Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 19 marca 2024 12:04:26

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 211  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: ndz, 28 maja 2017 18:57:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 16:48:09
Posty: 6421
Fengari pisze:
leżaca w poprzek toru

i obudziłaś się w poprzek łóżka :wink:

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: ndz, 28 maja 2017 19:31:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Hehe, niestety (a może stety, sama nie wiem :wink: ), takie rzeczy zdarzały mi się tylko w dzieciństwie, nie pamiętam kiedy ostatni raz obudziłam się w jakiejś zaskakującej pozycji.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2017 07:32:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Ktoś mnie poprosił o priv ze skanem menu z jakichś manewrów. Przesłałam. Było 17 babeczek słonych i tyle samo z jagodami. Priv podpisałam: Stary Iwaszkiewicz.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 05 czerwca 2017 14:11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Heh, typowy ultimathuliczny sen :D .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 17 lipca 2017 21:55:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Pewna firma zleciła mi (dość obcesowo zresztą) abym poleciał do huty w Ayle (Turcja) i coś tam negocjował. Powiedziałem, że ok a potem bardzo się przeraziłem, bo uświadomiłem sobie że nie mam ważnego paszportu. Przez resztę snu męcząco kombinowałem jak z tego wybrnąć.

Ps. Sprawdziłem, na szczęście w Turcji nie ma miejscowości Ayle.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 17 lipca 2017 22:11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
A paszport sprawdziłeś?

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 17 lipca 2017 22:14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
Hehe, to akurat się zgadza. Wygasł jakiś czas temu, a ponieważ nie mam obecnie zamiaru ani potrzeby wyjeżdżać poza Schengen, to tak to trwa siłą inercji. :)

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pn, 17 lipca 2017 22:14:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4687
Śnił mi się Lech Wałęsa. Przyszedł do siedziby naszego radia i zachowywał się wyjątkowo spokojnie jak na niego - chodził w kółko po korytarzu, nic nie mówił, a jak ktoś go pytał czy chce kawy albo herbaty to mówił cicho "nie, nie, dziękuję, nie trzeba". W pewnym momencie zrobiło się lekkie zamieszanie i zaczęliśmy się z kolegami i koleżankami zastanawiać czy wszystko u niego okej i właściwie czemu zawdzięczamy jego nieoczekiwaną wizytę, ale jakoś każdemu głupio było spytać. Potem wyszedłem na dwór i zobaczyłem, że na boisku do kosza gra mój znajomy z liceum, którego nie widziałem od kilku lat. Podbiłem do niego i zaczęliśmy gadać - chciałem mu powiedzieć o Wałęsie, ale zapomniałem, bo w międzyczasie dołączył inny kolega i zaczął się z tym pierwszym ostro kłócić czy David Gilmour to dobry gitarzysta czy jednak jest do dupy. Ten wątek poboczny jakoś strasznie się rozrósł, koledzy prawie się pobili, ale pewnym momencie przypomniałem sobie o Wałęsie i stwierdziłem, że trzeba z nim pogadać i wyjaśnić skąd się tak nagle wziął w miasteczku akademickim w Łodzi. Wróciłem więc do byłego prezydenta, ale zapomniałem o co miałem spytać i nieoczekiwanie dla siebie wypaliłem "stary, czemu ty się nie przyznasz, że byłeś tym agentem?". Wałęsa spojrzał na mnie zadumany i cicho odparł z prostotą siedmiolatka "a, bo myślałem, że nikt mnie nie będzie lubił". Potem jeszcze coś tam gadaliśmy i pamiętam, że rzucał jakieś głupie żarty na temat innych słynnych działaczy opozycji (m.in. kręcił ostrą bekę z dżinsowej kurtki Jacka Kuronia, że jak można coś takiego założyć), i ogólnie uznałem w tym śnie, że to spoko koleś, tylko w mediach jakoś tak źle wypada...

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 18 lipca 2017 07:02:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Kurczę, ciekawie! Pewnie można by jakoś opracować zagadnienie znanych postaci w snach, w sensie jak wypadają :) .

To świetne -
Prazeodym pisze:
czy David Gilmour to dobry gitarzysta czy jednak jest do dupy. Ten wątek poboczny jakoś strasznie się rozrósł, koledzy prawie się pobili

:) .



A mi dziś śnił się Szwejk, gdzieś w Tatrach, z jakąś ekipą. I nie jestem pewien czy ja też tam byłem czy tylko obserwowałem tę scenę jak film :) .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: wt, 18 lipca 2017 12:01:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4687
Z takich snów o znanych ludziach z polskiej historii i polityki, to pamiętam jeszcze, że kiedyś mi się śniło, że oglądałem jakiś wywiad z Leszkiem Balcerowiczem i padło tam pytanie w rodzaju "jak pan podejmuje decyzje?" na co odpowiedział "no, zwykle słucham rad mojego przyjaciela - Ryszarda Tymona Tymańskiego" :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: sob, 22 lipca 2017 18:58:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25343
Marcin miał sen, szedł sobie, szedł, aż spotkał Lorda Vadera. Ten jednak nie zaatakował go, jak można by się spodziewać, ale dał mu płatki z mlekiem :-)


Sen o Wałęsie i Gilmurze świetny :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: czw, 27 lipca 2017 20:43:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17214
Skąd: Poznań
A to ja też miałem polityka we śnie na urlopie...
Słabo go niestety pamiętam, ale było to w konwencji filmu szpiegowskiego. Miałem odebrać w ambasadzie Urugwaju obywatelstwo tego państwa dla kogoś. Dokument wręczył mi ...Michaił Gorbaczow!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: pt, 28 lipca 2017 23:26:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9931
Crazy pisze:
Marcin miał sen, szedł sobie, szedł, aż spotkał Lorda Vadera. Ten jednak nie zaatakował go, jak można by się spodziewać, ale dał mu płatki z mlekiem :-)

Nie śniło mu się przypadkiem, że jest Lukiem? :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 02 sierpnia 2017 13:15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Śniło mi się dziś nad ranem, że jestem w Wenecji. Nic dziwnego, zważywszy na temperaturę za oknem i na fakt, że moje najbardziej traumatyczne doświadczenie z ukropem nieznośnym pow. 40 stopni związane miało miejsce właśnie w tym mieście nieludzkim, w którym drzewa z cieniem nie uświadczysz, jest tylko nieświeża woda, stojące powietrze i nagrzany kamień. Chronić się można tylko w miejscach z klimą. Nigdy więcej Wenecji latem. We śnie ładnie wyglądała, ale to pozór.

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: Sen o...
PostWysłany: śr, 02 sierpnia 2017 15:15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 20 stycznia 2008 13:09:14
Posty: 4687
Śniło mi się, że organizowałem w Łodzi skromny, klubowy koncert jakiejś grupy. W ostatniej chwili okazało się, że jest to Led Zeppelin :D

_________________
gdzie znalazłeś takie fayne buty i taką fayną głowę?


FORZA NAPOLI SEMPRE!


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182 ... 211  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group