Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 01:06:37

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 02:07:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Jak pojechaliśmy zimą do Moka z KTWSG, jego żoną Asią i synem Jasiem, to jednej nocy był niesamowity księżyc. Kacper poleciał na górę po żonę, żeby Jej ten księżyc pokazać. Ja zostałem w pokoju sam z Jasiem. Usiadł przerażony na łóżku i drżącym głosem zapytał mnie "Wujku, co rodzice poszli zobaczyć?? Co tam jest?? Buka??" :D Rozczulające to było :wink: Następnego dnia, na środku stawu ulepił ze śniegu Paszczaka ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 09:38:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 08 lutego 2005 23:30:02
Posty: 205
3bajki pisze:
Czyli wrażenie z dzieciństwa, wspomnienia z dzieciństwa, wydarzenie z dzieciństwa:)


Tematem ostatnich zajęć na studiach był temat " Wydarzenie z dzieciństwa" Przypomniałam sobie, kiedy przeczytałam słowa 3bajki. Kazano nam sobie przypomnieć wydarzenie z dzieciństwa z okresu 3,4,5-lat. Mieliśmy sobie skojarzyć osobę z tym wydarzeniem związaną,pogode jaka była w tej chwili, zapach wystepujący w tamtej chwili. Potem zastanawialiśmy się jaki mamy stosunek teraz do tej osoby, czy ten zapach nie jest nam obcy itd. Było ciekawie...

Jesli chodzi o "Muminki", to za bajką nie przepadałam. A jej ukryty przekaz ma podobno duży wpływ na rozwój dzieci. Już teraz wiem, dlaczego czegoś mi brak...hehe Za mało czytałam Muminy. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 czerwca 2005 14:06:03 
No i jeszcze stan wojenny.
Same dziwności: biegniemy kupić buty, ktorych rzucili opodal kina Moskwy(i Mendalińskiego;) masę i zostaję okrzyczany za zbyt długie przymierzanie, choc numeracja na butach nie ma nic wspólnego z prawdziwa i choć na butach te same numerki, a jedne większe, drugie mniejsze.
I stoję z matką w kolejce długiej i stoję, i się pytam po co stoimy skoro w sklepie prawie nic nie ma, oprócz pustych opakowań po czekoladkach na górze półek.
I chciałem mieszkać też na parterze, a nei na 10, czy 17 piętrze (nie pamiętam), bo z parteru to mógłbym tak jak dwa lata starszy kolega wyskakiwać na podwórko i szybciej wracać do domu. Ale by było superancko :)
I byłem dumny z tego ze noszę beret z antenką (jeśli nei wymyslam :)
A najlepszym przysmakiem w domu był razowiec z masłem i cukrem :) :) :)
/wszak w sklepach dużo nie było/


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 listopada 2006 22:38:34 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Pamiętam jak kiedyś pływałam sobie w kole w rzece na płytkiej wodzie, reszta rodziny głębiej. Miałam ze 4 lata. Aż nagle za mocno się przechyliłam i wpadłam głową naprzód... Żeby ciocia nie zauważyła to by mnie tu nie było :D A swoją droga chyba w tej wodzie miałam otwarte oczy, widziałam pływające ryby... Dziwne :)

Wspomnień mam w ogóle tyyyyle... Szeroki temat.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 11 listopada 2006 09:44:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 21 maja 2006 14:08:39
Posty: 857
Skąd: Shire
Moim jednym z fajniejszych wspomnień jest to kiedy byłem mały jeździłem do babci która mieszkała stosunkowo daleko od centrum miasta pośród pól i łąk.. nigdy nie zapomnę tego słońca porannego, rosy i zapachu jajecznicy rano.. takich dni już nie będzie...

