Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 18 kwietnia 2024 06:11:15

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53
Autor Wiadomość
PostWysłany: czw, 20 kwietnia 2023 18:28:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6965
Cd.
Pod górkę po błocie po świecie w mamrocie dopadamy wreszcie. To tu! Ale co?
Spójrzcie tu oto tablica i wyszczególnione opisy pomników przyrody. Ale że co? Ktoś woła a wszyscy biegną w pośpichu zanim legenda nie zniknie w czasie.
Niestety nie nadążam za grupą i nie wiem gdzie jestem. A gdzież amfiteatr Januszu? Za basenem zawsze był amfiteatr obok klub sparty gdzie robiłam 10 okrążeń lekko w wieku 14 lat dysząc z miłości.
Tu był amfiteatr mówi mój 68 letni guru i nikt nie wyje nikt nie skowyczy. Tu jest puste miejsce po amfiteatrze.
To tu sunęły tłumy po kaszankę i piwo sprzedawane wprost z ciężarówki.
Tu mamusia wystawała nadgodziny na straganie oferując książki dla długich upartych kolejek! Obok niej sz.panowie autorzy...pan Alfred Szklarski! - wspominam.
Była mi wdzięczna że zabrałem mu tyle czasu łka nasz przewodnik młodniejąc i mdlejąc w oczach.

Amfiteatr! Cóż to było za wydarzenie! Każde inne!

Zawrzyj pysk, jak pisze Twardoch w Chołodzie.
Zamknij się już!!!

Nadjeżdżały autokary pełne artystów.
Występowałam tam z dziecięcym zespołem tanecznym. Miałyśmy kolorowe spódnice i wianki z kłującymi cekinami wypożyczone chyba od przejezdnych taborów cygańskich.

Gdy zaśpiewał Czesław Niemen mój tato płakał
Podobnie jak na występie orkiestry dętej kopalni Pstrowski w rzęsistym deszczu tato mó jcałe życie skłócony z jedyną córką pozostał jako istatni widz.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 20 kwietnia 2023 18:54:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6965
Napisałam na falach i nic się nie zmieniło. Koleżanka mówi - a kto by tam dzisiaj poszedł? Wiem że nikt ale ona jest z Wielunia :D


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 782 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 49, 50, 51, 52, 53

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group