Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 18:12:06

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 lipca 2010 15:06:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 15:47:56
Posty: 11811
viator, wieki respekt dla Ciebie! No i zdrowiej, zdrowiej!

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 lipca 2010 20:44:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 11 czerwca 2006 13:17:43
Posty: 1988
Skąd: 7 malinowych pool
viator pisze:
Zwycięzcą jest
Viator :piwo: Za spory kawał morderczej roboty, szacun!!!

_________________
II.OP.OP


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 lipca 2010 22:08:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 31 maja 2007 22:28:36
Posty: 1068
Skąd: W-wa
Viator :piwo:
Musimy następnym razem coś wymyśleć żebyś miał mniej roboty :D :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 16 lipca 2010 22:35:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
nie ma za co, to nawet miła zabawa.
troszkę w tym roku wypadło, że miałem urwanie głowy w pracy na czas mistrzostw, a zaraz jak się rozpoczęła faza pucharowa, to jechałem na kolonie.
zooropa już się zdeklarował do pomocy.
ja jedynie teraz myślę nad zmianą punktacji, aby była mniej skomplikowana.

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 18 lipca 2010 20:39:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 listopada 2004 16:59:24
Posty: 253
viator pisze:
7. Pascha 2000 - 151


nie spodziewałem się...

nie oglądałem eliminacji do mundialu...nie znałem drużyn w akcji, a tu miła niespodzianka dla mnie...

Dziękuję za wspólną zabawę... tak często i systematycznie chyba Ultimy nie odwiedzałem od 2004 roku :faja:

Serdeczne podziękowania dla Viatora, za chęci i wysiłek który włożyłeś w prześledzenie postów i punktowanie... WYKONAŁEŚ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!!
Dzięki jeszcze raz i mam nadzieję że za 4 lata (ewentualnie za 2 większość z nas się spotka przy typowaniu wyników)
Pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 19 lipca 2010 19:25:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Viator jestes wielki! Nie wiem kiedy i jak sie spotkamy, ale masz u mnie ciastko, piwo, nie wiem - pilke Ci kupie albo cos :wink:

A poniewaz jestem ogolnie zwolennikiem wynikow egzekwo, czemu juz nieraz dawalem wyraz (dywagacje, czy Justyna Kowalczyk wygrala z Kristin Steira o 10 cm czy jednak nie... ostatni srebrny medal Mai Wloszczowskiej znowu o rame od roweru = dla mnie bez sensu, ale o to juz sie spieralismy) - no wiec dla mnie zwyciezcami jest cala trojka Antonio, zooropa i KoT, zwlaszcza ze mieszcza sie w granicach bledu statystycznego ;-)

Gratulacje!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 20 lipca 2010 09:55:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 19:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
hehe, dzięki raz jeszcze!
Crazy pisze:
albo cos

mleko pięciogwiazdkowe! :)
a tak serio, to dla mnie była zabawa, sam się tego podjąłem i nie ma o czym tutaj mówić.
mam tylko do siebie pretensje, że nie wyrabiałem się na czas. konsekwencją tego były moje pomyłki.
przy Euro nie ma takiego problemu, bo jest mniej drużyn, a co za tym idzie, także meczy. łatwiej wtedy to wszystko ogarnąć. tutaj było tego dużo, a jeszcze nawałnica w pracy, a potem kolonie.
ale na szczęście jakoś się udało.
jeszcze raz dzięki wszystkim za udział!

_________________
kocham cię extra mocno, kocham cię luksusowo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 26 lipca 2010 10:07:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Ale ja też wytypowałem mistrza! :D
Peregrin Took siódmego czerwca pisze:
Na drugim miejscu w hierarchii ulubieństwa stawiam (i jeśli miałbym stawiać pieniądze to właśnie na nich) Hiszpanów!

Dwa ostatnie mecze oglądałem we Lwowie. Tragedia, proszę Państwa. U nas wystarczy podczas Mundialu wejść do pierwszej lepszej knajpy, a tam szukaliśmy z godzinę jakichkolwiek transmisji. :(
Jako że we Lwowie większość knajp zamykają o 23 (o 22 naszego czasu), musieliśmy niemal przekonywać szefostwo knajpy, żeby pozwolili obejrzeć dogrywkę. :(
A wręczenia Pucharu już się zobaczyć nie dało... :cry:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 01 lipca 2014 01:50:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Człowiekowi się wakacje zaczęły i zidiociał do reszty. Właśnie przeczytałem cały ten wątek :| :| :|

Ale ile emocji! Forlan! Ręka Suareza z Ghaną (lepsza ręka niż zęby)! Wielkie nadzieje a potem wielkie rozczarowania Brazylią i Argentyną. Ale i zupełnie zapomniane perełki jak na przykład grupowy mecz Dania-Kamerun w zgodnej tu opinii jeden z najlepszych w ogóle, a obie drużyny potem odpadły... No i na okrasę licznie cytowane teksty Szpaka i Włodka. A ukoronowaniem przeogromna praca viatora przy podliczaniu totalizatora!! Fajny reportaż i dziennik z tamtego turnieju. Bardzo fajny.

Przy okazji:
arasek po tym, jak Niemcy roznieśli Argentynę w ćwierćfinale pisze:
No i teraz cóż - "wszysttkie ręce na pokład", będę odtąd kibicował KAŻDEMU, nawet mdławej Hiszpanii, byle tylko Niemcy nie zostali mistrzami. Oni nie mogą, do cholery zostać mistrzami!

Zupełnie podobna złość, jak moja na Holendrów teraz ;-) (zresztą przeczytałem, o czym nawet nie pamiętałem, że 4 lata temu pisałem przez cały czas, że drużyna Holandii mnie zupełnie nie przekonuje i to bzdura, że doszli do finału... oczywiście oprócz rewelacyjnego meczu z Urugwajem, który oglądaliśmy w Dolinie Chochołowskiej :D)

Crazy, obstawiając półfinały, pisze:
Urugwaj-Holandia 1-0
Niemcy-Hiszpania 3-2

ech, trafiłem wyniki, nie da się ukryć... tyle, że nie dopasowałem ich ani do meczy, ani do zwycięzców... :x

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 86, 87, 88, 89, 90

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group