Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 23:34:51

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 22 sierpnia 2009 11:58:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Wątek troszkę osobisty, ale jakże piękny! Bo czyż może być coś piękniejszego od miłości?
Nie od dawna wiadomo, że na Wyspie zamieszkują małżeństwa. Można by tu wymienić choćby Crazyego i Elsę, Budynia i Nemesister, Elronda i Natalię, Pippina i Weronikę. Wielu z nas ma już swoją drugą połówkę, choćby Miki, lub jest w stanie narzeczeństwa (tak jak ja od tygodnia).
Jak wyglądała historia Waszego zapoznania?
Mój pierwszy osobisty kontakt z Agnieszką nastąpił…po koncercie Armii we Wrocławiu. Agnieszka wygrała bilet na ten koncert i poszła tam z naszym, jak się później okazało, wspólnym znajomym. Koncert się skończył, a ja nie miałem czym wrócić do mojego miasta. Spytałem znajomego czy nie podrzuci mnie autem do Oleśnicy. Powiedział, że nie ma problemu. Agnieszka siedziała przede mną w aucie, więc w ogóle jej nie kojarzyłem, bo widziałem tylko jej włosy :) Pamiętam, że jak wychodziłem z auta, to złożyłem Jej życzenia imieninowe, bo akurat miały być imienny Agnieszki. Jak się okazało…imieniny ma w kwietniu :)
Potem nie miałem z Nią żadnego kontaktu, aż do pielgrzymki, gdzie drugiego dnia troszkę porozmawialiśmy, a od trzeciego dnia praktycznie nie rozstawaliśmy się ze sobą i tak już do dzisiaj.
Tak na dobre zaczęliśmy być razem nie wiadomo kiedy, ja stawiam na wspólny wyjazd na Ukrainę, Agnieszka twierdzi, że jednak po przyjeździe do Polski :) ale przecież to nie ma najmniejszego znaczenia. Najważniejsze na razie jest to, że 15 sierpnia przypieczętowaliśmy nasz związek zaręczynami, a co dalej… :)
Przedstawiam Państwu…
Viator i jego narzeczona Agnieszka! :)

Obrazek
Obrazek

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 sierpnia 2009 13:03:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Viator pisze:
jest w stanie narzeczeństwa (tak jak ja od tygodnia).

Gratulacje!! :piwo: No i cóż za imię! :D

Ja też poznałem moją Agnieszkę w ciekawych okolicznościach. Zaczęło się od pewnego małżeństwa - Grześka i Elwiry, których poznałem dwa lata temu, gdy potrzebowali kogoś, kto by się zaopiekował ich dzieckiem podczas konwiwencji wspólnotowej. Zaprzyjaźniliśmy się, zacząłem ich regularnie odwiedzać (nie tylko jako opiekun do dzieci ;) ). No i pewnego razu (minęło już z pół roku) zaczęli mi mówić o jakiejś dziewczynie, którą znają i z którą chcieli mnie poznać.. Pokazali mi nawet jakieś zdjęcia, ale nie traktowałem tego poważnie, bo już wcześniej takie pomysły mieli, a na gadaniu się skończyło ;)
Ale pewnego piątkowego wieczoru widzę, że dzwoni do mnie Grzesiek.. Zdziwiony odbieram.. Mówi, że są z Elwirą na imprezie i... w tym momencie nie musiał już nic mówić, bo wiedziałem jaki jest plan ;) Sam byłem zaskoczony, bo zgodziłem się po ok. 3 sekundach namysłu. :D A niedawno wróciłem z centrum i w sumie powinno mi się nie chcieć jechać znowu..
Okazało się, że impreza jest na Żoliborzu, a ponieważ była godzina 21:30, oznaczało to, że podróż zajmie około półtorej godziny. W dodatku nie miałem wtedy internetu i nie mogłem sprawdzić pociągów (inaczej dojazd zająłby jeszcze dłużej..), więc poszedłem na stację 'w ciemno'. Miałem fart, bo akurat jechałą SKM-ka :D Co prawda musiałem biec, żeby zdążyć, ale co tam ;) Długa podróż, dużo czasu na przemyślenia spowodowało, że zacząłem się stresować sytuacją.. Na imprezie nie znałem nikogo, poza tym małżeństwem, a reszta znała się bardzo dobrze.. No i podejrzewałem (słusznie :faja: ), że reszta osób wie co się święci. No ale trudno się mówi ;) Od razu po wejściu złapałem, Grześka, butelkę wina i stwierdziłem, że skoro jest taka sytuacja, to ja się muszę napić teraz :D Okazało się, że Aga dopiero wtedy dowiedziała się, że mam być na tej imprezie (a właściwe już jestem), co Ją trochę przeraziło ;) Ale w końcu obydwoje dołączyliśmy do tańczących ,a podczas jednej z przerw w zabawie Elwira wypchnęła Agnieszkę przede mnie i tak zostaliśmy sobie przedstawieni. Nam oczywiście było głupio, a wszyscy inni mieli ubaw :lol:
Niestety, to 'cześć!' które wtedy wymieniliśmy, to było 50% naszego dialogu tego dnia, bo po krótkim czasie okazało się, że Grzesiek i Elwira muszą wracać do dzieci, a ja się nie zorientowałem że Aga wraca z nimi. Kiedy się zorientowałem, to było już trochę za późno, żeby zrobić wedle podszpetów Grześka ("weź od Niej numer telefonu"), więc szybkie pożegnanie i.. uczucie niedosytu.
Ale miałem plan B. :faja: Dwa dni później poleciałem do kumpla, odnalazłem Ją na naszej klasie ( ;) ), wysłałem wiadomość i... Niebawem już miałem Jej numer telefonu :D Umówiliśmy się na wtorek, no i poszło.. Okazało się, że Jej też wcześniej o mnie opowiadali, także spisek był szeroko zakrojony 8) Ponieważ obydwoje sobie wpadliśmy w oko już na imprezie, a rozmowa potwierdzała, że to nie przypadek.. Tak zostało :)
To był maj 2008.
Na ten moment, to Aga spędza połowę wakacji poza Warszawą, a ja prawie całe w pracy, co szczegołnie nas nie cieszy :? Ale podobno mamy nadrabiać od tego poneidzaiłku ;)

