Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:22:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 212  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 30 grudnia 2020 10:26:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
We śnie była to znajoma, ale nie znam tej osoby, nie wiem kto to był :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 30 grudnia 2020 10:26:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Sen dział się w dziwnym czasie ni to 10 lat temu, ni to za 10 lat.
Zostałem poproszony o pożyczenie (i przyniesienie) miksera i gramofonów do jakiegoś lokalu. Dotarłem, nikogo nie było, rozstawiłem i niejako z nudów, w oczekiwaniu na proszących, zacząłem wypuszczać single ze starociami. Lokal długi i wąski (alkohol i tapasy) zaroił się od tańczących. Gdy dotarli Ci, którym sprzęt miałem pożyczyć, chciałem wypuścić jeszcze jeden numer i oddać pola, ale dziwnie mi z talerza zjeżdżała jakaś dwunastocalówka. Jakby gramofon nie miał trzpienia po środku.
PS. wczoraj odebrałem przedwzmacniacz a dzisiaj będę miał kabel pozwalający podpiąć plastykowe sony pod line-in obecnego radyjka. Nie sądziłem, że to takie poruszające będzie.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 31 grudnia 2020 14:36:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Fajne sny, panowie!

Witek, ale co - myślałeś że Gajos jest wyższy od Ciebie?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 31 grudnia 2020 15:23:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Tak! Nie wiem ile on ma wzrostu, ale ja jestem zdecydowanie niskopienny. Pamiętam jak w czasie koncertu Osobliwości stanął obok mnie Jpl i rzekł: "Myślałem, że jesteś wyższy..." :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 31 grudnia 2020 16:03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 11:49:49
Posty: 24304
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Gajos - tak między 165 a 170 obstawiam. :)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 31 grudnia 2020 21:06:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
A jpl?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 31 grudnia 2020 21:20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
A z dwa i pół metra! :D

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 01 stycznia 2021 17:53:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
W mojej piwnicy ulokowała się zorganizowana grupa przestępcza.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2021 14:20:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Śniło mi się, że powróciłam do pracy stacjonarnej. Było stresująco, bo zapomniałam zabrać z domu połowy potrzebnych rzeczy.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 02 stycznia 2021 19:46:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Takie sny to moje najgorsze koszmary.
Pamiętam, jak śniło mi się, że pojechałem na Tour de Pologne i nie zabrałem tych wszystkich teczek, schematów i logistyk, których cała torbę zawsze ze sobą zabierałem (elsea i antiwitek wiedzą, bo pomagali przygotowywać...). Człowiek już wyruszył, pierwszy etap za pasem i nie wiadomo, co zrobić, wracać do domu, zapaść się pod ziemię, udawać, że jakoś to będzie... makabra. Do szkoły też zdarzało mi się tak we śnie iść :| Na szczęście kiedy w rzeczywistości się ewentualnie zdarzyło, to faktycznie jakoś lekcje przechodziły, nawet nie było źle.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 19 stycznia 2021 10:53:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Miałem na weekend pojechać w Tatry. Tymczasem otworzyłem stronę w terminarzu a tu na środę mam zabieg: czyszczenie kolana! Byłem bardzo zły i zaskoczony, przez chwilę rozważałem że może od środy do soboty jakoś wydobrzeję. Ale potem uświadomiłem sobie, że to przecież niemożliwe zupełnie... Obudziłem się z ulgą - Tatr nie mam co prawda w planie ale kolano też ok.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 25 stycznia 2021 10:48:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Znów Tatry!
Najpierw szedłem z kolegą z dawnej pracy - to był szlak na Giewont, ale zupełnie nowy... Szliśmy z dwoma wózkami z supermarketu i zbieraliśmy po drodze butelki po piwie. Po zebraniu odpowiedniej liczby można było je wymienić na bilet do TPN. Zbieraliśmy ich ogromne ilości! W końcu z załadowanymi wózkami dowlekliśmy się do niedużej polany, na której stała drewniana wiata a tam wiele osób z tutejszego forum.
Zaczęła się dyskusja o wspólnej wyprawie. Crazy powiedział, że jego wujek ma wyżej dom i moglibyśmy tam nocować. Marcela odpowiedziała z pewnym oburzeniem, że Tatry nie są po to by sobie spać u wujków, od tego są schroniska. Gero i antiwitek zaczęli się śmiać na takie dictum, ale atmosfera zrobiła się nieco nerwowa. Powiedziałem więc łagodząco:
-no ja nie wiem, jeśli to jest jakieś spa pod samym szczytem to trochę głupio, ale jeśli coś skromniejszego to czemu nie?
Wtedy elsea powiedziała, że to żaden problem - jest to po prostu górska chatka nieopodal Sarniej Skały

No i dalej nie wiem, bo się już budziłem... ale pewnie poszliśmy!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 16 lutego 2021 09:44:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Uwaga jest srogo!
Wychodzę z domu po buty, bo żona mówi, żebym dłużej już w pantoflach nie chodził. Jadę na Dębiec (pewnie żeby dotrzeć do Panoramy). Nagle znajduję się w Krakowie, przy Dworcu Głównym PKP i obserwuję jakieś dzikie akrobacje w położonym obok głębokim basenie, z wodą tak przezroczystą, ze niewidzialną, z trampoliną ustawioną na dnie (zawodnik wskakuje, jakby rzucał się z wysoka na śmierć - przypominam, wody nie widać) odbij asię od trampoliny na dnie i wyskakuje z wody rozbryzgując ja na widzów. Spotykam antiwitka z kimś jeszcze. Jedziemy pociągiem do mieszkania znajdującego się na ostatnim piętrze najwyższego toruńskiego bloku przy ul. Ślaskiego. Mieszkanko klasyczne blokowe, wypełnione pomysłowymi rozwiązaniami majsterkowiczowskimi, jak np. ukryte drzwi do letniego ogródka działkowego! Cały czas słychać siarczysty grindcore/ crustpunk.
Po kilkunastu rozmowach, herbacie, zachwytach nad wnętrzem, podziwianiem widoku z okna, decyduję się pożegnać, Witek odprowadza mnie do drzwi i znajduję się na poznańskim Sołaczu w takim mieszanym sklepie z piwami - kawiarni - cukierni - sklepie z ekwipunkiem górskim. Jako klient sklepu piwnego, próbuję nieudolnie podrywać dziewczynę z kawiarni (skończyło się strąceniem jej talerzyka z ciastkiem w krzaki, w pobliże psiej kupy). Z opresji ratuje mnie kolega Jacek, klient sklepu z wyposażeniem wspinaczkowym, niski i umięśniony boulderowiec, hard corowiec i digidubhead. W ostatnim kadrze idziemy ulica Zieloną w Łodzi, od placu Hallera w stronę Piotrkowskiej, mijamy ul. 28 Pułku, palimy petki, puszki piwa w tylnych kieszeniach spodni, najazd na plecy, kamera zjeżdża w dół, do poziomu trotuaru. Na nogach nadal mam puchate, niebieskie kapcie...

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Ostatnio zmieniony wt, 16 lutego 2021 13:30:10 przez zasada, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 16 lutego 2021 11:59:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Radykalna etiuda filmowa - działa na imaginację!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 16 lutego 2021 12:45:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4694
Ostatnio w snach, bardzo sprawnie i bez większych trudności, kradnę masowo samochody. Wczoraj miałe nowe BMW, ale uznałem, że nie będę jeździł takim bezdusznym, współczesnym produktem, więc porzuciłem je bez żalu i zwinąłem sobie przepiękne, żółte Renault 5 z lat 70.

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 212  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group