Swoją drogą kiedy widziałem Bukę w dzieciństwie to miałem traume :D

_________________
wiatr jest szary a księżyc zielony.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 23 listopada 2006 11:23:59 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
3bajki pisze:
I chciałem mieszkać też na parterze

Ja chciałąm mieszkać w domu, nie w bloku i żeby okna były nisko bym mogła przez nie wyłazić... I chciałam mieć schody, żeby się na nich bawić... Hehe oraz chodzącą lalkę, konika na biegunach... :D Ale za to miałam karabin :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 28 kwietnia 2007 20:01:39 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
siedzenie na placu przed blokiem od samego rana do samej nocy, dzień po dniu, gdzie się schował ten czas?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 13 maja 2007 13:43:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 września 2006 10:20:26
Posty: 176
Skąd: Grajewo
Ptak ze wschodu pisze:
Ale za to miałam karabin
Z tego co mi wiadomo to nie tylko karabin ale także i szabelkę :D :lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 20 maja 2007 14:58:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 listopada 2005 20:20:58
Posty: 3939
Skąd: miasto Książąt
Hary pisze:
Oto wypowiedż jednego z internautów Very Happy
"Oto jakie miałem dzieciństwo a mam tylko 28 lat

> Do wszystkich urodzonych przed 1980:
> >
> > Jeśli jako dzieci albo młodzi ludzie żyliście w latach 40; 50; 60 i
> > 70-tych XX wieku - nie możecie dziś uwierzyć, że w ogóle mogliście
> > przeżyć!

ja się urodziłem w 81, ale też się pod tym podpisuję.ja zawsze chciałem być taki duży jak Mama, a gdy chciałem popatrzeć przez dziurkę od klucza to przynosiłem sobie duży taboret i stawałem na placach. dzisiaj nie chcę być taki "duży" jak Mama, a żeby zobaczyć przez judasz muszę się schylać.
3bajki pisze:
A najlepszym przysmakiem w domu był razowiec z masłem i cukrem

moja siostra z bratem wpadli na pomysł, aby zrobić sobie watę cukrową...no i wyciągnęli watę z apteczki, posypali cukrem i jedli...
no i jajko z kakaem :) kto to teraz robi? chyba już nikt.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 08:59:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17254
Skąd: Poznań
Viator pisze:
moja siostra z bratem wpadli na pomysł, aby zrobić sobie watę cukrową...no i wyciągnęli watę z apteczki, posypali cukrem i jedli...


Rewelacja! :lol:

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 18:46:02 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Majka_90 pisze:
Z tego co mi wiadomo to nie tylko karabin ale także i szabelkę

Nie inaczej, rosomaku 8)
A i sama napisz coś jak siostrze kredkę w oko wsadziłaś czy co :D :faja:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 maja 2007 19:12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 września 2006 10:20:26
Posty: 176
Skąd: Grajewo
Ptak ze wschodu pisze:
Nie inaczej, rosomaku
A i sama napisz coś jak siostrze kredkę w oko wsadziłaś czy co

Ja Ci dam rosomaka zaraz! :D
A co do tej historii z kredką to jak byłam mała to biłam się czasem z siostrą. Oczywiście zawsze przegrywałam. :? Kiedyś Milenka mnie baaardzo zdenerwowała a ja z tej złości wsadziłam jej kredkę w oko :mrgreen: Do dziś pamiętam jak ona płakała a ja byłam dumna z siebie, że choć raz udało mi się z nią wygrać. :lol: :twisted:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 02 czerwca 2007 21:50:33 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 21:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
sprzedawanie podręczników szkolnych na osiedlowym bazarze, zbieranie przyblokowych mirabelek, zalasowe żarcie czereśni, łażenie po szpitalnym wymarłym basenie, granie nielegalne w tenisa, kapsle - piłka nożna, żużel, kolarstwo, granie w dołka, siatkówka przez drabinki, meczyki na małe, lotka metalowa w skroniach, taniec z patykiem, wybite szyby, Oko, stefan, Dynio, Piotrek, piłka nożna po śniegu, ganianie po piwnicach, przekopywanie piłki przez blok, BMXowskie szaleństwa, odkrycia na górce, rozkręcona karuzela, nocne dyskusje, śmiganie codzienne do kościoła w cichobiegach, akcje przed lekcjami, koncerty G'N'R, operacje na ławce, gry w karty i inne gry na ławkach i kocykach, noc w namiocie za blokiem, znaleziony żółw i klucze, koperty, chowany, rozmowy pod i w klatkach, nietoperze, "Piłki Nożne" i inne gazety, szukanie szlaufa, ferie zimowe i filmy w TV


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group