Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:40:59

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594 ... 633  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 10 czerwca 2017 04:56:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
W sumie, gdyby Jagiellonia wygrała z Lechem w końcówce, to przy tak grającym Kolejorzu, byłoby to sprawiedliwe i przede wszystkim smakowite. Miny tych wszystkich ludzi na Łazienkowskiej - byłyby bezcenne. Cisza krzyczy, przygotowane już do odpalenia petardy zamierają w rączkach, konfetti więdnie, Leśnodorski rwie nieistniejące włosy z głowy, Mioduski istniejące, pół redakcji sport.pl rzuca się z okien budynku Agory... :twisted:
No, ale stało się, jak się stało, szczere gratulacje dla kibiców Legii na tym forum :bukiet:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 10 czerwca 2017 10:54:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 30 sierpnia 2010 20:33:11
Posty: 1963
Skąd: Sulejówek
otoKarbalcy pisze:
Miny tych wszystkich ludzi na Łazienkowskiej - byłyby bezcenne.
Na pocieszenie mielibyśmy to, że Lech straciłby 2 okazje do zagrania w europejskich pucharach i byłaby to jeszcze bardziej frajerska porażka niż z Arką. ;)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 10 czerwca 2017 12:53:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Czyli coś Was jednak Grześ obchodzi 8-) :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 10 czerwca 2017 14:13:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 12:48:04
Posty: 1936
Skąd: Warszawa
otoKarbalcy pisze:
pół redakcji sport.pl rzuca się z okien budynku Agory... :twisted:


Ale kibice Legii to przecież patrioci, więc w tym przypadku, jeśli skakaliby z okna to raczej z radości :wink:.

otoKarbalcy pisze:
szczere gratulacje dla kibiców Legii na tym forum :bukiet:


A dziękujemy, dziękujemy :).

otoKarbalcy pisze:
Czyli coś Was jednak Grześ obchodzi 8-) :wink:


W pucharach europejskich kibicuję wszystkim polskim drużynom, a Lech ma większe szanse na awans fazy grupowej LE niż Arka, która pewnie zaliczy łomot gdzieś pod chińską granicą. Chociaż z drugiej strony było trochę radości, jak Leszek padł w finale PP.

PS. Obawiam się, że w pucharach czeka nas tradycyjny eurowpierdol :?.

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2017 11:17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..Najpierw powiem że Rumunia to najsłabszy rywal z jakim grali Polacy. A z drugiej strony , Polacy zagrali tak dobrze,że Rumuni nie mieli nic do powiedzenia. Proszę sobie wybrać odpowiednią wersję :wink:
Jeśli Polacy awansują, a jest to bardzo prawdopodobne ,to szykuję się fajny mundial!

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2017 17:21:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Rumunia to cień dawnej siły, ale polska drużyna naprawdę zagrała dobry mecz. Zieliński z miesiąca na miesiąc coraz lepszy, jak coś się nie popsuje po drodze to za dwa-trzy lata zobaczymy go w Bayernie lub Barcelonie. Lewandowski - nie schodzi z górnej półki. Piszczek - jak dobre wino. Nawet Linetty zaczyna jakoś wyglądać.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2017 18:11:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Dorzucę łyżkę dziegciu do tego miodu - Nawałka dał ciała w drugiej połowie. Gdyby to nie była Rumunia w kiepskiej formie byłaby nerwowa końcówka i walka o utrzymanie przewagi lub nieprzegranie.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: ndz, 11 czerwca 2017 18:51:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
arasek pisze:
Zieliński z miesiąca na miesiąc coraz lepszy, jak coś się nie popsuje po drodze to za dwa-trzy lata zobaczymy go w Bayernie lub Barcelonie
arasek pisze:
Nawet Linetty zaczyna jakoś wyglądać.

..to prawda. Gra w dobrej lidze daje bardzo dużo. A nasza liga? Wiadomo..Nie trzeba mieć wielu umiejętności żeby jako tako sobie radzić, ale to tylko wystarcza na własne podwórko.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2017 07:07:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Byłem na meczu na Narodowym i powiem Wam, że ani przez chwilę nie miałem wrażenia, by wynik był zagrożony. Chłopaki wycinali Rumunów praktycznie w każdej akcji. Jedyna szansa Rumunii to jakiś fuks, czy rykoszet, co się w końcu stało. Tymczasem na forach czytam biadolenia na zmiany, że po co takie ryzyko, że trener stracił głowę itd. Kompletnie się nie zgadzam. Pod koniec jedynie trochę mniej składnie było, ale obraz gry jakoś bardzo na niekorzyść naszych się nie zmienił.
Dla mnie szczególnie dobrze, oprócz oczywiście Lewego i Zielińskiego wypadli Pazdan, Cionek i Mączyński. Podania prostopadłe tego ostatniego to był miód. Zwłaszcza ta akcja, gdy potem Lewy wyszedł sam na sam z bramkarzem. Siedziałem na trybunie za bramką Polaków i dokładnie widziałem, jak fantastycznie Lewandowski wyszedł zza obrońców i jak w idealnym momencie Mączyński mu podał - super.
Jedyne, czego mi trochę brakowało, to podłączeń przy atakach - zarówno z boków, jak i bliżej środka. Ale myślę, że to była konsekwencja taktyki - trener wiedział, że Rumuni czekają na kontry i nie kazał atakować zbyt dużą liczbą graczy. Założenie było słuszne, bo ci, którzy atakowali - wystarczyli :)
W sporze, czy to my byliśmy tak dobrzy, czy Rumuni tacy słabi - jednak opowiadałbym się za pierwszym (choć wiadomo, że to już nie ta Rumunia, co choćby na ostatnim Euro). Po prostu w każdym aspekcie mieliśmy przewagę - indywidualnie i jako drużyna (w ustawieniu, jakości gry). Podczas meczu spiker podał informację, że jako jedyni w grupie pokonaliśmy Rumunię. Nie wiem, czy czegoś nie pomyliłem, że to też o czymś świadczy.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2017 08:13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
O! I jaki jest widok? Podobno to już nie tak jak na starych stadionach, gdzie piłkarzy było widać jako małe ludziki.

