Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 01 maja 2024 10:41:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 20:55:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Wg naocznego uczestnika spotkania ze Sapkiem:

"Co do pedofilii, to mowa była o Lewisie, tym od Alicji w krainie czarów - że lubił fotografować dwunastolatki i posaądza sie go o dalej idące skłonności - wiec Sapek skomentował, ze oczywiście, lepiej z dwunastolatka niz ze studwunastolatka.
O tym białym człowieku, to chodziło chyba o to, ze Sapek pracuje od dziewiątej czy dziesiatej rano, do oporu - i ze też chciałby pracować jak biały człowiek trzy godziny dziennie. I tu była jakaś aluzja do kultur pierwotnych, które mogły przez większość dnia wypoczywać, oraz do tego, ze biały człowiek też tak powinien - ale i to, i ten tekst o Żydach i Cyganach, to był generalnie żart. Głupi, ironiczny, ale nie było to powiedziane serio..."

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 20:59:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Leniwcze, Pyrkony są w marcu, więc impreza w plenerze byłaby kilerska, zwłąszcza w nocy...;)
Dobra wiadomość dla fanów Pyrkonów jest taka,że znalzł się chętny do skoordynatorowania tej imprezy, więc kto wie, czy w marcu nie będziecie mieli okazji przyjechać do Poznania....a w szkole Pyrkonowej jest nawet calkiem zacna scena do koncertowania ;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 21:45:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22888
dzięki za odpowiedź, bo ten artykuł taki dość tendencyjny mi się właśnie wydawał :)

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 22:25:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
a ja takich żartów nie rozumiem i nie uznaję. dla mnie to jednak duży obciach. zresztą jak ten cały wiedźmin.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 22:28:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Zgadzam się całkowicie!

Cytat:
Sapek skomentował, ze oczywiście, lepiej z dwunastolatka niz ze studwunastolatka.


Co to za tekst w ogóle! Tak go rajcują takie porównania?... :roll:
:? :x

A dowcipy rasistowskie też poniżej poziomu...

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 22:41:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
monika - piątka

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 23:41:03 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:16:30
Posty: 1280
Koniecznie trzeba dodać o spotkaniu z Tomem na temat jego inspiracji tolkienowskich i nie tylko. Ten zwrot o pokazaniu w twórczości czegoś co jest poza naszym światem i że to jest prawdziwą sztuką to była jedna z najważniejszych myśli. Egzegeza "Czasu apokalipsy" i "Jądra ciemności" jako używaniu złych narzędzi w walce ze swym demonem i powiązanie tego ze zbroją Bożą oraz nawiązanie do "uciekania przed demonem swym" to było kapitalne.
Dzięki Tomku!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 12:19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Natalio i Moniko - tu chodzi o mechanizm wrednych dowcipów. No jest to w pierwszej chwili śmieszne, ale łatwo można z tego zrobić aferę. No i tak się stało,bo Sapek chlapnął to publicznie.
Natalia, musisz przeczytać nowego Huberatha, występuje tam zresztą jedna bohaterka o tym imieniu.
A na twoją powieść w rakiecie CZEKAMY z niecierpliwością....:):)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 13:32:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
hehehe!
ale przeczytałam o huberata książce w waszym zinie i nie zachęciły mnie te wszystkie recenzjo-refleksje. hm. a jak oddam ci dukaja to pozyczysz mi huberatha?

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 sierpnia 2005 13:38:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
jak znajoma Kasi przeczyta, to od razu go dostaniesz!

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 11:53:32 
Meriadok Brandybuck pisze:
panie z FAKTu, które przyjechały zrobić fotoreportaż ze sabatu czarownic.
Jak usłyszały,że nie będzie orgii i wbijania szpilek w lalki a cykl prelekcji na temat historycznych i kulturowych uwarunkowań czarownic, odjechały niepocieszone, rzucając tylko, że sorry ale nasz czytelnik nie rozumie słowa "archetyp".

:lol: po tylu latach Polkonu sie zawiodły :lol: research tematów to maaaaaają wybornie przygotowany

Jurek_M pisze:
bezpośredni Maciej Parowski (którego nie można nie lubieć),

jak się pisze to można ;)

Leniwiec pisze:
Szkoda, że Zajdla nie dostał Wit Szostak...

Czytałem jedynie opowiadania w fantastyce, ale myślę że masz rację.
To jedna z tych niewielu gwiazdek (jak i Gwiazdowski, choć ostatnio nierówny ;) dla których warto czytać Nową Fantastykę. Odkrycie literackie wielokroć bardziej znaczące niż głównonurtowe Masłowskie [choć w sumie nie czytałem :(, ale po różnych opiniach rewelacji się nie spodziewam].

a co do Sapkowskiego, to chrzanić wielkie halo. On po prostu lubi być w świetle relektorów i (jak nie przymierzająć Korwin-Mikke) wali to co mu ślina na język przyniesie, wspierając się erudycją, a i często (przynajmniej kiedyś) alkoholem. Obu panów wypowiedzi nie traktuję poważnie, ale czasem warto obejrzeć i się pośmiać myślę :lol: W 93, czy 91 wypowiedź Sapka na temat Murzynów brzmiała: nie mam nic przeciwko nim, ale po co złazili z drzew.
Dla mnie to bardziej pocieszne niż wiele polskich kabaretów. Gawędowanie ku uciesze gawiedzi :lol:

Fani Korwina z forum mnie pewnie zabiją, ale cóż ja poradzę że on cały czas wali teskty jak Polska go to NAFTa :lol: Ziemkiewicz jest od sensownych tekstów, Mikke natomaist klown ku uciesze gawiedzi. Tak ajkoś odbieram UPRową frakcję


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 12:02:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22888
hm, nie rozumiem jaki ma sens pisanie kontrowersyjnej części wypowiedzi małymi literkami? Wstydzisz się ich? Mnie to osobiście wkurwia, bo z moim wzrokiem ich po prostu nie widzę, muszę się bardzo wpatrywać a i tak się tylko domyślam, o czym są.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 12:06:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
wystarczy skopiować do Worda :wink:

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 12:06:45 
Bo to offtop do offtopu zupelny i zabagnia wypowiedź.
a ja czytam tak że kopiuję tekst do odpowiedzi i tam mam w wersji normalnej.

jakoś myślałem że wszyscy tak robią, bo takich karaluchów nigdzie nie jestem w stanie odczytać.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 15:19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Parę fotek z Polconu

Nina przed ścieżką Prawdy ;)

http://www.mage.pl/fotki/displayimage.p ... t=8&pos=97

Dzyń fantasy and unplugedd

http://www.mage.pl/fotki/displayimage.p ... t=8&pos=98

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group