Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 22:33:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 lipca 2011 12:57:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Ja wczoraj doszedłem po planach, że jednak kształt się zgadza. A dodatkowa powierzchnia wynika z innego układu pomieszczeń i braku zejścia do piwnicy.

A dziś przygotowuję ostatni pokój do malowania. Ale taki dzień niespieszny. Z rana byłem na takim dłuższym spacerze po łąkach i zagajnikach. Fajne światło było. :)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 12 lipca 2011 21:06:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
..byłem dzisiaj w Tarczynie. Droga na Warszawę tzw. "gierkówka" to jest masakra! Ruch w obu stronach "idzie" po jednym pasie..Szlag człowieka moze trafic..Szanowni wykonawcy nie pomyśleli o tak prozaicznej sprawie jak toalety!..Może to wydaje się śmieszne , ale tam nie ma nawet gdzie samochodu zatrzymac..bo nie ma nawet pobocza. Tej remontowanej drogi jest kilkadziesiąt kilometrów..ktoś mówił że 80(?) :roll:
Ostatni raz sikałem w gacie jak byłem mały..malutki... :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 07:18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17252
Skąd: Poznań
A pewnie w Tarczynie wypiłeś mnóstwo soków? :D

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 09:27:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
Ewelina dostała się na KUL na psychologię biznesu i zarządzania.... a najlepszy biznes to show biznes! :D

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 14:57:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
...wielu artystów by się chętnie udało do takiego psychologa bo szoł jest ale przydałby się jeszcze jakiś biznes :D

a wczoraj młoda cyganka grała pod moim oknem na harmoniiiii....

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 15:26:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
stasiek ma pecha i strasznie mi go żal. cały rok czekał na swój pierwszy obóz, a teraz zachorował i mimo antybiotyków wciąż choruje :cry: dojedzie po kilku dniach i ominie go pionierka :cry:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 15:33:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
elrond pisze:
a wczoraj młoda cyganka grała pod moim oknem na harmoniiiii....

jakby jeszcze do tego stary Cygan tańczył... ehhh... ale i tak piękne! :D

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 16:24:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
arasek pisze:
A pewnie w Tarczynie wypiłeś mnóstwo soków?

..ja też kojarzę Tarczyn głownie z sokami. Byłem już tam parę razy, ale ani kropli nie wypiłem :wink: Zawsze jedziemy tylko w jedno miejsce i jedziemy nazad.
Pietruszka pisze:
elrond napisał:
a wczoraj młoda cyganka grała pod moim oknem na harmoniiiii....

jakby jeszcze do tego stary Cygan tańczył... ehhh... ale i tak piękne!

..w tym roku jeszcze nie, ale rok do tyłu i dwa grywał pod oknami męski zespół cygański. Grali bardzo ładnie chociaż cały czas tą samą melodię....ale na serio fajnie..Ludzie potrafiący docenic artystów rzucali im pieniążki. W tym roku jeszcze nie grali.
..w temacie..
Chodzę jeszcze do pracy. Jeszcze jakieś 3 tygodnie. Spędziłem w tym miejscu 16 lat..Szmat czasu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 16:26:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
natalia pisze:
dojedzie po kilku dniach i ominie go pionierka

Wielka szkoda. Pozostaje mieć nadzieję, że i tak mu się spodoba i będzie chciał pojechać znowu, i w przyszłym roku pojedzie już normalnie :-)



WuKa pisze:
Droga na Warszawę tzw. "gierkówka" to jest masakra! (...) Tej remontowanej drogi jest kilkadziesiąt kilometrów..ktoś mówił że 80(?)


Daj spokój. Ponad osiemdziesiąt, tak na marginesie. Jechaliśmy nią teraz dwa razy, raz w sobotę o świcie, potem w niedzielę w środku dnia. Nie było więc tłumów i korków, ale i tak się jechało jakby z nosa komuś ciekło. W dzień roboczy by mnie tam kijami nie zagnali. Mamy kurde problem, bo po pierwszym etapie Tour de Pologne (wieczorem w niedzielę 31 lipca) musimy tą drogą pojechać dwudziestoma tirami... co za syw. Szukają jakichś sensownych możliwości objazdu... przez Radom czy Kielce czy cholera wie co.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 16:34:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
Crazy pisze:
Szukają jakichś sensownych możliwości objazdu... przez Radom czy Kielce czy cholera wie co.

..gośc u którego byliśmy w Tarczynie , kierował nas właśnie na Radom i potem na Piotrków Trybunalski, ale jak zobaczyliśmy odległośc na mapie to wyszło by nam ok. 100 km więcej, to pojechaliśmy w powrotną stronę tak jak przyjechaliśmy..Pod slońce w aucie bez klimatyzacji no i w korkach..Lato jest fajne ale nad morzem..
Crazy pisze:
Mamy kurde problem, bo po pierwszym etapie Tour de Pologne (wieczorem w niedzielę 31 lipca)

..ooo..to już niedługo się zaczyna. Nie wiem czy w tym roku ..ale chyba tak..wyścig pojedzie znów przez moje miasto..W zeszły roku szybko samochodem uciekałem z pracy do domu bo starszyli, że drogi pozamykają :) No nie powiem było to wydarzenie dla naszego miasta..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 13 lipca 2011 17:49:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25378
uciekaj, uciekaj! :D Najlepiej potem wyjdź na trasę pokibicować, to zapamiętasz Tour jako fajną imprezę, a nie zawalidrogę ;-)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 496, 497, 498, 499, 500

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group