A ze zmianami też nie widzę problemu. Niewątpliwie przy tym 3:0 Nawałka chciał pomóc psychicznie Milikowi, dodać mu pewności. A z drugiej strony jakoś docenić też Teodorczyka za sezon życia. Gdyby było wtedy 1:0, byłby to gruby błąd, ale w tej sytuacji - rozumiem (choć przyniosło to faktycznie nieco chaosu w ostatnim kwadransie).

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2017 12:21:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Widok jest dobry, wyrazu twarzy piłkarzy nie widziałem, ale już ruchy, gesty, jak na dłoni. Siedzieliśmy tak w 2/3 wysokości trybun. Widziałem wszystko wyraźnie, mam wrażenie, że jest pod tym względem lepiej, niż na Lechu, choć stadion większy.
Zastanawiam się, czy wolę oglądać w TV, czy na żywo. Są plusy dodatnie i ujemne jednego i drugiego. Widząc akcję na stadionie można jednak ją lepiej ocenić i, nie wiem, przeżyć. Widać całość obrazu, kto gdzie jest i co zrobił. Tego w telewizji nie pokazują, bo tam rządzi fragmentaryczność i wycinkowość. Natomiast z drugiej strony nie ma powtórek i zbliżeń, więc wiele rzeczy umyka. No i będąc na stadionie jednak człowiek czuje się w obowiązku kibicować, drzeć ryja i śpiewać, a w moim wieku już bym se raczej posiedział i pooglądał. W ogóle, ciekawa sprawa, nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że duża część naszych kibiców ma podobnie; w sensie - że reprezentacja gra tak fajnie i jest tak pewnym koniem, że w sumie można by już odpuścić to kibicowanie, usiąść i pooglądać spektakl :)
Był też moment konsternacji, gdy po golu dla Rumunii ktoś zaczął śpiewać słynne (osławione?) "Nic się nie stało, Polacy,..." i wszyscy tak na niego spojrzeli - "Stary, to nie ta epoka" :mrgreen:
Kolejna sprawa to komentarz. Darka Szpakowskiego już od dawna wyciszam, gdy oglądam TV, więc się trochę przyzwyczaiłem do braku. I chyba jednak wolę oglądać bez podpowiedzi. Komentarz jest zawsze subiektywny i obrazuje nastawienie komentatora, nie zawsze przecież trafne. Nie wiem, co tam panowie w sobotę opowiadali, ale serio, ani przez sekundę nie drżałem o wynik, a już gdy sędzia dyktował karne, to się cieszyłem, jak z gola, bo przecież wiadom, jakim Lewandowski jest kilerem z jedenastki.
Cieszę się, że takich czasów dożyłem. A gdyby tak jeszcze na Mundialu doszli do czołówki, a może i... Dałby Bóg! 8-)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pn, 12 czerwca 2017 20:59:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
otoKarbalcy pisze:
Są plusy dodatnie i ujemne jednego i drugiego.
!
..jakbym był multimilionerem wybudowałbym stadion z co najmniej 6 sektorami z miejscami leżącymi! :)

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: pt, 23 czerwca 2017 20:10:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..Ruch dostał licencję na grę w 1.lidze i -5 punktów na starcie.
Skład się rozsypał i będzie walka o utrzymanie.
Mimo wszystko jestem rozczarowany postawą młodych kilku zawodników.
Kumpel mówi: jego serce nie było niebieskie. Jego serce było z paprykarza. :wink:
Euro dla młodzieży pokazało że w futbolu nie ma przypadków. Kubeł zimnej wody na główki.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 08 lipca 2017 05:55:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Out OF Focus pisze:
Chociaż z drugiej strony było trochę radości, jak Leszek padł w finale PP.

Emilian pisze:
Na pocieszenie mielibyśmy to, że Lech straciłby 2 okazje do zagrania w europejskich pucharach i byłaby to jeszcze bardziej frajerska porażka niż z Arką.

:bukiet:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 08 lipca 2017 07:12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
..czy Legia wystawiła wczoraj swój najlepszy skład?

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9493 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 588, 589, 590, 591, 592, 593, 594 ... 633  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group