Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 19 kwietnia 2024 09:39:47

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 sierpnia 2008 09:54:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
dobrze, że Bogusława Polcha i Feliksa W. Kresa nie zaprosili, bo ci panowie to są wybitni olewacze imprez na które wcześniej deklarują przyjazd

podobnież ostatnio czyni Jacek Piekara

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 sierpnia 2008 09:55:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Meriadok Brandybuck pisze:
Feliksa W. Kresa

Zaprosili. Ale na samym początku grzecznie podziękował i wytłumaczył się, że pracuje nad książką.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 sierpnia 2008 09:59:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
dobre i to. a nadal osobnik ów nie ma ni maila ni telefonu, i trzeba do jego żony, do pracy dzwonić??

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 sierpnia 2008 10:00:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Hehe, tym razem przez Maga (Kasię R.) załatwiałem.

(Dodajmy że żona Kresa jest (była?) pielęgniarką w szpitalu, więc dzwonienie do niej do pracy było też osobliwe :D )

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 września 2008 12:03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Było - minęło.
Jedno wielkie UFFF.....

Chyba się udało - z tym że co ja tam wiem. Biegałem, skakałem, dzwoniłem, pisałem, wymyślałem. Przespałem ze środy na czwartek 4 godziny, z czwartku na piątek 2, dwie następne noce znów po 4.
Miałem prowadzić 3 spotkania autorskie - z dwóch z nich zostałem wywołany po PIĘCIU MINUTACH, bo akurat pojawił się jakiś problem, który wymagał mojej interwencji... Dobrze że zastępców wśród publiczności się znalazło. :wink:
Ale cóż - gratulacji, pochwał itp. odebraliśmy (i odebrałem) sporo.
Ludzi nikt jeszcze nie policzył, ale na moje oko ilość tysiąca osób (łącznie z gośćmi oraz nami) została lekko przekroczona.
W piątek lało, więc trochę było trudno działać w knajpie konwentowej, która była namiotem; na szczęście dwa ostatnie dni rozpieściły nas pogodowo.
Nagrody Zajdla poszły w (godne) ręce Jacka Dukaja (za powieść "Lód") i Wita Szostaka (za opowiadanie "Miasto Grobów. Uwertura"). Dla Jacka to piąty Zajdel - i tym samym wyrównał rekord Andrzeja Sapkowskiego. Niestety nie mógł pojawić się na Polconie by odebrać nagrodę osobiście.
Wit Szostak został uhonorowany po raz pierwszy, więc był tym bardziej wzruszony. Wzruszony Wit ze statuetką Zajdla wygląda tak:
Obrazek
Dodam że byłem członkiem komisji liczącej głosy oddane na Zajdla, a nawet występowałem jako osoba oficjalna :wink: na gali zakończeniowej konwentu w roli przedstawiciela komisji - odczytałem protokół i przekazałem dyplomy dla laureatów pani Jadwidze Zajdel, wdowie po patronie nagrody, która (Jadwiga, nie nagroda) tradycyjnie odczytuje nazwiska laureatów i wręcza im statuetki.
A potem... Wiadomo, że była zabawa niemal do rana, ale pochwalę się czymś jeszcze. Przy knajpie konwentowej w sobotni wieczór, po rozdaniu Zajdli, odbył się krótki pokaz sztucznych ogni. Zupełnym przypadkiem mała grupka organizatorów oglądała go... z dachu budynku Uniwersytetu. Było po wszystkim, Zajdle rozdane, konwent oficjalnie zamknięty - i staliśmy tak na tym dachu: obaj koordynatorzy, szef ochrony, szef bloku rpg, ja i jeszcze kilka osób z grona organizatorskiego. A w niebo waliły sztuczne ognie przy akompaniamencie muzyki z "Gwiezdnych Wojen"... :aniolek:
(Tylko nikomu o tym dachu nie mówcie :wink: . Zresztą nie był to stricte dach budynku UZ, tylko dach przybudówki, wysokość trzeciego piętra)

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 września 2008 12:10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
:D :D :D

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 01 września 2008 12:26:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Aha - jeszcze kwestie formalne. Polcon 2009 odbędzie się w Łodzi (niby wybór był już rok temu, ale wyjątkowo, z przyczyn zawiłości regulaminowych, decyzję tę musieliśmy raz jeszcze zatwierdzić). Polcon 2010 powierzono Śląskiemu Klubowi Fantastyki, jako że naturalnym wydawało się połączenie Polconu z Euroconem, który (wspólnymi siłami Polaków - pod przewodnictwem ŚKFu - , Czechów i Słowaków) właśnie w owym roku odbędzie się w Cieszynie.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 11:24:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
Peregrin Took pisze:
Tylko nikomu o tym dachu nie mówcie
swietne, takie filmowe!

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 11:31:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
nemesister pisze:
filmowe
A ten Czarzasty był przesympatyczny, pogadaliśmy sobie chwilę. :wink:

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 12:22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
on jest zawsze sympatyczny, nie jest moim bliskim znajomym, ale go bardzo lubię.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 17:06:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Włodek?
W telewizji wyglądał niesympatycznie.Skoro mówicie, że spoko koleś... No ale nie dziwota, telewizja to tylko niektórych upiększa ;)

(żeby było o fantastyce, to największy przewał w polskim filmie odbył się za pomocą fantastyki czyli ekranizacji Wiedźmina, więc dziwię, się że się dalej tego tematu nie ciągnie ;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 02 września 2008 17:35:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Meriadok Brandybuck pisze:
Włodek?

Nie. Paweł. Potencjalny reżyser "Głowy Kasandry".
Ale w sumie bym się nie obraził, gdyby byli krewnymi - prorokowałoby to kasę na film...

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 04 września 2008 10:33:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 06 września 2007 14:57:13
Posty: 1878
Skąd: Warszawa
Meriadok Brandybuck pisze:
Włodek?
z Włodkiem bym się nie napiła.
Z tego, co wiem, nie są spokrewnieni.

p.s. moim ulubionem filmem Pawła jest "Was ist los".
http://www.filmforum.pl/index.php?str=52&film=415 (trzeba kliknąć w "Pobierz film w lepszej wersji: [was_ist_los_d.rm]" i mieć real playera i czasem te stare pliki w rm wieszają kompa, tak więc nie namawiam koniecznie - ale polecam. dla miłośników horroru, europejskiego hip hopu ;), a przede wszystkim namiętnych głosów lektorów początków ery VHS w Polsce)

http://83.14.25.68/archiwum/moje_kino_a ... rzasty.htm


Meriadok Brandybuck pisze:
żeby było o fantastyce, to największy przewał w polskim filmie odbył się za pomocą fantastyki czyli ekranizacji Wiedźmina
z informacji, jakie posiadam, jednak stawiałabym na Quo vadis. ale o ekranizacji Wiedźmina uwielbiam rozmawiać, zwłaszcza po piwie.

a propos piwa - przypomniało mi się, że Paweł mi coś jednak o Głowie... wspominał w zeszłym roku, ale właśnie to było po którymś (i nie pierwszym) piwie na którymś bankiecie w Gdyni. mam sklerozę.

_________________
http://nemesister.tv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 września 2008 12:03:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24318
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Pan Organizator dyskretnie dogląda Polconu:
Obrazek

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 września 2008 18:51:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 15:59:39
Posty: 28013
:D , super zdjęcie!

...takie portretowe dosyć...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 186 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group