Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 08:13:32

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 415  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 07:27:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
Tam wyżej kilka osób pisało o O-Zone, a ja, yobraźcie sobie byłem kiedyś w koszyniowie, całkiem przypadkowo na ich koncercie, miałem zresztą jakąś bardzo dziwną przekrojową składankę sceny mołdawskiej, gdzie były i jakieś rzeczy rockowe, i hardcore, i hip hop, no i właśnie dwa kawałki O-zone, z czego jeden "Viata Studentuli" mi jakoś nawet utkwił w pamięci.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 07:48:55 

Rejestracja:
ndz, 10 kwietnia 2005 17:35:01
Posty: 781
Zlapalem sie na tym, ze od rana nuce sobie Zostaw to,
ale wczoraj wpadla mi w ucho Shallow Porcupine Tree i przez caly dzien jakos nie chcial wyleciec :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 10:36:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 01:30:24
Posty: 472
Skąd: Stepanakert
"Max Schmelling" AnalOgsów - nie dość, że nucę, to jeszcze śpiewam i gram na wszystkich instrumentach poza gitarą :D

_________________
Już niedługo nadejdzie taki czas, że za brak orgazmu będą karać nas...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 11:28:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
TEN WATEK JEST TOKSYCZNY! STRZEZCIE SIE GO, ZEBYSCIE NIE PADLI JEGO OFIARAMI, TAK JAK JA!!!!

Najpierw przez dwa dni bez przerwy nucilem pod nosem "mala swinke.. tfu... tj Chinke-czikulinke", a teraz maia-hi, maia-ha, nie odstepuje mnie na krok.

Probuje sie reanimowac, anihilujac te zlowieszcze "nucidla" starym motywem, z niesmiertelnych "Kaczuszek" (tara rara rara ra, tara rara rara ra, tararara ra kwa kwa kwa! - tu krecenie kuperkiem), ale na niewiele sie to zdaje. :(

Zdrowka zycze

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Ostatnio zmieniony sob, 18 czerwca 2005 12:04:55 przez Pet, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 12:00:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
http://www.qunabu.com/boskey/legOzone.wmv


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 12:41:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
niestety i ja mam motyw bardzo tu pasujący - wczoraj przeczytałem w Wyborczey, że Przemyk będzie miaa koncert w Poznaniu i co?

Wrzyna misie w mózg: "niepotrzebna dzisiaj mi taka miłość do krrwi!"

obrzydliwe - cięzki głos skaczący po sylabach, brrrrrrrr!

pomocy!

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 14:27:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Z porównaniu z MB to jest piękno.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 18 czerwca 2005 22:34:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Jasna cholera, Dzyń!!!
"Ten taniec nam wystarczy by blisko siebie przetrwać w nim do rana..." - Przemykowa rulezzzz w mojej czaszce :-D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 czerwca 2005 19:17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Od wczoraj nie mogę się uwolnić od piosenki DJ ARWIDA i chodzi mi po głowie taki motyw: "Kto gra dziś najgłośniej? Tylko Radio DJ, Jeszcze trochę mocniej Radio DJ..." :D

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 19 czerwca 2005 19:33:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22846
hhe zaraz chyba i mnie to czeka, choć raczej to będzie refren "wyjedziemy nad morze"

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 21 czerwca 2005 22:02:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Do południa dzisiaj zdecydowanie THRILLER.

Nie da się ukryć, że niesamowitym zbiegiem okoliczności w jednym dniu niedawno znalazłem tę piosenkę na składance swojej i zachwyciłem się nią powtórnie (popiątnie raczej), i dokładnie wtedy Boskey napisał w Czego Słucham jaka to świetna piosenka... nakręciłem się normalnie ;-)

Dzisiaj rano włączyłem sobie Thrillera (utwór, nie płytę) na znaczną głośność przed wyjściem z domu. I jak ogólnie, od pierwszego skrzypnięcia drzwi do ostatniego wybrzmienia upiornego śmiechu Vincenta Price'a uważam że jest to utwór doskonały, bez jednego zbędnego dźwięku, tak w momencie gdy własnie Vincent Price rozpoczął swoją straszliwą deklamację darkness falls across the land; the midnight hour is close at hand... a już ZWŁASZCZA kiedy dochodzi do are closing in to seal your doom to normalnie takiego thrillera dostałem po plecach, że kiedy wyszedłem z domu to nieomal wpadłem na rowerze pod samochód, bo nie mogłem dojść do siebie !! :shock:

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 czerwca 2005 22:39:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
50 Cent i The Game...taki kawałek, gdzie nie ma bałncujących lasek a chłopaki śpiewają o tym jak dorastali w slumsach ...
jest tam coś takiego:hej embipi, je ju noł mi...czy coś takiego...przyczepiło się i nie chce puścić ;)

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 czerwca 2005 11:44:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 16:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
a poooo nooooocy przychodzi dzień, a poooo buuuurzy spooookój


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 czerwca 2005 11:46:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
ja tam od tygpdnia regularnie slucham Thrillera na pobudke, rewelacja...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 26 czerwca 2005 11:58:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Wczoraj goscilismy Wlochow z kapeli Evil Devil. Po rutynowym zwiedzaniu starowki zabralismy ich do baru Pod Rura (oficjalna nazwa bodajze "Mewa") na szlaku Orlich Gniazd, zeby zademonstrowac im lokalny folklor ;). Po spozyciu kolejnego piwka naszla nas ochota na baztroska zabawe i choralne spiewy. Zaczelo sie oczywiscie od piosenek kibicowskich, ale potem stwierdzilismy, ze trzba zaspiewac cos kolektywnie, a nie tak, ze oni swoje my swoje. No i okazalo sie, ze jedyna piosenka biesiadna, ktora mozemy spiewac wspolnie jest niesmiertelna piesn zaangazowana z "Pszczolki Maji" :). Oczywiscie my wylismy wersje polska, a oni wloska. Czynilismy to z takim entuzjazmem i zapalem, ze az dziw bierze, ze nas przesiadujacy tam zwykle rowerzysci pompkami nie pogonili. No i dzis piosenka o "Teeeeej pszczoooolce..." jest wierna towarzyszka kaca w mojej glowie :o.

Zdrowka zycze

PS: Przy okazji sie dowiedzialem, ze we wloskiej wersji "Maji" Gucio nazywal sie Willy...

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6225 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 415  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group