Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 16 kwietnia 2024 22:37:44

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 marca 2005 23:36:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:09:22
Posty: 1119
dzięki


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 08:50:29 

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 12:54:24
Posty: 875
no ale np w jakim innym podobnym programie wystapilaby Orbita Wiru (czy Wirus - jak ich nazwal KW :wink: )??

a oglada ktos moze "Lekka jazde...." na tvp1??
jakie wrazenia??


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 12:27:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
"Lekka jazda"?Żenada......w porównaniu z tym, co ci panowie robią we Wproście to kompletna porażka....Tam czasami zdarza im się niezły tekst...

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 12:31:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
"Żenada" to "Triodante"

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 12:40:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:36:56
Posty: 7694
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
Za mało oglądałem, ale bliższa jest mi wizja butchera... Przefajnowali chłopaki...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 12:41:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
No to żeś się waćpan popisał.
Proponuję uzasadnić swój zachwyt nad dziełem P.Zalewskiego i P.Mazurka....

EDIT:piotrpanek mnie uprzedził-piłem do Budynia.

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 13:04:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Przestań się obruszać i ironizować.
Wyraziłem swoją opinie- moim zdaniem jest to mierny program;nieźle go podsumował i określił piotrpanek. Wyraziłeś swoją opinię i spoko. Nie mam zamiaru Cię do niczego przekonywać czy też mówić co masz oglądać a czego nie. Twierdzę tylko,że w porównaniu z tym, co obaj prowadzący prezentują we Wproście, program wypada bardzo, bardzo słabo. Tyle.
A wkurzyłem się bo bardzo niegrzecznie wyskoczyłeś z tym Triodante. Co tu ono ma do rzeczy? Takie schodzenie do poziomu prywatnych "animozji" nie przystoi tak mądremu człowiekowi za jakiego uważam Budynia :)

EDIT: mój post jest odpowiedzią na ten, który jest poniżej :roll:

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Ostatnio zmieniony pn, 21 marca 2005 13:07:05 przez butcher, łącznie zmieniany 3 razy

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 13:05:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
pokaż mi, gdzie wyraziłem "zachwyt"
Po prostu rozumiem, że trudno jest przenieść konwencję gazetową na telewizję... Po pierwszych programach byłem zawiedziony, teraz traktuję to jako uzupełnienie rubryki we "Wprost", które oglądam z przyjemnością. Fajnie tutaj, trzeba się tłumaczyć już, czemu coś zupełnie neutralnego się lubi.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 13:15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Ludzie, kłócicice się o telewizyjnych buraków :roll:
"osobowości medialne" są tak płaskie, jak ekrany telewizorów...

Już wolę sie spierać która prezenterka jest ładna, a która ładniejsza...kiedyś Magda Mołek była fajna, ale po sformatowaniu.... :shock:

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 13:18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
Zupełnie się nie zgodzę w tym konkretnym przypadku, znaczy Mazurka i Zalewskiego... No a nową asystentkę mają ładniejszą od poprzedniej, ale ona tam jakoś tak stoi jaki kłoda...

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 22:25:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
"Lekkiej jazdy" nie lubię ze względu na dowcip prowadzących, który to często lekki nie jest...
Już we "Wproście" zaczął mnie nużyć ten styl, a jeszcze patrzeć na ich twarze - nieeeee!.........
(i nie będę się więcej tłumaczyć, tak jak nie oczekuję tłumaczeń od fanów tego programu... Budyniu ;-))

Co więcej, mam podejrzenia pewne (słabo uzasadnione ;-)), że program w tym stylu (dowcipno-politycznawym) miał prowadzić w TVP1 Rafał Ziemkiewicz, którego dowcip & analizy polityczne - dla odmiany -BARDZO cenię. Przynajmniej tak powiedział na ostatnich Targach Książki, na których podpisywał "Polactwo". Byliśmy tam z Piotrkiem i kiedy powiedzieliśmy, że regularnie oglądamy "Lożę Prasową" na TVN24, gdzie on się pojawia czasami, Ziemkiewicz na to, że być może niedługo poprowadzi własny program w TVP1 właśnie. I ciągle nic... :-( Obawiam się, że kasting wygrali panowie M. i Z. Może za te "nigdy-nie-schodzące-im-z-twarzy-czarujące-usmiechy"?.... W każdym razie - według mnie - szkoda...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 22:40:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:47:56
Posty: 11817
W niedziele wieczór trochę ciężko o dobrą rozrywkę... Lekka jazda to jeszcze większa żenada niż KW - takie xero KW - nieudane. znowu obejrzałem Wojewódzkiego... eeehhh... strata czasu....

