Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 07 maja 2024 15:37:12

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 366 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 16:35:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
otoKarbalcy pisze:
Bo po jakim względem najgorszego?

Po prostu obu tych reprezentacji szczerze nie znoszę :)

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 18:33:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 22 czerwca 2013 12:27:05
Posty: 4428
Skąd: z lasu
KoT pisze:
:cry:
Naprawdę szkoda, że po takim meczu ! Jakby odpadli po tym ze Szwajcarią to nie byłoby we mnie tego żalu... a tak ? po boju który można było wygrać zarówno w regulaminowym czasie gry w obu połowach jak też w obu częściach dogrywki ? Nasi nie zdechli jak ze Szwajcarią tylko grali normalny otwarty mecz do końca dogrywki... Szkoda Fabiana - jednego karniaka w dwóch seriach powinien odbić... ale szacun a to, że się do tego przyznał.

jpl pisze:
wreszcie nie martwimy się o to czy w ogóle awansują, czy w ogóle zdobędą jakiś punkt w grupie, tylko czy awansują do strefy medalowej

nawet teraz jak to piszę to trudno w to uwieżyć :roll:

Znakomity występ Polskiej drużyny - nie przegraliśmy meczu (a Portugalia nie wygrała !)
:piwo:

No to teraz kibicuję Walii i Islandii, a w finale Włochom ;)

pozdro...
KoT


Generalnie, to jestem zadowolony z występu naszych piłkarzy. Mogło być lepiej, ale dali z siebie wszystko. Mecze naszej reprezentacji oglądałem w domku z rodzinką. Może jest mały niedosyt, bo mało brakowało a dostalibyśmy się do pół finału czy nawet do finału jak y było lepiej. Nie mniej nasza drużyna zrobiła duże postępy. Sukcesem było już samo wyjście grupy, potem mecz ze Szwajcarią. Żadnego meczu nie przegraliśmy, a mieliśmy kilka zwycięstw, remisów Wszystko przed naszą kadrą. Za 2 lata mistrzostwo świata, a za kolejne cztery znowu Europy.

_________________
,,Tak dużo, tak mocno
Nie pytaj już
Nie pytaj
Tak dużo, tak mocno ''


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 19:55:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
Ja powiem szczerze, że jedynie brakowało mi goli

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 21:47:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 marca 2007 20:38:56
Posty: 1131
Skąd: Słupsk
Ale brakuje w prawie każdym meczu. Rzucam okiem na jakieś różne mecze i zazwyczaj są remisy.
Czy w tych mistrzostwach były jakieś mecze ze spektakularną przewagą pkt???

_________________
Polski ziemniak jest skarbnicą witaminy C


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 22:16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
Bogus pisze:
po bramce wyrównującej pomyślałem, że teraz się okaże, czy jest to drużyna na półfinał. Bo tak, szybko strzelona bramka może sobie być, ale potem prowadzenie tracimy, trzeba się przestawić i zacząć walkę o zwycięstwo od nowa. Jeśli by się to udało, to czapki z głów - gramy w półfinale i to w dodatku w 100% zasłużenie. Ale to się nie mogło udać, bo po straconej bramce gra się nie zmieniła.

otóż i ja tak samo. tzn. pierwszej połowy nie widziałem, wracaliśmy wtedy autobusem z lotniska ;-) ale dowiedziawszy się o wyniku pierwszej połowy tak sobie właśnie pomyślałem i taki sam miałem wniosek, jak Bogus. Dogrywkę oglądałem z pewnym zniecierpliwieniem, bo wciąż podawali do bramkarza, dla mnie to nie jest granie.

Cóż, ogólnie się z Wami zgadzam, że fajnie i tak dalej. Czasy, kiedy twierdziłem wszem i wobec, że polską drużynę piłkarską należy bezwzględnie zdelegalizować, minęły :-) Warto na nich popatrzeć w kontekście następnego turnieju. Teraz zaszli tam, dokąd mogli i wygląda to w porządku. Jeżeli czegoś żałuję, to tego, że odpadli właśnie z Portugalią, bo o ile nasi niespecjalnie zasłużyli na półfinał, to Portugalia tym bardziej. Wczoraj była akurat równym przeciwnikiem, grali też dość statycznie, a w końcówce grać przestali. Ale ich wcześniejsze występy to było przejście psim swędem (już wyjście z grupy, a o tym niesławnym meczu z Chorwacją nie wspomnę). Polska drużyna pokazała w tym turnieju więcej a wczoraj mniej więcej to samo. Więc pierwszego półfinalistę mamy do bani.

A dziś? Nie oglądałem dotąd, bo chciałem sobie przejrzeć forum ;) Idę na drugą połowę!

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 23:05:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
:shock:
Mielibyśmy finał gdybyśmy wczoraj dali radę.... Walia bez Ramsey'a w półfinale raczej nie da rady Portugalii skoro przegrali z Aniołami...
Walia pokazała jak grać skutecznie.

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 23:15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 02 sierpnia 2011 13:48:04
Posty: 1938
Skąd: Warszawa
KoT pisze:
Mielibyśmy finał gdybyśmy wczoraj dali radę....


Kurde, naprawdę byłaby szansa na finał :shock:.

A jakbyśmy np. w finale zagrali z Islandią to...

