Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 02 maja 2024 09:31:22

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 maja 2011 14:28:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
kiedyś w poniedziałki grabaż z pp miał audycję w radiu s. też zadawał pytania, zawsze trudne (w 1998 niewiele się wiedziało).

fajne to było.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 maja 2011 14:32:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
pilot kameleon pisze:
kiedyś w poniedziałki grabaż z pp miał audycję w radiu s

A w niedzielę listę przebojów.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 maja 2011 14:51:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Peregrin Took pisze:
A w niedzielę listę przebojów.

Lavina się zwała.


A ta audycja w poniedziałek jak? "W powietrzu dziś wieczorem"? Coś mi się kojarzy, że jakoś tak.

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 maja 2011 15:21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Na mnie nie licz, nie pamiętam jej.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 30 maja 2011 16:14:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 06 maja 2007 12:40:25
Posty: 13524
Skąd: Krk
Peregrin Took pisze:
Na mnie nie licz, nie pamiętam jej.

Na Ciebie liczyłem właśnie...

_________________
http://67mil.blogspot.com/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 czerwca 2011 09:46:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
oj, Aras i Pippin, co Wy tak chyłkiem? spróbujcie posłuchać w niedzielę, może coś dla siebie znajdziecie, a może i usłyszycie jakiś znajomy głos przez telefon ;-) (a nawet nie tylko przez telefon).

Wiadomo, że ja też nie lubię Comy, ale jak się chce mieć tylko to, co się lubi, to trzeba sobie samemu układać konkursy niestety ;-) Zresztą kiedyś to robiłem i chętnie opiszę, ale jeszcze nie teraz... Tak czy inaczej, gdyby Pippin uczestniczył w mojej Trzynastce, to by musiał ściszyć na jakimś Marleyu, arasek pewnie na jakichś klasykach z wczesnych lat siedemdziesiątych, a znów przy Waszych wyborach ja bym od czasu do czasu wymiękał! Ale większą wartością wydaje mi się to, że można usłyszeć coś, co jest naprawdę dobre (a ile ja nowych rzeczy poznałem przy tych trzynastkach!), niż jest zmartwieniem to, że czasem jest jakiś syw.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 czerwca 2011 11:12:21 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:31:23
Posty: 3416
Wiele razy się dodzwaniałem do tego konkursu - nawet dwie płyty w ramach dawnej "Rockowej 13-ki" wygrałem (jedną Pink Floyd i drugą zespołu Omega). To była naprawdę przyjemna, relaksująca wieczorna rozrywka. Czy teraz prowadzi sam Benda, czy razem ze Śródką?

Sieradz górą! :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 czerwca 2011 12:00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
:D

Erkeju, zaskoczyłeś mnie! (choć niby czemu?... przecież właśnie tacy ludzie jak Ty dzwonili do Rockowej Trzynastki!) Może więc znaliśmy się ze słyszenia już znacznie dawniej? Muszę sobie zwizualizować (przepraszam: zaudializować) głos Grzegorza Bendy, który skrupulatnie zapisuje sobie...

zagadka numer osiem... Radosław Kisielewski...

... :-)

Obecnie Andrzeja Śródki chyba nie ma - nie wiem, słuchałem w niedzielę po raz pierwszy, a to dopiero siódme wydanie na antenie tego internetowego radia. Grzegorzowi trochę się zmienił głos, jakby "postarzał". Ale nadal brzmi miło!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2011 12:32:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
Rockowa Trzynastka dzisiaj o 22 - zapraszam do słuchania, przecież zagadki to jedna z ulubionych zabaw na tym forum, czemuż nie mielibyśmy forumowo zdominować tego konkursu? ;-)

Ponadto zapowiada się pewna niespodzianka... a nawet już od godziny 21 ona tam powinna być :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2011 13:28:04 
A czy można tego słuchać jakoś przez internet?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2011 13:31:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
można nawet tylko przez internet ;-)

W pierwszym poście link był, ale daję jeszcze raz: http://radiowww.eu/

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2011 13:33:01 
o, już się dowiedziałam skądinąd ;)

a konkurs polega tylko na tym, żeby odgadnąć piosenkę?


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2011 15:50:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
zdaje mi się, że pytają o tytuł i wykonawcę, ale konkretne zasady i wymogi mogą jakoś tam się różnić...

My robiliśmy sobie Trzynastki w naszym klasowym gronie i miało to miejsce przez kilka ładnych lat... poniekąd odegrało to podobną rolę w konsolidowaniu środowiska i podtrzymywaniu więzi, co forumowe manewry :!: Autorem większości byłem ja, ale nie tylko... np. Jasiek kiedyś zrobił konkurs, do którego kluczem było to, że wszystkie utwory miały jakiś związek z fantastyką - no to były różne rzeczy i wszyscy wszystko rozumieli, a tu nagle rozbrzmiewa Should I Stay Or Should I Go... No oczywiście CLash i tak dalej.. gdzie tu fantastyka?! Pytamy Jaśka, a on na to, że no... to był taki dylemat Froda, should I stay or should I go ;-)
A elsea zrobiła Trzynastkę z samych utworów Kultu i po heroicznym boju z Kacprem ostatnim rzutem na taśmę wygrałem nagrodę, którą była ostatnia nieposiadana przez nas ówcześnie kaseta Kultu, a mianowicie 45-89 (co prawda mi się nie spodobała ;-) ale kolekcja się dopełniła).

Ale właśnie co do nagród: w naszych Trzynastkach obowiązywała zasada liczenia punktów - trzy punkty za pełną odpowiedź, po jednym za sam tytuł albo samego wykonawcę, jeżeli się nie znało obojga. Wygrywał nagrodę ten, kto miał najwięcej punktów na koniec.
Radiowe konkursy włączały czynnik szczęścia - spośród trzynastu zagadek jedna, wybrana (losowo?) jeszcze przed audycją była tą wygrywającą i nagrodę dostawał ten, kto odgadł właśnie tę zagadkę. Choćby nawet pozostałe 12 zgadła w pięknym stylu jedna osoba, co zresztą się nie zdarzało, bo dodzwonić się było trudno, a konkurencja była znaczna.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2011 00:21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25391
A już miałem nadzieję, że wygrałem Wishbone Ash ;-) A tu jakiś pan wygrał Led Zeppelin...

Strasznie mi się podobała piosenka zespołu (w życiu nie słyszałem nazwy :shock: ) Artwoods, oto ona: http://www.youtube.com/watch?v=1QjeaRJn_dM

Pozdro Erkej! (i czy aby jeszcze nie ktoś?)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2011 12:06:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24320
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Crazy pisze:
Artwoods

W tej kapeli grał John Lord, zanim dołączył do Purpli.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 443 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 300 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group