Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 20:46:11

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 22:38:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 14 listopada 2004 23:10:40
Posty: 880
Skąd: z Malych Garbar
a ja jestem mały, chudy, upierdliwy i mam spiczaste uszy :mrgreen:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 kwietnia 2005 23:38:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja jestem strasznym sucharem bez wyobraźni do wymyślania nicków, więc chyba nie muszę tłumaczyć skąd mój...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 00:36:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 01:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
A mój się wziął od mojej byłej dziewczyny, (w dalszej perspektywie od pewnej klaczy), które obie tytułowaly się Vileyką. A poza tym lubię literę V :)

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 00:41:10 
Dzyń pisze:
najtrudniejszy do zagrania numer Armii na gitarze (Aviatorze - jakaś polemika ? )

ja tam się nie znam....


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 06:57:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Na imię mam Grzegorz i w grach się podpisywałem Greg. Ale ten login zawsze był zajęty na różnych pocztach więc zacząłem kombinować z przestawianiem liter w imieniu i nazwisku. W końcu wyszedł mi gravitari, a że był za długi to na forum jest gravi. Poza komputerem nikt się tak do mnie nie zwraca, ale w Karkonoszach zacząłem reagować na tę ksywę.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 09:17:42 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:24:41
Posty: 1925
Bartek Z. pisze:
Ja jestem strasznym sucharem bez wyobraźni do wymyślania nicków, więc chyba nie muszę tłumaczyć skąd mój...


Mam tak samo... :piwo: :D


Edit:
A takie spostrzeżenie. Jak zobaczyłem temat wątku to myślałem, że Boskey zgwiazdkował "twórczość" Eminema. :lol: :lol: :lol:


Ostatnio zmieniony sob, 16 kwietnia 2005 10:27:19 przez Piotrek_b, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 09:26:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Vailey pisze:
byłej dziewczyny, (w dalszej perspektywie od pewnej klaczy



Ha ha ha!


Cytat:
Ja jestem po prostu pojebany


K.T.W.S.G. pisze:
True, very true.


Sad but true :-) :piwo:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 09:26:16 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
Ksywka z okresu studiów, które bardzo dobrze wspominam. Na imię mam Rafał, nosiłem znaczek Izrael, więc niektórzy zaczęli mnie nazywać Rafael. Podłapali to koledzy z kręgu reggae i dodali literkę "s". Tak powstał Rasfael. Podoba mi się :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 11:19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Używam dwu ksywek: boski i butcher. Na tym forum butcher bo pierwsza była już zajęta :)

Geneza ksywy używanej na tym forum jest dość prosta: otóż w liceum jeden z kolegów przekręcił moje nazwisko- zamiast Buczek powiedział Buczer. Dziwne ale prawdziwe. Ksywa przyjęła się w liceum. Teraz używa jej już niewielu moich znajomych.

O wiele częściej wołają na mnie boski. Nie wiem skąd się to wzięło. Na pewno po części z tego samego powodu, o którym wspomniał Boskey: nadużywałem tego zwrotu. Możliwe też, że znajomi zaobserwowali z jaką pedanterią zwykłem układać sobie włosy :oops: .....

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 13:33:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Pet-em jestem tylko na tym forum (a to dlatego, ze Piotr mam na imie, a papieroski palic lubie, oj lubie), a wszedzie indziej tak w rzeczywistosci realnej, jak i wirtualnej Wrzoskiem zwany jestem.... bom po przodkach mych takowe nazwisko odziedzczyl... ale tak sie upowszechnilo, ze wiekszosc moich znajomych sadzi, ze to moja xywa :shock:. Dziwni jacys...

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 14:40:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Piotrek_b pisze:
myślałem, że Boskey zgwiazdkował "twórczość" Eminema.

Piotrek, wiem że znasz się dobrze na muzyce i że mamy wielu aspektach podobne gusta; myślę, że jakbys dobrze posluchał to byś opuścił ten cudzysłów ... :!:

przepraszam za dygresję

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 18:00:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Bogus ksywką jest odnazwiskową, choć w prostej linii wywodzi się od nieszczęsnego Bogusia, którym to mianem kiedyś mnie określano, dopóki zakrojona na szeroką skalę akcja promocyjna nowej marki nie doprowadziła do znacznego ograniczenia stosowania przez znajomych tego nielubianego przeze mnie określenia. Boguś to już prosto od mojego wbrew pozorom nazwiska, brzmiącego Bogdan. Jako Bogus znany (i lubiany :-) ) jestem nie tylko na forum, ale i w świecie w pełni rzeczywistym.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 19:09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Boskey, z ust mi wyjąłeś ten temat!!! dziwnie zabrzmiało... he, no to końcówka od pewnej szlachetnej kapeli a początek z lat dziecinnych.

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 16 kwietnia 2005 22:00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:22
Posty: 1119
hmmm.... chciałem kiedyś po prostu mieć jakiegoś maila na tlen.pl i starałem się mocno, żeby wymyśleć coś, co brzmiało by wieśniacko, wręcz menelsko. W moich okolica lawdżoj to taki lowelas, plejboj, ale wieśniacki. No i akurat pewnie w tamtej sekundzie wpadło mi to do głowy, no i żeby oczywiście zakombinować to przerobiłem to na fonetyczną polsko-angielską ksywkę. (Miłość+śmiech)+radość. Wyszło lafjoy. W sumie nawet ją polubiłem (ale moja żona ukochana nie lubi ksywki lawdżoja :cry: ).

Jak wchodziłem na forum, to chciałem być anonimowy, no to se pomyślołech, że wreszcie ta ksywka się nada... no i się anonimowość skończyła, a ksywka pozostała... słowo się rzekło.

Potem mi zmieniono na Lawmen, no ale to już historia Germazeze z imprezy u "pojebanego":wink: i Elsei


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 17 kwietnia 2005 09:13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
w podstawówce zwany byłem odnazwiskowo Kartką (Karnkowski się zwę, herbu Junosza :) ), w tamtych czasach założyliśmy kapelę z kumplami ze szkioły o nazwie Budyń... Później z racji pisania przeze mnie tej nazwy wszędzie i dużego napisu Budyń na plecaku, wzięto to za mój podpis. I tak już zostało, bo jakoś mi dobrze z tą ksywką.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Prazeodym i 45 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group