Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 15:43:05

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 633  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 11:25:50 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:40:03
Posty: 834
Skąd: Białystok
Przeglądałem stare tematy i znalazłem ciekawy jeden. Jeśli powtarzam jakiś nowy temat, to przepraszam, ale tyle się ich ostatnio pojawia, a ja nie nadąrzam przeglądać.

A jednak Adam Małysz wielki jest nieprawdaż? Rzadko zdarza się sportowiec, który byłby w wielkiej formie przez trzy sezony, później zaliczyłby kompletną klapę i podniósł się z tego. Psychikę trzeba mieć.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 13:07:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Prawda! Małysz Wielkisz!!
Ciekawie się zapowiadają mistrzostwa świata. Może powtórka z Predazzo?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 lutego 2005 13:18:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
No, a ja lekką postać małyszomanii złapałem już w 1997 (drugie miejsce w Bischofshofen), bo 4 skocznie oglądałem od maleńkości...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 06:13:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Tylko ja bym sie chciał dowiedziec kiedy to Małysz zaliczył kompletną klape...... Powiesz mi Pako, bo ja chyba jakąś ostrą sklerozze mam....


Ja to Skoki oglądam odkąd pamiętam i zawszem cierpiałem (dalej cierpie! mimo wszystko!) na Skupniomanie :D Pamiętam jak się cieszyłem gdy był 9 na Olimpiadzie, bodajże w Nagano.... Ja cię!

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 08:11:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Adam Małysz jest kibicem Lecha Poznań :wink: :wink: :wink:
Obrazek

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 10:44:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
PiotrzePanku, a pamietasz takiego gościa - Matti Nykaenena? Miał twarz niewiniątka, a ileż razy wygrał bezapelacyjnie. Zawsze mu kibicowałem, bo nie znosiłem jego głównego konkurenta - DDR-owca Weisffloga.
Ech, to były czasy...
No ale potem przyszły jeszcze lepsze - małyszowe ;-)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 10:59:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
K.T.W.S.G. pisze:
Sorry, ale jak patrze na twarze z tego zdjęcia, to mi się przypomina Cesare Lombroso


:):):):):)):):)
coś w tym kurde jest

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 11:14:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 14:36:56
Posty: 7692
Skąd: 52,2045 N, 20,9694 E
arasek pisze:
DDR-owca Weisffloga



No wiesz, Wajsflok był najlepszy :!: (no, wiem, to tylko dlatego, że Nykaenen się rozpuścił). W każdym razie, kiedy Nykaenen (czy jak się to pisze) był na szczycie, to nie miał konkurencji, więc w mojej wizji świata Weissflog był przed nim i po nim :twisted:
W każdym razie, jak teraz patrzy się, co się dzieje z Peterką, to trudno uwierzyć, że on też kiedyś był prawie Małyszem...

Aha, co tu dużo mówić, w czasach pierwszego Weissfloga i Nykaenena byłem za mały, żeby to tak drobiazgowo śledzić. Wtedy przepisywałem z Trybuny Ludu :oops: i Nowin (organ KW PZPR w Rzeszowie) tabele Wyścigu Pokoju...

_________________
Była tu wczoraj premier Suchocka,
chyba przypadkiem przed wyborami


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 09 lutego 2005 14:07:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
youzwa pisze:
Ja to Skoki oglądam odkąd pamiętam i zawszem cierpiałem (dalej cierpie! mimo wszystko!) na Skupniomanie Pamiętam jak się cieszyłem gdy był 9 na Olimpiadzie, bodajże w Nagano

11, by być w 100% zgodnym z prawdą, natomiast zdecydowanie w Nagano to było. Problem w tym, że działo się to wszystko po pierwszej fali aktywności Małysza w czołówce (miał już wtedy na koncie chyba 4 zwycięstwa w PŚ) i cały ten sezon był (dla kadry ogólnie) w tym kontekscie porażką...

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 00:08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 31 stycznia 2005 01:20:37
Posty: 319
Skąd: Ant(y)werpia
polska-bialorus...1:3.......a juz niedlugo nastepny mecz eliminacyjny.....no comment!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 03:24:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Nie no Bogusiu, chyba aż tak dobrze to Małyszowi nie szło wcześniej, Góra 2 zwycięstwa, zahaczenie sie o czołówke i napewno zawiódł nadzieje w Nagano ale za to Skupień to wynagrodził. Jak na tamte czasy to i tak było nieźle.

Ja się tam odcinam od dyżurnego tragizowania jak tylko Polska przegra jeden mecz. Zresztą taki zimny prysznic często lepiej działa niż wygrana (choćby 1:5 z Danią). Poczekajmy do meczów eliminacyjnych. Może być różnie ale ja w chłopców wierze.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 07:37:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Tak. A ponadto Białoruś to silny zespół, wbrew pozorom. Jesienią przegrali w eliminacjach w Parmie z Włochami 3:4, tracąc ostatnią bramkę na parę minut przed końcem. To jest jakaś rekomendacja....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 07:45:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
no ale to był zespół do ogrania, który w końcówce zrobił 3 kontry z czego dwie skończyły się bramkami. Ostatnia to już ewidente niedociągnięcia w obronie... ja rozumiem, że już brakowało siły... no ale trzeba tak zrobić, żeby mieć te siły na całe 90 minut.

Przynajmniej ja im tego życzę, ale zaufania mojego nie podważyli... Nie było tak źle... wynik nie odzwierciedla poziomu drużyn...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 10:33:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Co do Małysza to przed Nagano wygrał 3 razy, czyli ani 4 ani 2.
Hakuba (Japonia) - 26 stycznia 1997
Sapporo (Japonia) - 18 stycznia 1997
Oslo (Norwegia) - 17 marca 1996

A wczorajszy mecz... Nie oglądałem bo w tym czasie grałem sam w piłkę. (trzeba trochę potrenować przed ważnym spotkaniem). Wpadłem do domu na samą końcówkę. No i widziałem tę trzecią bramkę. Trochę żenująco wypadła przy niej obrona. Tam błąd za błędem był. Ale podobno całośc nie wyglądała tak źle. Oby bo szkoda by było zaprzepaścić to co udało się uzyskać jesienią.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 10 lutego 2005 13:01:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
O, dzięki za sprawdzenie tego, jakoś wydawało mi się, że w sezonie 1996/7 wygrał trzy razy, a nie tylko dwa. Tego pierwszego zwycięstwa w Holmenkollen nie zapomnę nigdy... No ale w każdym razie wniosków to nie zmienia.
A mecz Polska - Białoruś jest dopiero dzisiaj, polecam :-)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 633  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group