Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 30 kwietnia 2024 20:44:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2016 14:28:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 17:48:09
Posty: 6421
manool pisze:
powsinogowe imprezy dla wielu luda (coś jak ŚDM)

o, ooo taki rozmach nieźle :shock:

manool pisze:
Po wszystkim ku wielkiej uldze jego żony postanowiłam pomóc posprzątać po tym wszystkim.

kochana jesteś

manool pisze:
A przeszkód było co niemiara

mam nadzieję, że nie obudziłaś się umęczona :oops:
ale najważniejsze, że
manool pisze:
Impreza jednak udana!

:D :D :D


aras przemoc domowa wobec piłeczki pingpongowej - WYBITNE :!:

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2016 21:14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9996
Aras, boskie! :lol: :lol: :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2016 21:36:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Aras, powinieneś to wydać! :lol:

Powsinoga pisze:
kochana jesteś

Powsinoga pisze:
mam nadzieję, że nie obudziłaś się umęczona

Taaak, we śnie potrafię być naprawdę heroiczna! No co Ty, to był fajny sen. Po takich snach mam przez cały dzień poczucie, że kogoś naprawdę spotkałam, bardzo to lubię.
No właśnie, ciekawe, co Aras czuł przez cały dzień.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 09 września 2016 15:45:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6968
arasek pisze:
Oglądałem program popularnonaukowy, a`la "Galileo". Tematem było: "Czy piłeczki pingpongowe to żywe istoty?". I w nowoczesny sposób (wiecie, szybkie cięcia, napisy) przedstawiona historia. Otóż w domu pewnego faceta zdarzyło się pobicie piłeczki przez gospodarza.

podły kingkong pobił pingpong :D
a ja wczoraj pół nocy karmiłam niemowlę kanapką ze szpinakiem, dziecko krztusiło się i pluło, ale nie mogłam odpuścić, bo szpinak jest taki zdrowy...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 09 września 2016 19:36:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17993
anastazja pisze:
a ja wczoraj pół nocy karmiłam niemowlę kanapką ze szpinakiem, dziecko krztusiło się i pluło, ale nie mogłam odpuścić, bo szpinak jest taki zdrowy...

:)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 09 września 2016 21:48:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Może chleba nie lubi.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 09 września 2016 21:55:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6968
No nie lubi bo wogóle nie istnieje. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 09 września 2016 23:57:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9996
:D

Ja mam od wczoraj ciekawe dość wybudzenia.
Otóż od pewnego czasu używam budzika. Wiem, przez większość życia go nie używałam i byłam z tego dumna, ale zbyt niespokojny miałam wtedy sen i zwłaszcza zimą się stresowałam, kiedy budząc się po ciemku nie widziałam godziny i nie wiedziałam, czy pora już wstawać, czy można spać dalej. No i zaczęłam używać, poświęcając swą dumę, dzięki czemu śpię mocniej i do ostatniej możliwej chwili. No, ale nie w tym rzecz.
W czasach, kiedy budziłam się bez budzika i wybudzenia owe były stopniowe i powolne, a śniło mi się coś akurat, wybudzenie zaczynało się zawsze od tego, że uświadamiałam sobie, że to tylko sen. Jesli sen był fajny, walczyłam o to, żeby zatrzymać go jak najdłużej, ale ogólnie wiedziałam już co jest co, i że walka skazana jest na przegraną.
Tymczasem wczoraj i dziś budzik wyrwał mnie ze środka snu w taki ciekawy sposób, że zamiast sobie uświadomić, że śnię i muszę się obudzić, poczułam się wywoływana do innego świata, z których oba są tak samo realne.

I tak wczoraj śniło mi się, że jestem nad morzem, po tym morzu w pewnym momencie zaczęły przepływać wielkie militarne ustrojstwa,wyglądające jak łodzie podwodne, tyle, że płynęły na powierzchni. Powiało grozą, ludzie zaczęli ukiekać z plaży, ja też. Wbiegłam na jakąś wydmę, która jednakowoż zamiast z piasku, złożona była z kamieni i wtedy zaczęła się trzęść ziemia. Pomyślałam, że ludzie mogą się w taką wydmę zacząć zapadać i w biegu zaczęłam zadawać sobie moralne pytania, czy jakbym coś takiego zobaczyła, to bym pomogła, czy uciekała dalej. Przyszło mi wtedy do głowy, że w sumie fajnie byloby uratować jakiegoś przystojniaka... Już się napaliłam na tą wizję i jak na złość, jak to zawsze w moim życiu bywa, zamiast przystojniaka zobaczyłam, że pod ziemię zapadają się dwie baby. Szlag by to trafił, no ale i tak poczułam, ze mam moralny obowiązek je uratować, chociaż mi się nie chciało. I w tym momencie zadzwonił budzik. I z jednej strony czułam się wzywana do innego świata, do obowiązków w tym innym świecie, a z drugiej wciąż czułam się moralnie zobowiązana do pomocy tym babom i próbowałam opierać się budzikowi, który jednakowoż w końcu wygrał.

A dziś śniło mi się, że byłam na jakiejś wyprawie gdzieś w górach. I w pewnym momencie zobaczyłam wielkiego żuka, takiego z jelenimi rogami. Uznałam, że koniecznie muszę zrobić mu zdjęcie, zaczęłam wyciągać aparat - i wtedy budzik zadzwonił. I znów, zamiast sobie uświadomić, że śnię, miałam poczucie bycia wyciąganą do innego równoległego świata. I podjęłam walkę, bo może zanim mnie tam wciągnie, zdążę jednak zrobić to zdjęcie, no bo przecież muszę mieć pamiątkę, którą tam ze sobą zabiorę!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 10 września 2016 00:34:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6968
Fengari pisze:
że pod ziemię zapadają się dwie baby. Szlag by to trafił, no ale i tak poczułam, ze mam moralny obowiązek je uratować, chociaż mi się nie chciało


co za ulga się obudzić! :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 10 września 2016 00:51:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9996
Hehe :)
Ale mimo wszystko żałowałam, bo tak poza tym, to był długi, fajny sen w którym dużo się działo, zwłaszcza we wcześniejszej części, której już niestey nie pamiętam i tu nie opisałam.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 10 września 2016 00:58:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6968
Mi też bardzo żal tych snów z których nic nie pamiętam, a zostają tylko silne uczucia i ogólny zarys :( staram się potem jeszcze cały dzień chodzić śpiąca, ale to nie wraca...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 10 września 2016 01:07:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 17:38:41
Posty: 9996
Ano nie :(


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 14 września 2016 11:33:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Śniło mi się, że kolega puszczał mi rzadkie nagrania Joy Division z ich sali prób. W którymś utworze była tylko cisza i spytałem o co chodzi, a on odpowiedział "to jest rzadkie nagranie momentu, kiedy mucha usiadła na głowie Iana Curtisa" :)

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 14 września 2016 11:35:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 14:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Wspaniałe :D

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 21 września 2016 10:30:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 14:09:14
Posty: 4702
Śniło mi się, że byłem na koncercie Armii i Elrond zapowiedział: "kolejny utwór jest nowy i opowiada o paleniu szlugów" :faja:

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: zasada i 157 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group