Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 01:34:35

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 09:25:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
otoKarbalcy pisze:
To jest jednak do dupy sprzęt. I ci co go chwalą

:D Wreszcie piszesz jak człowiek ;)
Z Applem mam nieustannie na pieńku. W robocie sprawdzam czy wszystko działa na różnych przeglądarkach których używa 99% świata, zadowolony wypuszczam co zrobiłem na serwery, a wtedy pojawia się szef z komunikatem "u mnie w syfiari nie działa" :evil:

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 11:03:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Ale to może być też problem szefa. Są tacy ludzie, którym nic nie działa - sprzęty ich nie lubią. Znam gościa, który przy pierwszych trzech czynnościach na iPadzie totalnie go zablokował - nikt nie wie, jak on to zrobił. Przedtem to samo było z PC i telefonami. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 11:18:00 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 11:50:56 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 11:19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Jestem przekonany, że rolą szefa jako takiego jest szukanie dziury w całym (dobrze, że moi podwładni tego nie czytają) 8-)

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Ostatnio zmieniony śr, 06 kwietnia 2016 11:19:40 przez Miki, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 11:19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Karolina pisze:
wydaje się, że ma Pan zle prądy

:lol: Albo gazy :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 11:30:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Miki pisze:
Jestem przekonany, że rolą szefa jako takiego jest szukanie dziury w całym (dobrze, że moi podwładni tego nie czytają)


:)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 11:37:07 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 11:50:51 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 21:18:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Cytat:
a nie próbowałeś formatować? (dzięki temu korzystam z laptopów dopóki całkiem nie zdechną fizycznie - rekordzista był w użyciu przez ponad dekadę i do dzisiaj zipie, chociaż już nikt nie ma do niego cierpliwości :) )ja zwykle to robię co rok-dwa lata i, jakkolwiek jest to nieco upierdliwe, to później przez jakiś czas znowu śmiga bez zarzutu

Sorry, że się wetnę tak trochę z boku głównego nurtu dyskusji. :wink:
Pomijam fakt, że u mnie formatowanie jako element konserwacji sprzętu nie wchodzi w grę - wystarczy że jak raz na 100 lat zmieniam kompa i muszę od nowa zainstalować wszystkie programy i przegrać pliki - to dla mnie jest prawdziwy Armageddon i za każdym razem mam dość raz na całe życie.
Ale kiedyś chciałam sformatować dysk C, żeby go komuś oddać. I nie byłam w stanie, zabezpieczenia systemu nie pozwalają. Karolina, jak Ty to robisz?


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: śr, 06 kwietnia 2016 23:13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 19:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Oj wiem o czym mowa Fen, dlatego ja też nie formatuje. Ostatni raz to chyba 3,5 roku temu Olek mi przeinstalował i zrobił tak by wyglądało jak przed formatowaniem.

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 07 kwietnia 2016 06:22:02 
(-)


Ostatnio zmieniony pt, 22 lipca 2016 11:50:46 przez chewbacca, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 
PostWysłany: czw, 07 kwietnia 2016 07:16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Dzięki. Zapamiętam na wypadek gdybym miau kiedyś wrócić :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 07 kwietnia 2016 07:29:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:20:04
Posty: 14518
Skąd: nieruchome Piaski
Karolina pisze:
a jak ktoś jest swoim własnym szefem?

To jest po prostu samodzielny w prowadzeniu swojej działalności, ale trudno mi go nazwać szefem, skoro nie występuje tu relacja przełożony-podwładny. Wydaje sam sobie polecenia, egzekwuje ich wykonanie, ocenia swoją własną pracę (jeśli dobrze, to uśmiecha się sam do siebie, a jak źle, to klnie pod nosem)? Nie neguję aspektu planowania, ani też samej samodzielności, którą mógłbym określić jako sól przedsiębiorczości, lecz to tylko taki slogan, a i tak ładniej brzmi w ujęciu Mickiewicza :wink:

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 07 kwietnia 2016 21:55:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
Cytat:
jaki masz system Fen, w jakiej postaci i najważniejsze czy robiłaś to z pozycji administratora?

Wtedy to był Windows XP, oczywiście na adminie. Próbowałam z różnych miejsc się do tego dobrać, bezskutecznie. Ale co dokładnie robiłam, to już nie pamiętam.
Na Win7 już nie próbowałam, nie było mi to potrzebne. :)
No w każdym razie dzieki za info, może kiedyś się przyda. :)


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 23 kwietnia 2016 22:04:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Karolina pisze:
mi chodzi wyłącznie o pocztę jako taką. adres, domenę, jak zwał tak zwał. nie korzystam z programów o których piszesz, jakoś tak lubię się logować do swojego pierdyliarda kont pojedynczo
ja tez tak mam! i nie wiem, czemu ludzie się dziwią temu... :roll:
Karolina pisze:
wiedzenie lepiej" co z kim i gdzie chcę łączyć (czyli nic z niczym nigdzie, czego te patafiany nie są w stanie ogarnąć
właśnie!!!
otoKarbalcy pisze:
Tlen ostatnio zrobił tak, jak piszesz, czyli super duper nowoczesną pocztę na wszystko, z której nie da się korzystać.
przypomniało mi się, że na użytek tego wątku zrobiłam print screeny z 2 moich kont tam (spośród czterech ;-)) - dat nie zamazywałam, więc widać.


Ogólnie to chodzi mi o to, że sprawdza mi się ta poczta, jest olbrzymia a ustawienia w moim prawdziwym koncie zrobiłam sobie takie jak lubię a na koncie spamowym "elsea" są zaproponowane przez nich - oznaczyłam strzałkami utworzone automatycznie foldery. Na koncie spamowym to mi się całkiem sprawdza, bo nieprzeczytane wiadomości z niektórych folderów są usuwane po 60 dniach. Zaś na "prawdziwym" koncie mam swoje własne foldery - widać je po lewej stronie ekranu.

Niestety w zeszłym tygodniu o2.pl nawaliło i "zgubili" trochę maili, co wyszło przez przypadek. teraz te maile z tygodniowym opóźnieniem docierają. Ale to niewielka wpadka jak na 15 lat użytkowania.
Choć że
otoKarbalcy pisze:
zmieni paragraf w regulaminie i zacznie wyświetlać tylko pocztę z ostatniego roku
się boję... Może wyślą ostrzeżenie wcześniej? ;-)



Swoją drogą wiadomości wysyłane z jabłkowych urządzeń rozwalają naszą stronę szkoły... Tzn ludzie przysyłają mi artykuły. Te "tradycyjne' mogę po prostu przekleić. Apple'owe muszę przepuścić przez notatnik.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: czw, 18 sierpnia 2016 06:01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
No i stało się. Google zorientował się, że mam starą Picasę i ją po prostu podmienił na "Zdjęcia Google".

:evil: :bije: :gangsta :rant :cry:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group