Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 25 kwietnia 2024 02:24:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 grudnia 2009 23:29:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
Mój kontakt z radiem ogranicza się głównie do "Nowej Aleksandrii" od 21 do 22 w poznańskim Radio Afera, z której płynnie przechodzę do "Czarciej Zapadki" we wrocławskim Radio Luz (od 22 do 23). Audycję tę robi Hubert z Polaroid Android wraz ze swoim znajomym, każda audycja poświęcona jest przekrojowo jakiejś scenie czy nurtowi, jednak wybór muzyki daleko wychodzi poza sztandarowych artystów, można natrafić na sporo ciekawych projektów. No i spektrum prezentowanej muzyki jest dość szerokie, co niewątpliwie jest plusem audycji ;).

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 00:41:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:05:18
Posty: 3786
a ja - mimo tego, że sam miałem epizod jako prowadzący audycję w radiu - nie rozumiem zupełnie fenomenu tego medium


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 14 grudnia 2009 13:49:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 17:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Ja radia słucham bardzo rzadko.. Kiedyś przez pewien czas słuchałem regularnie Antyradia, ale zdecydowanie preferuje puszczanie muzyki sobie samemu ;)
Ale prowadzenie audycji radiowej to zupełnie co innego! Wielka radocha :D

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 grudnia 2009 10:00:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17260
Skąd: Poznań
Radia słucham - w ten sposób, że chcę czegoś posłuchać - wyłącznie w samochodzie. No i w sumie pewnie się pół godziny zbierze dziennie, więc (co stwierdzam teraz z nagłym zdziwieniem) słucham dość dużo obecnie. A bywało różnie - po nastoletnich czasach, gdy rządziła LP PR.III, przez całe lata później nie słuchałem radia w ogóle. Jakoś od dwóch, trzech lat zacząłem właśnie tak znów samochodowo słuchać... No i jest to w 70% Trójka, w 20% TOK FM (celuję w najbardziej mnie wkurzających: Kurkiewicza i Janiszewskiego), 8% Jedynka (Komunikat o Krajowej Częstotliwości Wzorcowej! ;-)), 2% przypada na Radio Maryja, Aferę i pozostały plankton.

Miałem za to kłopot w pracy. Mieć radio czy nie? Długo sądziłem, że to beznadziejny pomysł - przy Trójce za bardzo się angażowałem i w efekcie - rozpraszałem. O komercyjnym chłamie szkoda w ogóle gadać, z tymi ich żartami i humorem kaliber Gruba Berta. A w końcu odkryłem coś idealnego do pracy - Chilli ZET. Muzyka chilloutowa, która sama w sobie nudziłaby mnie - jako tło do pracy nadaje się w moim przypadku wręcz wyśmienicie! Leci to sobie, szemrze, stukam sobie czasem palcem w biurko do rytmu - ale nie rozpraszam się.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 15 grudnia 2009 17:16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
arasek pisze:
8% Jedynka (Komunikat o Krajowej Częstotliwości Wzorcowej!

...i stanie wody na Odrze w miejscowości Miedonia.. :wink:

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 18 grudnia 2009 19:07:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 13 stycznia 2008 23:19:30
Posty: 4159
Skąd: Wrocław
No i znowu radio Afera - za kilka minut zaczyna się Alternatywny Magazyn Muzyczny, a w nim między innymi o Streamtape 2 i ze Streamtape 2.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 grudnia 2009 01:50:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22880
znowu leci Zgrzyt:
http://polskieradioeuro.pl/Audycja.aspx?id=22677

można wygrać jakieś płyty w prezencie świątecznym. Dałem Pietii do audycji 5 płyt Spirita, nie wiem, czy już poszły, bo dopiero włączyłem radio, może jeszcze będzie można dostać :)

o, właśnie leci Spirit w Polskim Radiu :lol:

edit: 5 płyt poszło w 5 minut :D

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 grudnia 2009 15:57:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17991
...w trójce dzis o godz. 16:00 Top Wszechczasów. Będzie można posłuchac trochę przyzwoitej muzyki.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 stycznia 2010 21:55:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4699
WUKA70 pisze:
...w trójce dzis o godz. 16:00 Top Wszechczasów. Będzie można posłuchac trochę przyzwoitej muzyki.

z nudow sluchalem dzisiaj. smiac mi sie chce, bo fani listy na swoim forum strasznie rozpaczaja, ze ich ukochane utwory, takie jak ''High hopes'' czy ''Child in time'' sa tak nisko. byc moze po raz pierwszy ta lista bedzie w jakims stopniu nieprzewidywalna :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 stycznia 2010 22:54:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 14:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
nie mam takiej nudy, co bym słuchał trójki :wink:
Ostatnio słuchałem audycji w DJ Pasmie radia Euro (dawniejszej biski) JAK MAKEN ZASIAŁ... Trochę zdziwił mnie Maken, że za najlepszą płytę rege w Polsce 2009 roku uznał "Day by day" Rastasize...

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 01 stycznia 2010 22:58:43 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 21:41:01
Posty: 919
Wiadomo, że wielki artysta Majkel będzie bardzo wysoko....

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2010 19:41:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22880
dziwny ten top wszech czasów, zgadują, że głosowało bardzo mało ludzi, a głosować można było na 100 kawałków... Turbo wyżej niż Autobiografia, a Niemen jeszcze niżej? Mnie to nie martwi, bo wolę Turbo, ale w polskim topie zdaje się, ze było poniżej pierwszej piątki. Najbardziej mnie jednak zabił numer Stranglersów, którego w zasadzie nie kojarzyłem gdzieś w okolicach 30 miejsca.

słuchałem fragmentów, jak będzie cały top w sieci, to sobie chętnie poczytam i pokomentuję.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2010 21:58:45 

Rejestracja:
sob, 09 sierpnia 2008 21:41:01
Posty: 919
Budyń pisze:
słuchałem fragmentów, jak będzie cały top w sieci, to sobie chętnie poczytam i pokomentuję.

jest tutaj: http://jacek.uci.agh.edu.pl/lp3/.old/alpt.phtml i był aktualizowany na bieżąco

_________________
Hej, hej, którędy do gwiazd?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2010 22:04:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4699
Budyń pisze:
Najbardziej mnie jednak zabił numer Stranglersów, którego w zasadzie nie kojarzyłem gdzieś w okolicach 30 miejsca.

to bylo moje najwieksze pozytywne zaskoczenie ! :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2010 22:21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 21:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Też się bardzo cieszę. Trzy kawałki Stranglers weszły nagle do setki. Cieszę się też ze znacznego spadku "Another Brick in the Wall". Z zaskoczeń warto wymienić wysoko notowane "Africa" Toto i "Jump" Van Halena pod koniec. Z drugiej strony zdecydowanie za wysoko są zespoły TSA, Perfect czy Turbo, a pojawienia się niektórych utworów po prostu nie rozumiem. Smuci mnie spadek King Crimson z 4. na 57.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 173 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group