Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 01 czerwca 2024 22:33:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: EURO 2024
PostWysłany: pt, 31 maja 2024 19:18:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4722
Brakowało mi tego. Żadnego covida jak 3 lata temu, żadnej durnej pory roku jak na ostatnim mundialu. Lato, słońce, napoje soft i hard. Mecze jako pretekst do spotkań z kolegami, z rodzinką, darcie japy. Niektórzy z dziećmi, inni z partnerami i z partnerami, którzy być może wcale nie interesują się piłką na codzień. Mecze, mecze, mecze, bramki, bramki, bramki. Bezsensowne pieprzenie ekspertów w mediach, Szpakowski przekręcający nazwiska, Mateusz Borek z jego kuriozalną tanią teatralnością. IT'S WIELKI TURNIEJ PIŁKARSKI TIME!!!

Kilka słów ode mnie.

1) Mój ranking sympatii: Polska ponad wszystko oczywiście, na dobre i na złe, taki jest nasz los. A co poza tym? Włosi - Spaletti, architekt mistrzostwa mojej ulubionej drużyny ich prowadzi, Serie A najwiecej oglądam na codzień ze wszystkich lig, dużo znajomych twarzy. Liczna reprezentacja Bałakanów - każdemu państwu kibicuję z osobna, nawet jeśli oni totalnie nie kibicują sobie nawzajem :D Bardzo też chciałbym, żeby malutka Gruzja urwała komuś chociaż punkcik...

2) Co mnie zastanawia? Hm, w sumie ciekawi mnie czy Niemcy, którzy w meczach towarzyskich przed Euro wyglądali jak wyglądali (dużo mówi o tym, że nawet my z nimi wygraliśmy) wywalą się u siebie na ryj czy na samym turnieju dowiozą? Ostatnio dwie wygrane z mocnymi rywalami, więc obstawiam to drugie (ale nie śledzę ich jakoś bardzo). Ciekawi mnie czy Austria będzie czarnym koniem - eliminacje mieli kosmicznie dobre, ale ale ale, takie drużyny lubią nagle się wywalić na samym turnieju.

3) Czarny koń: jednak Austria, na papierze ta przepowiednia ma ręce i nogi. Mam ochotę napisać, że Serbia - wyglądali ostatnio w meczach bardzo dobrze, mają fajne niektóre nazwiska, ale oni lubią sobie kompletnie zawalić wielki turniej. Z drugiej strony na Euro od lat nie byli, więc może jednak.

4) Co z tą Polską? Myślę, że nie będzie zbyt dobrze z punktami, z grupy może jakoś się wyczołgamy, ale chyba raczej nie. Natomiast Probierz ostatnio wzbudza we mnie pewne zaufanie i widzę jego dobry wpływ na drużynę. Może stanie się coś podobnego jak na ostatnim Euro - punkty nijak się nie zgadzają, ALE dzieje się jakieś pojebaństwo, w które nikt by nie uwierzył (wtedy był to remis po bardzo dobrym meczu z Hiszpanią) - typu urwanie punktów Holandii albo np. ogranie Francji, który w swoim stylu po dwóch meczach już wyjdzie z grupy, więc na trzecim będzie robić łaskę, że w ogóle gra ten mecz i wyjdzie rezerwami. Natomiast najgorsze, co wg. mnie może się stać, to sytuacja typu 2002 albo 2018 rok - jest w ryj w pierwszym meczu, więc w drugim już to wygląda jakby oni sami czuli, że to nie ma sensu...Generalnie: może punktów nie będzie za wiele, ale dajcie mi chociaż jakieś igrzyska :boks:


Zapraszam do wspólnej zabawy, Przyjaciele :bukiet:

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2024
PostWysłany: sob, 01 czerwca 2024 08:02:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24345
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
A Austria nie miała być jakoś przetrzebiona kontuzjami?

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group