... teatr telewizji to taki dziwny twór... środki wyrazu nie pasują do przekaźnika że się tak wyrażę... to co w teatrze naturalne (ta cała teatralność) w TV robi się sztuczne... wolę iść na słaby spektakl do teatru niż oglądać dobry teatr w TV...


ja wczoraj tego nie stwierdziłem, ale zgadzam się z KoTem jesli już teatr tv to bym postawił kamerę na statywie i ogarnął scenę. ale by się to fatalnie oglądało, a tak to nie przypiął ni przyłatał czy jak to się mówi


KoT pisze:
ja do teatru mam mocno ograniczony dostęp i korzystam z tego co jest, czyli Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu... i bardzo się z tego powodu cieszę, bo uważam, że poziom artystyczny mamy bardzo wysoki... takie Czekając na Godota, 3 Siostry, Makbet czy Matka Joanna od Aniołów jakie miałem okazję w ciągu kilku ostatnich lat oglądać to rzeczy wybitne...


ciekawe, wszscy moi znajomi jak jeden mąż wychwalają tego makbeta a mnie on w ogóle nie zaczarował...


Cytat:
w teatrze wiele zależy od zespołu aktorskiego... w Opolu mamy świetny i chociaż co roku ktoś się wykrusza a to do Warszawy, a to do Wrocławia, to wciąż jest bardzo dobrze...


za to tu się znowu zgodzę ;)
___________
z innej beczki, warto pamiętać że w opolu mamy też świetny teatr lalki i aktora, i teatr jednego wiersza !

Pozdro
StiW ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 18:53:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
stiw pisze:
z innej beczki, warto pamiętać że w opolu mamy też świetny teatr lalki i aktora, i teatr jednego wiersza !

do lalki i aktora coś się nie możemy od lat wybrać co mam zamiar zmienić... ale jak się pojawia teatr jednego wiersza gdzieś w plenerze to zawsze się stawiam wśród publiczności...

to jak już naszym miejskim offtopem lecimy to 16 kwietnia (czwartek) godz. 19.30 spektakl HIOB K. Wojtyły wystawi Teatr Woskriesenije ze Lwowa w Opolu na rynku z okazji otwarcia Opolskich Konfrontacji Teatralnych...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 19:02:08 

Rejestracja:
śr, 23 kwietnia 2008 13:47:47
Posty: 20
elrond pisze:
..jeżeli już jestesmy w teatrze to Pieczka miał świetną rolę w "Locie nad kukułczym gniazdem"

Taa... Cała obsada była super, Pieczka jako Wódz, Wilhelmi jako McMurphy (zastąpił Pszoniaka) podobno zagrał dużo lepiej od Nikolsona!
Obrazek
Obrazek
Zawsze chciałem to obejrzeć... ale wtedy to nawet nie jestem pewien czy byłem w planach :wink:, a teraz z wiadomych przyczyn już nie można. No i w tym wypadku wyjściem byłby spektakl w telewizji, ale "Lotu" akurat nie nagrali :(
stiw pisze:
jesli już teatr tv to bym postawił kamerę na statywie i ogarnął scenę. ale by się to fatalnie oglądało, a tak to nie przypiął ni przyłatał czy jak to się mówi

A takie coś widziałem na Kulturze :D Co prawda z kilku kamer ale i tak wrażenia jak z mikrofali.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 19:13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
Ahab pisze:
Pieczka jako Wódz, Wilhelmi jako McMurphy

ale obsada... ale Teatr powszechny w Warszawie ma taki gwiazdorski zespół do dziś...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 19:53:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
KoT pisze:
do lalki i aktora coś się nie możemy od lat wybrać co mam zamiar zmienić...


bierzcie córeczkę na historię o świętym Franiszku, bardzo ładnie zrobiona ( na nowej sali )

KoT pisze:
to jak już naszym miejskim offtopem lecimy to 16 kwietnia (czwartek) godz. 19.30 spektakl HIOB K. Wojtyły wystawi Teatr Woskriesenije ze Lwowa w Opolu na rynku z okazji otwarcia Opolskich Konfrontacji Teatralnych...


kontynuując offtop. dozo ? :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 19:56:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Dlaczego traktujecie to jako rozważania offtopiczne? Dla mnie są na miejscu. Dawno nie byłem w teatrze, ale postaram się to nadrobić. Kusi mnie "Lot nad kukułczym gniazdem" z Saprykiem jako następcą Wilhelmiego (żadna to sukcesja :mrgreen: ).

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 kwietnia 2009 20:01:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
Cytat:
Dlaczego traktujecie to jako rozważania offtopiczne? Dla mnie są na miejscu


to wbijaj do opo :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 kwietnia 2009 08:27:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24303
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ahab pisze:
Pieczka jako Wódz, Wilhelmi jako McMurphy

O jasna cholera! Można to gdzieś zobaczyć? :shock:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 kwietnia 2009 11:50:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
w Warszawie w roku 1977 bodajże...

stiw pisze:
bierzcie córeczkę na historię o świętym Franiszku, bardzo ładnie zrobiona ( na nowej sali )

jeszcze za wcześnie... Kasia ma półtora roku i jej ostatnim hitem są Przygody Kota Filemona... więcej niż 20 minut skupienia to dla niej na razie nieosiągalne... ale z utęsknieniem czekam na moment kiedy będzie można brać ją do teatru albo do kina :) a na na otwarciu OKT na pewno będę

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group