Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 23:11:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 03 czerwca 2011 08:18:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
mathew pisze:
swoją drogą to dziwi mnie jak redaktorzy 3 odkrywają nową kapelę Kuby Podolskiego (Cuba de Zoo).

Mnie też to dziwi, ale ze względu na jakość piosenek tej kapeli. :twisted:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 24 czerwca 2011 22:42:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
Od 24 czerwca 2011 w ramówce Trójki goszczą powtórki najciekawszych koncertów, jakie odbyły się w Studiu im. Agnieszki Osieckiej. I nie tylko.
Tzw. Koncertowe noce w Trójce.

Z nocy z piątku na sobotę 24/25 czerwca między północą a 1.00 THE SPECIALS

19 sierpnia 2010 roku zagrali na austriackim FM4 Frequency Festival. Założony w 1977 roku zespół jest jednym z najważniejszych twórców drugiej fali ska.

http://www.polskieradio.pl/9/200/Artyku ... e-w-Trojce

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 kwietnia 2013 18:34:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Zdarza mi się nawet często, że słucam przez internet dwóch stacji angielskich. Od dłuższego czasu emitowane są w niej ostrzeżenia przed angażowaniem się w przemyt. Chodzi o to, żeby nie przyjmować propozycji dorobienia sobie przez przewiezienie przez granicę nawet małego przedmiotu. Ostatnio pojawiły się nowe ostrzeżenia związane z podróżami. Raz słyszałem reklamę społeczną ostrzegającą, że w Hiszpanii przy drogach stoją oszuści czatujący na brytyjskie lub wypożyczone samochody. Mrożąca krew w żyłach jest zachęta do wysłuchania opowieści Jake'a, który spadł z balkonu i przeżył. Leci to całkiem często, niemal na okrągło. Mówią, że świetnie jest bawić się na wakacjach, w tym na ulicy i na plaży, ale nie na balkonie, zwłasza po spożyciu. W tle słychać odgłosy zabawy, nagle jakaś kobieta krzyczy i muzyka elektroniczna przechodzi w dźwięk elektrokardiogramu. Poza poradami dotyczącymi bezpiecznego podróżowania można usłyszeć ostrzeżenie przed pożarami wywołanymi podłączeniem zbyt wielu urządzeń do jednego gniazdka. Nie cierpię tego, kiedy jakaś kobieta mruczy coś w rodzaju kołysanki, wymieniając kolejne urządzenia.

Dziś piątek, więc słucham Trójki. W niej obecnie najstraszniejsza jest piosenka śpiewana przez Stanisława Soykę i jakichś innych ludzi.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 kwietnia 2013 20:30:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
w "długi weekend" też będziemy słuchać trójki i pewnie wiele strasznych rzeczy powiemy przy okazji polskiego topu wszechczasów.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 kwietnia 2013 20:34:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
to ja czekam !

a Mikosz opisał rzeczy, o których nie miałem pojęcia :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 kwietnia 2013 20:36:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
antiwitek pisze:
to ja czekam !
na te straszne rzeczy?

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 kwietnia 2013 20:37:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
na te co powiecie :)

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 kwietnia 2013 20:43:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
raczej będziemy offline, ale pewnie uruchomimy fejsbuki w komórce, żeby podzielić się ze światem życzliwymi uwagami i świętym oburzeniem na oszukaństwo i niesprawiedliwość i brak naszych ulubionych utworów / niską pozycję w topie :>

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 kwietnia 2013 08:21:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
to ja też czekam, i też się przyłączam, że Mikosz opisał rzeczy, które są mi zupełnie nieznane (ale bardzo ciekawie opisał!)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 kwietnia 2013 08:34:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Poszukałem trochę na ten temat w internecie i nawet obejrzałem filmik o Jake'u. On akurat spadł, bo się za bardzo wychylił, ale z tego co wyczytałem wiele osób skacze do basenu, żeby się popisać. Skaczą głównie Anglicy i Niemcy, a robią to zwłaszcza na Ibizie albo Majorce. Niedawno zaczął się sezon, dlatego tych ostrzeżeń jest tak dużo. W zeszły weekend zresztą zabił się w ten sposób pierwszy turysta w tym roku.

Doszło jeszcze ostrzeżenie przed zostawianiem świeczek i innych nieosłoniętych płonących obiektów bez nadzoru.

Możliwe, że nie będzie mnie w domu w trakcie polskiego topu, ale może mi się uda posłuchać chociaż w jeden dzień. Zasadniczo nie miałbym nic przeciwko, gdyby przepisali zeszłoroczne notowanie, najwyżej ze zmienioną kolejnością. Było nawet niezłe.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 maja 2013 19:27:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 13:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
62 Armia - NIEZWYCIĘŻONY

:)

jednak nie pisaliśmy na fb, bo co to daje. ale teraz opowiem:

w ciągu 3 dni 20 razy była Coma, a na deser wywiad.

dzień drugi, pan zapowiada, mamy miłe spotkanie towarzyskie, słuchamy jednym uchem, zaczyna się SBB. ok, rozmawiamy, coś pijemy, jemy, rozmawiamy. - to ciągle ten sam kawałek? - chyba nie? dalej rozmawiamy, jemy, coś pijemy - wiecie, że to ciągle ten sam kawałek? ... (piętnaście minut później) - jeszcze się nie skończył?

i może nie ma we mnie wrażliwości, ale jednak:

pod koniec topu spadł deszcz. taki listopadowy, zupełnie niewiosenny. pierwsza dziesiątka - każdy może zobaczyć. en masse dołujące kawałki, wolne, smutne i powieś się na najbliższej gałęzi (albo potnij i utop), a deszcz pada. i przyszedł piesek - sąsiad zza płotu, pomimo deszczu stał i patrzył na nas. przy List do M patrzył najsmutniej na świecie, deszcz padał, w radiu rozpacz. nie wytrzymałam tego audiowizualnego szantażu moralnego i zaniosłam pieskowi kotleta.

pięć minut później deszcz przestał padać, a wesoły piesek odbiegł do swoich spraw.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 maja 2013 19:35:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
:D :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 maja 2013 18:43:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Jak dla mnie, top byłby całkiem niezły, gdyby po prostu zamienić pięćdziesiątki miejscami. Nie byłoby idealnie (O.N.A. w piątej dziesiątce?!), ale przyznam, że tak do połowy, o ile miałem czas, słuchałem z dużym zaciekawieniem, natomiast przy "Wehikułach czasu" ścigających się z "Moimi ogrodami" mój entuzjazm malał i malał. Z Comą rzeczywiście przegięcie. Najbardziej boję się, że za 30 lat będą jednym z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka, jak teraz mamy w kanonie Lady Pank, Kombi, Perfect i TSA.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 maja 2013 07:48:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Wczoraj przypadkiem słyszałem początek benefisu Piotra Kaczkowskiego w Trójce. Jako pierwszy wystąpił, co mnie trochę zaskoczyło, Kazik z "Celiną", w akompaniamencie gitary i dęciaków. Kazik rypnął się w tekście - musiał powtórzyć sporą część tekstu zanim przeszedł dwóch do ostatnich zwrotek, które za to trochę okazjonalnie pozmieniał. Chyba że wszystko było zamierzone :wink: .

Ta domniemana pomyłka była zresztą chyba dość typowa, sam gdy czasem nuciłem Celinę, to zamiast "Słuchaj to jęknął świat..." wracałam do "Dzyń dzyń dzyń..." czy jakoś tak :) .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 20 listopada 2014 23:52:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Boskiego w Trójce :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 142 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group