Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest sob, 23 czerwca 2018 19:34:38

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 481, 482, 483, 484, 485
Autor Wiadomość
PostWysłany: pn, 28 maja 2018 20:58:33 
Awatar użytkownika

Napiłem się maślanki naturalnej z Bychawy. Milion gwiazdek i chwilowo niczego więcej do konsumpcji mi nie trzeba. ;)

Mój kanał na YouTube, czyli klejenie modeli, ale nie tylko. :wink:

PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2018 00:15:14 
Awatar użytkownika

Piekę ciasto z rabarbarem, bo co mam robić z życiem. Drożdżowe z kruszonką dla utrudnienia. :-)
Ubijam białka, a w centrum dowodzenia kuchni Brygada Kryzys, prezent koncertowy od Wuki. Fallen fallen is Babilon, trochę się chmurzy.
Mixuję żółtka z cukrem, a to wszystko za mało, za mało... Jakby tego jeszcze mało, trzeba dodać mąkę z roztopioną, wystudzoną margaryną :(.
Drożdże, ciepłe mleczko i nie ma co gadać, przeskakuję w der prozzes, bo tego się nie da wytrzymać.
Cukier waniliowy fruwa w powietrzu, i już się uśmiecham na myśl, że tego się nie da zatrzymać i tego nie da się cofnąć.:-). Okazuje się że da się, tylko że fala zabiera to co najlepsze Tylko że fala zabiera to co najlepsze.
Teraz kwaśny rabarbar i piekarnik. Włącz sobie coś, otul się w koc. Myślę o Brylewskim, że tak głupio umarł, zupełnie jak Komeda.
Zapalę jeszcze tej nocy i wpadnę w ten dół, co jest odwróconym niebem, w zieleń co czeka na brąz.

PostWysłany: ndz, 17 czerwca 2018 11:14:28 
Awatar użytkownika

anastazja pisze:
Piekę ciasto z rabarbarem, bo co mam robić z życiem. Drożdżowe z kruszonką dla utrudnienia. :-)

..czad! To są wyśmienite wczesnoletnie ciasta! :)
Babilon upadł!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7263 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 481, 482, 483, 484, 485

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]