Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 25 kwietnia 2024 15:43:30

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 10:57:14 
Czyli wrażenie z dzieciństwa, wspomnienia z dzieciństwa, wydarzenie z dzieciństwa:) Pojawiło się ostatnio w dwóch wątkach, a ze temat jest rozwojowy.
Prsim, prosim :) I nie mówcie że nie byliście dzieckiem, a babcia siedzi z tyłu?!?:)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 11:22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:39:34
Posty: 2858
Skąd: bydzia
miejsca na serwru nie starczy, ajm efrejd.... ;)

_________________
you create your hell...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:12:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:38:13
Posty: 2109
Wczoraj na czacie mówilismy o plastusiu :D Hmm ciekawe czy gdzieś jeszcze mam tą książke... :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:19:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:20:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Jak mnie najdzie na wspomnienia to wspomnę jak się tłukłem z katewuesgie ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 czerwca 2005 13:23:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 15 kwietnia 2005 06:59:35
Posty: 286
Skąd: zastanowię się jeszcze :)
wspomnienie z dziecinstwa?? mam straszne. najbardziej wyraźne oczywiscie jest najstraszniejsze. otóz na zawsze bede pamietac ten moment, jak mój tata sie wyprowadził (byłam na koloniach) potem wracam do domu a tu ECHO. mieszkałam sama na pierwszym pietrze w domu i strasznie sie bałam. ale dzieki temu też przyblizyłam sie w jakiś sposób do Boga, bo ze strachu sie modliłam, i to mnie uspakajało. ttyle ze wspomnienia najwiekszego..kolejne?? mieszkam w szeregowcach i moi sasiedzi to moi rówieśnicy. koło domów mamy boisko. i zawsze do nocy ciupaliśmy w "dwa gonie", potem w siatke...... i teraz wszyscy razem chodzimy do klasy, juz 9 lat. ale do liceum na pewno sie rozstaniemy :cry:

_________________
Obrazek UWAGA UFO


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 00:26:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25390
...ale kto kogo złoił mieczem na koniec? ... (jak mówi pieśń o naszej klasie)

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 00:41:07 
Kiedy byłem małym chłopcem, to mieszkając w górach u znajomych rodziców (krótko jakoś - tydzień, czy dwa) znikłem. Jak kamień w wodę z podwórka. Wszyscy mnie szukali i pół miejscowości, a ja poszedłem za psem co wylazł z podwórka (gdyż był samopasące się bydle) i za nim wrociłem.
Z tego co opowiadano.

Pierwszy kontakt z alkoholem znajdzie pewnie Miki (bom gdzieś pisał ;) a to jedna ze śmieszniejszych historii :)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 17:44:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
Z dzieciństwa szególnie wyraziście pamietam jak w przedszkolu zawiązałam sama szurówki, a starszy o rok sąsiad tego nie potrafił, rzecz jasna do tej pory jestem z tego faktu dumna, pamietam też jak prze pół dnia chowałam się w garażu, bo stłukłam kuzyna i bałam się odwetu ze strony jego ojca( z tego tez jestem dumna).... piatkowe "listy Trójki", kiedy w końcu po bardzo długim czasie mogłam zobaczyć moich starszych braci.... jabłoń przed domem, na której bez przerwy siedziałam, a rodzice siłą musieli mnie stamtąd sciągać, bo dziewczynce przecież nie wypada łazić po drzewach....hustawki...pierwszy rower i porozbijane kolana, ale było cudownie... :) :) :D

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 17:45:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
...ach i przepyszne drożdżówki mojej babci pamietam...:)...z serem...pachnące, świeżutkie, pieczone w prawdziwym piecu..... :) :)

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Ostatnio zmieniony wt, 07 czerwca 2005 07:35:04 przez Elberet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 06 czerwca 2005 19:49:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22881
Elberet pisze:
....hustawki

to Ci zostało do dziś, he he. :) :piwo:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 07:46:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 11 stycznia 2005 17:45:42
Posty: 251
Skąd: Ursynów
Budyń pisze:
to Ci zostało do dziś, he he


...bo hustawki sa wielce okej, szczególnie po egazminie :D :piwo:

_________________
http://www.karpatywschodnie.pl/


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 08:37:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 15:34:22
Posty: 17262
Skąd: Poznań
1. Jak miałem 7 lat, to z moją ówczesną "narzeczoną" zamiast po lekcjach grzecznie udać się do szkolnego półinternatu (skąd po pracy odbierali dzieciaki rodzice) postanowiliśmy zwiedzić trochę miasto. Nie było nas jakiś czas, więc jak w końcu wróciliśmy to właśnie dzwonili na milicję i wszczynali poszukiwania.
2. 1980 rok. Pierwszy raz byłem na meczu. Z tatą. Jakie wszystko wydawało mi się ogromne, te trybuny i samo boisko! Niestety Lech przegrał z Szombierkami Bytom 0:1
3. Początek stanu wojennego. Idę z babcią do sklepu mięsnego (zapewne obejrzeć puste haki). Po drodze mijamy patrol. Babcia - osoba dobrze wychowana i z szacunkiem dla munduru mówi:
-Dzień dobry
Dowódca patrolu odwraca się nagle:
-Chwileczkę! Stać! (i dalej podejrzliwym tonem) - a co pani tak dzień dobry mówi? Dokumenty proszę!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 czerwca 2005 09:27:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 22 grudnia 2004 00:34:02
Posty: 1480
Skąd: Brwinów
Jak miałem 8 lat, to postanowiliśmy całą klasą uciec ze szkoły. Nie było naszej wychowawczyni, cały dzień mieliśmy zastępstwa i nie chciało nam się siedzieć na dwóch lekcjach polskiego w taki ładny dzień. Entuzjastycznie zbiegliśmy do szatni, złapaliśmy worki z butami (pamiętacie worki z butami? :) ), wybiegliśmy przed szkołę i ... zobaczyliśmy tam nauczycielkę, z którą mieliśmy poprzednie zastępstwo. Wszyscy zrobili efektowny w tył zwrot oprócz jednego kolegi i mnie. Mu puściliśmy się biegiem w bok, schowaliśmy za przybudówką, a potem przeszliśmy przez sietkę i wróciliśmy na piechotę przez miasto do domu.

Wydało się od razu, bo jeden z "kolegów", którzy wycofali się na progu szkoły, gdy zobaczył, że my jednak uciekamy, od razu ... poszedł do pokoju dyrekcji i o wszystkim powiedział, podając nasze nazwiska :? Jak widać metody pani nauczycielki (patrz topik o tym, czego nie lubimy jeść) przyniosły efekt.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 08 czerwca 2005 21:13:13 
A mieliście akcje, że coś Wam się stało i ryczeliście dopiero pół dnia później, jak mama spytała czy to boli? :)
Raz całe kolano miałem zjechane do krwi, ale się przykryło kurzem i dopiero na skutek pytania mamy się rozbeczałem :)
No i tych dziwaków w białym się bałem :) Dziewcze jedno powiedziało mi że gencjana strasznie boli (boli, ale nei strasznie ;) więc do szkoły nie poszedłem, tylko na bardzo pobliski plac zabaw (tam teraz pole sprzedaży samochodów używanych - gupi pomysł) i przesiedziałem z koleżanką cały dzień.
A jak po Czarnobylu kazali dac paskudzto do wypicia też się zmyłem (okazało się po latach że i tak podawali je za późno, więc wyszło na zdrowie ;)


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 150 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group