Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 09:55:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: wt, 03 grudnia 2013 17:55:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Hej,
Między innymi z okazji zbliżających się świąt, chciałabym zagadać o kartki z życzeniami.
Kiedyś, zanim dostałam nr GG, a maila sprawdzałam raz na tydzień, wysyłałam masę kartek, urodzinowych, świątecznych, pozdrowieniowowakacyjnych..
Chciałabym do tego wrócić. Zwłaszcza, że z tego co widzę, w Holandii tradycja wysyłania kartek, jest wciąż bardzo żywa.

Pytanie moje takie, czy ktoś chciałby się przyłączyć do mojej akcji wysyłania kartek?
Chętnie będę wysyłać śmieszne, poważne, z życzeniami i pozdrowieniami kartki i pocztówki... no ale nie powiem, chciałabym tez się czasem ucieszyć gdy listonosz wrzuci do skrzynki coś dla mnie :roll:

Co o tym myślicie???

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 grudnia 2013 19:16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 18:55:19
Posty: 3093
Skąd: Poznań
Ekipa użytkowników Forum RRR, z każdego festiwalu na który dociera, wysyła kartki do tych których akurat być nie mogło. Tradycja ma dobre kilka lat (dychy jeszcze nie, ale pewnie się zbliża).
W pracy wysyłamy sobie wakacyjne.
Poza tymi wypadkami, cisza.

_________________
Blaszony
Każde zwierzę koi dotyk.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 grudnia 2013 19:57:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 04 lutego 2008 23:32:44
Posty: 3641
zasada pisze:
Ekipa użytkowników Forum RRR, z każdego festiwalu na który dociera, wysyła kartki do tych których akurat być nie mogło.

to fajne jest :)
Tosisława pisze:
Co o tym myślicie???

dobry pomysł, mogę Ci wysłać. Z przyjemnością :) .


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 grudnia 2013 20:39:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
zasada pisze:
Ekipa użytkowników Forum RRR, z każdego festiwalu na który dociera, wysyła kartki do tych których akurat być nie mogło. Tradycja ma dobre kilka lat (dychy jeszcze nie, ale pewnie się zbliża).

Fajny pomysł!!!!

Mi podobają się takie krótkie formy, jak np. korespondencyjna gra w szachy, albo po prostu kartka z jakiegoś miejca gdzie się wyskoczyło na weekend i piszesz do rodziny: jest tu fajnie, polecam przyjedź.

Mój pomysł na organizację jest taki, że jeśli ktoś jest chętny przyłączyć się do tej akcji w ogóle, to niech zaznaczy tą chęć w temacie.
Wtedy będziemy widzieć kto chcę się przyłączyć i z tymi osobami na privie wymienimy się adresami. :czytaj:


Oczywiście jeśli ktoś np chce tylko ze mną wymieniać się kartkami, to nie musi się "deklarować" w temacie. :kogut:

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 czerwca 2014 09:12:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 stycznia 2005 20:06:28
Posty: 1086
Skąd: z Catanu
Niedługo kończy się mój pobyt w Toruniu. Mogę przed opuszczeniem miasta wysłać komuś kartkę. W razie zainteresowania kartką proszę o pw.

_________________
Czuję tu zapach chrześcijanina


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group