Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 07:18:26

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 marca 2012 15:44:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no tak ona jest specyficzna.
ale żebrowski :shock: kiedy oglądałam po raz pierwszy w ogóle go nie poznałam, co on ma z twarzą? :shock: jakiś taki... gładki, naciągnięty?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 31 marca 2012 20:20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28016
o, "na dobre i na złe" często widywałem gdy jeszcze jeździliśmy do dziadka
a ostatnio widziałem taki odcinek, w którym był Maleńczuk - grał gwiazdę rocka... on jak to on, wiadomo że aktorem raczej nie jest, ale cały ten wątek był bardzo do bani zrobiony :)
a Żebrowski w tym filmie pokazuje niezłe aktorstwo

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 01 kwietnia 2012 23:27:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a dziś ranczo :wink:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 02 kwietnia 2012 20:19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Ranczo oczywiście oglądamy. Do tego Ojciec Mateusz - najnowsza seria. Na dobre i na złe - widziałem jeden odcinek ostatnio, ale nie zachwycił. Za to tydzień temu na Foxie widziałem odcinek serialu Touch i bardzo mi się spodobało. Ogólnie o tym, że "człowiek nie jest sam", że nie jest samotną wyspą. Dziś kolejne dwa odcinki.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 00:10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
dziś po raz drugi m jak miłość - no jednak to strasznie jest słabe :|
na dobre i na złe wysuwa się na prowadzenie, ranczo ze swoją wioskowatością jestem w stanie przyjąć.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 08:47:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
"Na dobre i na złe " powiadacie? HA! Jestem na bieżąco! Kiedy zaczęli nadawać powtórki, mieliśmy nawet z Sylwią ambicję obejrzeć WSZYSTKIE odcinki. Ja się posypałem w okolicach trzysta-któregoś, ale Sylwia twardo śledzi te starsze części dalej. Natomiast z aktualnymi odcinkami jesteśmy oboje na czasie. Żebrowski naciągnięty? Żebrowski to pikuś. Zobacz co się z Arturem "Ojcem Mateuszem" Żmijewskim porobiło jak go kiedyś pokażą (pierwszoplanowej roli już dawno nie gra, ale czasem się jeszcze pojawia). Gębę ma taką jakby łeb do ula wsadził. Zdecydowanie za dużo botoksu.

Jeżeli chodzi o polskie telenowele, to moim skromnym zdaniem "N.d.i.n.z" stoi najwyżej aktorsko. Oczywiście zdarzają się tam czasem postaci, które zachowują się jakby je scenarzysta z kijka wystrugał, ale ten główny sort bohaterów gra całkiem do rzeczy i (co jest chyba ewenementem dla tego typu produkcji) wypada całkiem wiarygodnie.
I jeszcze jedno. Po obejrzeniu bez mała czterystu odcinków serialu stwierdzam, ze grali już tam chyba WSZYSCY żyjący polscy aktorzy (kilku nieżyjących zresztą też). Co więcej niektórzy aktorzy mieli okazję pojawić się na przestrzeni lat grając różne role. Np. dr van Graaf parę ładnych lat temu grał epizodyczną rolę pacjenta płynnie mówiącego po polsku, zaś gość, z którym Wiktoria ma córę grał kiedyś bandziora, który postrzelił ówczesnego ordynatora szpitala. Takich przypadków naliczyłem jeszcze trzy, albo cztery :)
Swoją drogą oglądając te najstarsze odcinki i porównując je z nowymi łatwo zauważyć jak ten serial ewolułował i to zarówno od strony realizacyjnej (czuć, ze budżet wzrósł przez lata WIELOKROTNIE) jak i aktorsko-scenariuszowej. Kiedy oglądaliśmy z Sylwią początki tej histori, to autentycznie przy niektórych odcinkach płakaliśmy ze śmiechu - wszystko było tak sztuczne, naiwne i kwadratowe, że głowa pęka. Ale widać, że twórcy w ostatnich latach podpatrzyli u zachodniej konkurencji trochę pomysłów i podnieśli poprzeczkę znacznie wyżej.

A! No i Ranczo tez oglądam. Wg mnie ten serial to jedyny godny następca takich hitów jak Zmiennicy, czy Alternatywy 4 i chociaż typ humoru nieco inny (w końcu Bareja był jeden), to mimo to znosi ciężar porównania.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 09:04:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Pet pisze:
A! No i Ranczo tez oglądam. Wg mnie ten serial to jedyny godny następca takich hitów jak Zmiennicy, czy Alternatywy 4 i chociaż typ humoru nieco inny (w końcu Bareja był jeden), to mimo to znosi ciężar porównania.


Jest jeszcze jeden serial, który bardzo lubimy oglądać - Rodzina zastępcza. Były okresy, kiedy codziennie wieczorem oglądaliśmy 1-2 odcinki, bo leciały w paśmie powtórkowym Polsatu2. A piszę o tym, bo w Ranczu jak i Rodzinie scenarzystą jest Robert Brutter, czyli Andrzej Grembowicz.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 09:08:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Zdarzyło mi się obejrzeć kilka odcinków Rodziny Zastępczej, ale jakoś tak nie do końca przypadło mi to do gustu. To bardziej taki serial familijny niż komediowy.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 09:12:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17263
Skąd: Poznań
gravi pisze:
Jest jeszcze jeden serial, który bardzo lubimy oglądać - Rodzina zastępcza. Były okresy, kiedy codziennie wieczorem oglądaliśmy 1-2 odcinki, bo leciały w paśmie powtórkowym Polsatu2


U nas bywa tak samo. Ale ja akurat chyba najmniej gustuję, choć obejrzę czasem jednym okiem. Z posterunkowego robią jednak czasem zbyt idiotycznego idiotę.

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 09:15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
arasek pisze:
Z posterunkowego robią jednak czasem zbyt idiotycznego idiotę



Tym bardziej, że posterunkowy zamiast tracić czas na granie posterunkowego, powinien każdą swoją wolną chwilę poświęcać na użyczanie swojego głosu Królowi Julianowi. ;)

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 09:28:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14865
Skąd: wieś
Pet pisze:
użyczanie swojego głosu Królowi Julianowi.


O proszę!

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 09:34:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
...i jeszcze Sercu z reklamy TP S.A. i Kaczorowi Donaldowi (ma na to wyłączność w polskiej wersji językowej) i Edowi z "Ed, Edd i Eddy", i czerwonemu gościowi bez portek z "Krowy i Kurczaka" i cholera wie komu jeszcze.

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 10:09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
no proszę jak się wątek rozwinął :lol:

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 10:11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 15:46:47
Posty: 21407
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
natalia pisze:
no proszę jak się wątek rozwinął



A jak! O "Na dobre i na złe" to ja proszę pani mogę rozmawiać godzinami. :wazniak:

Zdrówka życzę

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 03 kwietnia 2012 10:44:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2011 18:14:16
Posty: 6968
no i bach, obiadu nie będzie bo rano oglądałam siostrę Bodzienkę w akcji :D
a wieczorem razem z córką ślipimy "przepis na życie", nawet niezły jak sie wytnie Szyca. :2gnaty:


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 296 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group