_________________
Mam w sobie dzikość żółtej pantery...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: pt, 01 lipca 2016 23:24:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
KoT pisze:
skoro przegrali z Aniołami...

ale takie zależności to się przecież w ogóle nie sprawdzają?

z Portugalią problem, że to są zawodnicy, którzy mają we krwi bycie w strefie medalowej Euro lub pukanie do niej. Odkąd większość z nich się urodziła, Portugalia nie była niżej niż w ćwierćfinale i oni wiedzą, czym to pachnie. Boję się o tych Walijczyków. Choć dziś z tego, co widziałem, grały dwie znakomite dynamiczne drużyny, które wyglądały o wiele lepiej, niż wczorajsze dwie. Szkoda mi tych Belgów, bo wyglądają na drużynę z wielkim potencjałem. Za cztery lub sześć lat wygrają turniej.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 06:26:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:20:04
Posty: 14523
Skąd: nieruchome Piaski
A kto za dwa lata? ;)

Tymczasem w sieci poruszenie w związku z oceną prawidłowości zachowania bramkarza tuż przed strzałem Błaszczykowskiego. Niestety, patrzę na to przez pryzmat nieodgwizdania karnego po staranowaniu Ronaldo przez Pazdana.

Walia! :D

_________________
Go where you think you want to go
Do everything you were sent here for
Fire at will if you hear that call
Touch your hand to the wall at night


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 09:57:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Crazy pisze:
Szkoda mi tych Belgów, bo wyglądają na drużynę z wielkim potencjałem

Moja analizy i przewidywania właściwie nigdy się nie sprawdzają, ale to jedno wiedziałem od początku i o tym pisałem - Belgowie mają mega paczkę superzdolnych zawodników i słabego trenera. I tak było wczoraj. Jeśli nie zmienią szybko trenera, to to pokolenie będzie stracone dla reprezentacji.

Belgów trochę skrzywdzili sędziowie, bo przynajmniej jeden karny powinien być, ale z drugiej strony Walia zagrała perfekcyjnie, a Belgia jednak nijako. U Belgów drażniło to, że prawie w ogóle nie strzelali z pierwszej piłki, zawsze de Bruyne czy Hazard musieli se dziobnąć tą piłkę, a wtedy już byli w lesie walijskim i musieli ją oddawać innym. Poza tym do kitu grali obrońcy Belgii. Zresztą ogólnie Belgowie od Walijczyków w tym meczu lepsze mieli tylko fryzury.

Ale jaja - Islandia wyprawia do domu Anglię, Walia w ćwierćfinale ogrywa Belgię!!!

Co do półfinału, to poważnie się obawiam Portugalii w finale, bo Walia straciła Ramseya. To jest serce i mózg tej drużyny. Ale z drugiej strony Walia ma dobrego trenera, a Portugalia przeciętnego. Zobaczymy, może Chris Coleman coś jednak wymyśli.

A propos wymyślania - te rożne Walii (!!!), gdy wszyscy stoją w jednym miejscu i się rozbiegają w różne strony - jaki ekstra pomysł! I skuteczny!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 14:16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17274
Skąd: Poznań
Brawo Walia :D
Powinienem szukać kobyłki u płota, bo od początku turnieju w ogóle nie wierzyłem w tę drużynę, a tu coś takiego... Belgowie dostali w drugiej połowie dwa szybkie klapsy i po sprawie.

A dziś ćwierćfinał wagi ciężkiej... Zapowiada się świetny mecz.
Lepiej wyglądają mi od początku Włosi, ale wiadomo że Niemców nie można lekceważyć nigdy i nigdzie.
Stawiam na 2:1 dla Włochów, po dogrywce.

Ps. Jeszcze ani razu nie padł na tym EURO wynik 3:2, mój ulubiony. :?

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 15:18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 01 października 2007 22:19:21
Posty: 7634
Skąd: Kraków
Ja w ogóle to mam wrażenie, że za niedługo każdy mecz będzie kończył się karnymi, a potem FIFA w ogóle zrezygnuje z rozgrywania meczy, tylko od razu będzie konkurs rzutów karnych. :D

Pytanie z innej beczki: czy nasz awans w rankingu FIFA pomoże nam trafić na łatwiejszych przeciwników na Mundialu 2016? To prawda?

_________________
Would you know my name, if I saw you in heaven ?

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 16:51:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25406
arasek pisze:
Ps. Jeszcze ani razu nie padł na tym EURO wynik 3:2, mój ulubiony.

mój też! wczoraj było blisko, bo Belgowie gnietli i gnietli... przez chwilę liczyłem, że ugniotą to 3:2, choć nic by im już nie dało.

Mam wrażenie, że najlepsze mecze to są albo wirtuozerskie 3:2, albo dramatyczne 0:0 ;-)

Dziś jednak nie będzie ani tak, ani siak. Wygrają Włosi, choć być może po dogrywce. Karnych nie będzie.

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 20:05:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
To ja z innej beczki, choć w temacie. Dzisiaj w księgarni widziałem biografię Joachima Loewa. Tytuł onego dzieła brzmiał " Joachim Loew. Strateg, esteta, mistrz świata". Rozważam zakup :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł: Re: EURO 2016
PostWysłany: sob, 02 lipca 2016 20:08:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 20 października 2008 17:48:09
Posty: 6421
otoKarbalcy pisze:
esteta

:lol:

_________________
J 14,6


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 366 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 226 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group