Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 01 maja 2024 09:17:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 09 sierpnia 2005 00:03:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
ale fajnie!

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 16 sierpnia 2005 15:16:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Program wisi na stronie imprezy

Spotkanie z Elrondem będzie w czwartek o godz. 18.00

Potem wspólna biesiada hobbicka wieczorem.

Jednodniówki na imprezę kosztują 20 zł.

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2005 00:23:12 
niech żyje polcon!!!!!!!!!!
narpiew ciekawe spotkanie z ciekawym człowiekiem :D później pyry z gzikiem i bigos wegetariański przy piwie i ognisku a potem tańce irlandzkie przy niesmiałych dźwiękach kapelli i konkurs hobbicki!!!!!!

ale było!!!!!!! podobao mi się!!!!!!! dzieki wielkie dla organizatorrów dwóch dzielnych hobbitów!!!!!! dzięki wielkie dla współbiesiadników i współtancerzy i współkonwersatorów!!!!!!!!!!!!!


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2005 00:24:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
Ciekawy Człowiek :piwo:

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2005 00:37:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
bardzo nieśmiało grali ale tańczyło sie bardzo nieźle!!! znów mam ochotę!!! potem konkurs iwedzy nie tylko o hobbitach, który wygrała egzekwo z kimś Nina znów! z pomocą dzyniowej piosenki o elven king. w ogóle dzyń i bartekz wyglądali niezwykle hobbicko. pyrki bardzo dobre, bigos mniej a królik wciąż dochodził.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2005 00:42:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
..zdażaly się dłużyzny.......ale Panie zadowolone !!!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 sierpnia 2005 20:34:03 
W kontekście tego tematu zabawne że dziś założyłem temat z Warhamerem. Ahh, wróciłbym do czasow młodzieńczych. A tu zdrowie nie te, nie te. Pieniądz i praca też problemami nie do przezwyciężenia.

Świat oszalał :wink:


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 sierpnia 2005 14:05:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Ja się piwa opiłem trochę... i nie mogłem tańczyć... :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Tyle roboty przy tej imprezie a media jak zwykle kupiły jedynie jakiś skandal na koniec sezonu ogórkowego.
No ale co robić- kto był kiedykolwiek na spotkaniu z Sapkowskim ten wie, że chlapie jęzorem za mocno- teraz się musi sparzyć.
A co do dziennikarzy, to najlepsze były panie z FAKTu, które przyjechały zrobić fotoreportaż ze sabatu czarownic.
Jak usłyszały,że nie będzie orgii i wbijania szpilek w lalki a cykl prelekcji na temat historycznych i kulturowych uwarunkowań czarownic, odjechały niepocieszone, rzucając tylko, że sorry ale nasz czytelnik nie rozumie słowa "archetyp".

Dziękuję wszystkim forumowiczom za pojawienie się. Przepraszam za dłużyzny na hobbickiej ale nie dopisała nam pogoda.

Dziękuję zwłaszcza Jurkowi M i Beacie za to,że przyjechaliście. Miło było rozmawiać z zadowolonymi uczestnikami tego wszystkiego :)

A dla Niny mam jeszcze piękny dyplom do odebrania :)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:07:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:53:29
Posty: 14866
Skąd: wieś
Meriadok Brandybuck pisze:
A co do dziennikarzy, to najlepsze były panie z FAKTu, które przyjechały zrobić fotoreportaż ze sabatu czarownic.
Jak usłyszały,że nie będzie orgii i wbijania szpilek w lalki a cykl prelekcji na temat historycznych i kulturowych uwarunkowań czarownic, odjechały niepocieszone, rzucając tylko, że sorry ale nasz czytelnik nie rozumie słowa "archetyp".

Kiedyś w Fantastyce było opowiadanie na ten temat. Ale qrcze nie pamiętam, kto je napisał... :lol:

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:07:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
W Fakcie (piatkowym) napisali, że koncert na Polconie ma dać Tomek Budzyński z zespołu Armia... he he

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:22:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Gravi- to chyba coś Lewandowskiego z cyklu o redaktorze Tomaszewskim.

Chyba w samej "Notece 2015" coś takiego było ;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:34:16 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:16:30
Posty: 1280
Wróciłem wczoraj z Polconu. Nie pamiętam czy miałem kiedyś takie nagromadzenie tylu różnorodnych pozytywnych wrażeń i przeżyć.

Po pierwsze. Wielkie podziękowania dla Meriadoka i Pippina za organizację. Ja mogłem sobie chłonąć głębokie myśli uczestników paneli i spotkań, zapoznawać sie z uzbrojeniem Wikingów czy spacerować z żoną nad jeziorem a oni w tym czasie musieli wszystko dopinać logistycznie, myśleć o wszystkich szczegółach, sprzęcie itp., chodzić z krótkofalówką przy uchu. Chyba około 200 imprez w ciągu 4 dni. To robi wrażenie.
Po drugie. Cieszę się, że mogłem spotkać się w realu z kolejnymi forumowiczami. Przyznam, że byłem lekko stremowany przy wymianie pierwszych słów z Tomkiem, Natalią, Morellą, Dzyniem, Bartkiem. Później wieczór hobbicki, rozmowy, te oryginalne potrawy, o których mówiła Morella, tańce przy których dotrzymywałem towarzystwa Bartkowi. Powiedzieć, że byłem bardzo zadowolony to mało.
Można by wiele mówić. Co teraz przychodzi mi na myśl?
Nasz Mariadok, który bardzo wprawnie prowadził spotkania z największymi w polskiej fantastyce, ujmujący swoją pokorą Huberath, niezwykle bezpośredni Maciej Parowski (którego nie można nie lubieć), dowcipny mimo poważnego wyglądu Lech Jęczmyk, zdumiewający taką erudycją w tak młodym wieku Szczepan Twardoch, ....
Gdybym miał to podsumować jednym zdaniem, to powiedziałbym, że
odniosłem wrażenie, że serce polskiej literatury bije w fantastyce.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:36:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:33:35
Posty: 4884
my też bardzo cieszymy się ze mogliśmy Ciebie poznać!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 11:38:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Jurku :oops: :)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 155 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group