Elrondzie: chyba inaczej po prostu zrozumiałem twoją odpowiedź z czatu :wink: ale spoko. Choć liczę na wasz występ z Armią przynajmniej w innych programach tv - to że media są na niskim poziomie to jedno, ale obecność w nich takich zespołów jak Armia znacznie podwyższa ich poziom... może jednak wystąpicie u wojewódzkiego w ramach odchamiania? - piszę całkiem poważnie

_________________
Więc dokąd, dokąd ta wędrówka
Posmutniał król i zadął w róg
Przeciwnik straszy, pielgrzym idzie
A pyta zawsze Bóg


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 marca 2005 22:45:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22870
butcher pisze:
A wkurzyłem się bo bardzo niegrzecznie wyskoczyłeś z tym Triodante.

Przepraszam. Ale się spróbuję usprawiedliwić, przecież tu panuje taka konwencja docinków Legenda vs Triodante i nie sądziłem, że akurat mój kogoś urazi. Tyle, pozdrawiam.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 23 marca 2005 15:47:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Wiem.
Ta konwencja niezwykle mnie drażni.

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 29 marca 2005 02:31:51 
mnie nuży nieco. Ale pewnie chodzi o ten mecz i o jakąś ustawkę. Bo to trybuny wygrywają mecz, a nie zawodnicy ;)

Meriadok Brandybuck pisze:
Już wolę sie spierać która prezenterka jest ładna, a która ładniejsza...kiedyś Magda Mołek była fajna, ale po sformatowaniu....

Ja to lubiałem Panienkę co pogodę w TVP1 robi, albo robiła. Mała czarna. Coż mogę poradzić że małe kobitki mnie kręcą :lol:

Budyń pisze:
tak jestem pozytywnie zaskoczony, że Dezerter dostał nominację...

Przeca to jest nagroda dla układu firm fonograficznych, a Metal Mind od jakiegoś casu weń wszedł. czemu się dziwisz???


Meriadok Brandybuck pisze:
A każde pominięcie Trupiej Czaszki w jakimkolwiek rankingu zeszłorocznych płyt metalowych/rockowych, to porażka...

Z tego co ja się orientuję to we Frondzie nie ma działu recenzji płyt Uniwersala, Sony, ani innego Warnera. Się mylę? ;)

Jedyny pozytyw to zawsze dla mego Taty i brata, bo se łyknąć mogą darmo ;) A brat zawsze jakiś kumpli hiphopowych spotyka ;) Ale to prywaty aspekt tej żałosnej nagrody.
- Wy wiecie po co jest ten Miś?
- Nie.
- I o to chodzi. Nikt nie wie i nikt nie spyta.
:lol:


a Figurski i Wojewódzki też wielkie rock persony i tacy niezależni jak Irena Santor niechybnie :lol: Aczkolwiek mimo że to wentyl kontrolowany i chamski, to dobrze że chociaż i taki jest. Na bezrybiu i rak ryba.

Choć się Elrondowi nie dziwię że by nie ruszył tamuj. Po pierwsze Pan Jakub by pojechał po religii, po drugie byłby bardziej zajęty zyciem seksualnym niż kapelą, po trzecie by jechał z tekstami chamskimi. Jakbym był kimś znanym i miał u Wojewódzkiego, albo kiedyś Cejrowskiego (bo teraz jakiś program widziałem i chamski nie był wcale), to pewnie bym nie wytrzymał i w paszczę sięknął. A wiadomo że Elrond bardziej ode mnie nerwowy.
A co do Fryderyka za Ultimę jest szansa w przyszłym roku. I wiadomo dlaczego. Ale do tego podchodzę jak do Armii w Bravo, co to dyskusja kiedyś trwała.


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group