Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:07:41

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 03 stycznia 2012 14:15:09 

Rejestracja:
czw, 19 stycznia 2006 10:00:07
Posty: 82
Zapraszam na kolejne audycje które przygotowuję:
1) Niedziela 8 Stycznia audycja związana z XX Finałem WOŚP od godziny 17 w Akademickim Radio Centrum z Lublina (na 98,2 FM do 30 km od Lublina i www.centrum.fm). W trakcie recenzja i muzyka z DVD i CD grupy Enej z Przystanku Woodstock z 2011 roku. Dodatkowo wywiad z zespołem i konkurs w którym można wygrać obie płyty. W drugiej godzinie poświęcimy czas koncertowym płytom grup: Łąki Łan i Raggafaya a płytę tego ostatniego będziemy licytować na rzecz WOŚP.

2) W Sobotę 14 stycznia zapraszam od godziny 15 do Diecezjalnego Radia eR na 87,9 FM do 100 km od Lublina i na www.radioer.pl na audycję poświęconą wydawnictwu - Projekt Republika. Jest to zapis koncertu z PW w roku 2011 poświęconego grupie Republika i Grzegorzowi Ciechowskiemu. W koncercie udział wzięli po za byłymi muzykami Republika m. in. Kasia Kowalska, Titus czy Glaca. W trakcie wywiad z (mam nadzieje Leszkiem Biolikiem) i konkurs w którym nagrodą jest recenzowane wydawnictwo.
Uprzedzając pretensje, emaile z żalami na "ten niedobry świat mediów" itp. chciałbym napisać że przygotowywanie tych audycji to dla mnie hobby nie zarabiam w ten sposób pieniędzy (więc bez agresji proszę :) ) . To jest hobby a ponieważ na potforum są tematy w których inni hobbyści zapraszają na swoje audycje np. w internecie to uważam że ja też mogę na swoje zapraszać i nikomu tym krzywdy nie robię.

_________________
...
Panna Młoda pyta "Dziwny jakiś skład"
"-Mówiłem Beata żeby Joszki nie brać"
http://www.lastfm.pl/music/Ziemniaki/Wiosna


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group