Na razie nie jesteśmy zaręczeni (mam nadzieję, że to nie wyklucza dłuższych wpisów tutaj ;) ), ale kto wie co przyniesie czas ;)

Cholera, napisałem niby w skrócie, a chyba długo dość wyszło :D
Zdjęcia wspólne są w temacie "Album rodzinny", jak Aga wróci z apratem od rodziny, to coś tu mogę wrzucić.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 22 sierpnia 2009 14:48:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
czyli można powiedzieć, że to prawie jak ustawka ;)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 sierpnia 2009 11:58:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Viator pisze:
czyli można powiedzieć, że to prawie jak ustawka Wink

Prawie ;)
Ale na szczęście nie było to żadne 'swatanie'. Oni tylko dali nam okazję się poznać, a potem zostawili wszystko nam. Całe szczęście, bo nie ma nic gorszego niż swatanie.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 08:22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Viator pisze:
Pippina i Weronikę.

Przedobrzyłeś... :wink:
Czy to miała być jakaś sugestia? :D
(Za to nie doceniłeś Mikiego.)

Gratulacje!

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 08:48:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Ja tylko w kwestii formalnej: Viator wymieniał małżeństwa (poza oczywistą omyłką w przypadku Twoim i Weronii, którą można sprostować lub zawsze uczynić aktualną :wink: ), w których oboje małżonkowie są zarejestrowanymi i w większości przypadków aktywnymi forumowiczami. Jako żywo Ania się nie zarejestrowała i zapewne tego nie uczyni w najbliższym czasie.

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 08:49:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
A, nie złapałem, racja.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 10:42:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Peregrin Took pisze:
Viator napisał:
Pippina i Weronikę.

Przedobrzyłeś...

Hehe.. To mi przypomniało jak byliśmy z Agnieszką na koncercie Maleo Reggae Rockers w Wesołej jakieś trzy tygodnie po opisanych przeze mnie wydarzeniach.. No i na tym koncercie Darek przedstawił przez mikrofon Agnieszkę jako moją narzeczoną.. Potem mu było trochę głupio jak go poprawiłem, ale stiwierdził, że może to proroctwo... Więc może tak będzie i w tym przypadku? :D

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 sierpnia 2009 10:46:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
youzwa pisze:
Na razie nie jesteśmy zaręczeni (mam nadzieję, że to nie wyklucza dłuższych wpisów tutaj )

Więc ja podpiszę się pod powyższym zdaniem i dodam, acz nie w długim wpisie, że Weronikę poznałem osobiście (bo wcześniej kojarzyłem, że istnieje takowa na forum) w knajpie po koncercie Tomka Budzyńskiego. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 11:21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Peregrin Took pisze:
Przedobrzyłeś...

tak myślałem ;)
Peregrin Took pisze:
w knajpie po koncercie Tomka Budzyńskiego.

pięknie! muzyka łączy!
w ogóle to zapomniałem, że na forum są jeszcze Panek i Monika, Smok i Smoczyca, q51 (obecnie taki1) i d 52.
znalazłem też taką oto parę ;)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 11:29:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Viator pisze:
na forum są jeszcze

Lotan i Ariannae. No i Erkej i Katrinx, aczkolwiek Małżonka Szefa Fotoroomu dawno nic nie napisała...
Viator pisze:
muzyka łączy!

Ale koncert ów akurat nas specjalnie nie złączył, tylko zapoznał... Wszystkiemu winien jeden z kolejnych koncertów - na 2Tm2,3 w Teatrze (tym, z którego nagrywano płytę) mieliśmy przypadkowo(?) miejsca koło siebie. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 11:41:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Pippin pisze:
mieliśmy przypadkowo(?) miejsca koło siebie


Jak mawia mój przyjaciel: "Nie ma zbiegów okoliczności, są tylko znaki" :wink:


Ostatnio zmieniony wt, 25 sierpnia 2009 11:50:06 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 25 sierpnia 2009 11:46:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Peregrin Took pisze:
Lotan i Ariannae. No i Erkej i Katrinx,

no przecież! no i Jasiek też już żonaty! :)

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 marca 2014 13:15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Szukałem takiego wątku, co miał chyba płaczącą emotikonkę w tytule i tam się tylko płakało... nie znalazłem go, za to jaki ładny inny wątek znalazłem :-)

No i może w 2009 viator przedobrzył, ale wszak nieco później...

A tymczasem pary forumowe rozwinęły się dalej jakże pięknie w postaci Morelki i MAQ! W owe lato 2009 byłem z MAQ na Tour de Pologne i owszem, podejrzanie dużo i w kółko mówił o Morelli. Ale gdzie bym tam śmiał myśleć ;-)

Tymczasem nasz Marcinek coraz większy i właśnie głośno piszczy!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 marca 2014 22:11:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Crazy pisze:
Szukałem takiego wątku, co miał chyba płaczącą emotikonkę w tytule i tam się tylko płakało...



A wystarczyło tylko wpisać w wyszukiwarkę "Turnau" i zaznaczyć Ocenarium:

http://www.ultimathule.nor.pl/viewtopic ... au&start=0

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group