Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 17:50:58

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 16:44:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Zaspałem do pracy :oops:

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 17:00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7628
Skąd: Kraków
No, ale za to spałeś dłużej. :wink:

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 18:02:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Coś w tym jest

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 18:39:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
..prawdopodobnie mnie już to powoli nie dotyczy, ale zakład mój będzie sprywatyzowany (prawdopodobnie) i dzisiaj byli kolejni oferenci. Znany ...może najbardziej znany zakład branży chemicznej ze wschodu Polski..A ja..a ja, tak po "wojskowemu" to..056!..mało! DDZ..
Podgoda dzisiaj przynajmniej fajna i ciśnienie wysoki to chce się życ.
Musiałbym "odkopac" rower w garażu, ciut napompowac i ruszyc się trochu..Chciałbym zostac malarzem!..artystą malarzem :) , ale wiem że nic z tego nie będzie..Fajnie jest tak sobie namalowac obraz..A nad ranem..bo jakoś dziwnie budzę się od dłuższego czasu..o godzinie 4..no może troszeczkę póżniej włączyłem telewizor i był koncert Świetlików. Kiedyś myślałem że będzie mi się ten zespół podobał..ale teraz zupełnie jestem przekonany o tym że jednak nie..Był to jakiś stary koncert..Uwagę moją zwracał lider miętoszący cały czas (prawie) w lewej ręce zapalonego papierosa i sztachając się nim od czasu do czasu i młodzi ludzie z długimi włosami w przydługich swetrach w kolorze czarnym, szczupli wszyscy i smutni lub zamyśleni. Nigdy nie kupiłem płyty Świetlików..a chciałem ich zaszufladkowac gdzieś między Joy Division a Variete..ale gdzie im tam do nich. Warstwa słowno- poetycka nie trafia do mnie, bo może się nie znam..Calośc z muzyką współgra , natomiast gdyby słowa oderwac od muzyki...no to już chyba nie. A muzykę oderwac od słów to raczej tak. Chyba jestem gaduła.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 19:07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 26 stycznia 2009 21:04:57
Posty: 14022
Skąd: ze wsi
WuKa pisze:
Chyba jestem gaduła.

i za to też Cię kochamy! :D :piwo:

_________________
un tralala loco


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 22:55:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:59:42
Posty: 503
WuKa pisze:
Chciałbym zostac malarzem!..artystą malarzem , ale wiem że nic z tego nie będzie..Fajnie jest tak sobie namalowac obraz

:nonono: Ejże WuKa, nie poddawaj się bez walki! Do malowania nie potrzeba wydrukowanego dyplomu z Akademii Sztuk Pięknych tylko serca. A sercem już jesteś malarzem tylko ukrytym. Pędzel, płótno i nie dław marzeń. Może Bitwy pod Grunwaldem czy Panoramy Racławickiej od razu nie machniesz, ale stopniowo kto wie? :piwo: Parafrazując Emily Dickinson: nie poznasz własnej wysokości dopóki Twoje marzenia nie każą Ci powstać :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 lipca 2011 23:21:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 02 listopada 2006 21:00:47
Posty: 1234
Skąd: Edinburgh
Kupiłam bilety do Polski... Zaszalałam i stwierdziłam, że jadę na tydzień do domu w sierpniu... ;) A tak na prawdę, mam być chrzestną u najmłodszego syna mojego chrzestnego ;) Prawdę powiedziawszy, to najwcześniej jakbym pojechała do kraju to na wiosnę... :roll: Jakoś straciłam ochotę na wyjazdy do Polski... Drogo się robi, nie ma kogo odwiedzać... Tak jakoś zaczynam się czuć jak Polak na obczyźnie... Tu gdzie jestem jest ogólnie fajniej, a w Polsce to tak jakoś... Dziwnie...
Dobra, nie będę Was raczyć przemyśleniami lenia na emigracji... ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 08:38:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Wczoraj kolejne malowanie. Dziś lub jutro chyba finisz zabaw ze ścianami. Bardzo bym chciał już mieć porządek.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 11:11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
WuKa pisze:
Chciałbym zostac malarzem!..artystą malarzem


pilot kameleon pisze:
Wczoraj kolejne malowanie

:lol:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 13:48:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17254
Skąd: Poznań
Wstałem późno, wywaliłem za okno ćmę Eugenię, teraz niby coś tam robię, ale nie jest to praca na pełen gwizdek. Cóż... lipiec 8-)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 16:20:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
..nie ma to jak siedziec w samochodzie bez klimy , w korku a na dodatek (taki model) miec silnik pod dupą. Jak na placu było 28 stopni to w tej moje małej klaustrofobicznej kabinie ze 50 stopni jak nic..Wrzeszczałem przez otwarte okno na ludzi, żeby szybciej ruszali :) i to nawet wulgarnie..trochę wulgarnie..
wujaszek pisze:
Ejże WuKa, nie poddawaj się bez walki!

..nie..słabym bym był malarzem...i pokojowym też :wink:
O 20:30 jest fajny koncert u nas na rynku. Kończą sie warsztaty bluesowe i na zakończenie gra zespół z Jarosławem Śmietaną i wokalistą anglojęzycznym , jednakże nie murzynem. Jak mnie siły nie opuszczą to sobie pójdę..Przegrzałem się kurna dziś w tym moim srebrym szerszeniu..
A w każdą sobot w WPKiW w wielkim kręgu tanecznym grają koncerty pod tytułem ..jakoś tak.."Letnia scena Leśniczówki Tauron"..jak zwał tak zwał , ale jutro jest np. Marek Piekarczyk solo. Piekarczyk nagral płytę z coverami starych polskich zespołów. W sumie może bym się przeszedł albo pojechał nawet..Koncerty są gratis , a miejsca są siedzące..Lubię to!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 19:55:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
arasek pisze:
ćmę Eugenię


a co z Euzebią? :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 22:21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6965
był jeszcze pająk chwat wszystkich brat :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 08 lipca 2011 23:01:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
WuKa pisze:
Kończą sie warsztaty bluesowe i na zakończenie gra zespół z Jarosławem Śmietaną i wokalistą anglojęzycznym

..wróciłem przed chwilą. Bardzo fajny blues. Stare utwory w nowych aranżacjach. Skład 5 osobowy..gitara , bas, perkusja, hamond, sax+ wokal..Jarek Śmietana mistrz gitary! Muzyka na żywo to jest to! Ten nasz nowy rynek to fajne miejsce na koncerty! Bardzo ciepły wieczór..
Kto mi naważył tego piwa? Sam sobie naważyłem(kupiłem) i piję sobie :wink: Od dawien dawna piwo nie smakowało mi jak dziś..To chyba od tego bluesa..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2011 10:42:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
wczoraj nocna kąpiel w jeziorze przy blasku księżyca, to znaczy ja tylko moczyłam nogi, ale faceci pływali. woda cieplejsza niż powietrze. a potem zbiorowe moczenie nóg na pomoście i gitara (dzięki gerrr!!) i śpiewanie księżycowi na dobranoc, bo chował sie za las.
taka miła zabawa w wakacje, bo przez chwilę zrobiło się lekko radocyńsko. (wino z gwinta i fajki :wink: )

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7496 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 495, 496, 497, 498, 499, 500  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group