Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 19:11:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 stycznia 2007 00:08:42 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
u mnie zalezy od dnia,a nawet od chwili w ciagu dnia. ale generalnie jak nie chce sie skupiac tylko na muzyce, bo np. w tym czasie czytam ksiazke to muzyka raczej z malym udzialem wokalu, lub calkowicie bez niego (dub chociazby). przy dubach sie uczylem z duzym powodzeniem, nawet rzeczy,ktorych uczyc sie nie mialem ochoty. jak jest wokal to za bardzo mnie absorbuje muzyka, tzn. wyrywa mnie w trakcie czytania. lubie sobie tez wlaczyc cos do snu - jakies spokojne, optymistyczne plyty.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 stycznia 2007 00:22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
O! A do pisania różnych rzeczy - Księżyc, Atman i Archinta... :-).

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 13 stycznia 2007 00:34:13 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 19:22:49
Posty: 1139
Atmana mam jedna kasete- gadajaca laka. ale podobna jest nieco Asunta,ale ta w wersji harmonium i klarnet. dobra sprawa na sen. ta reggaeowa Asunta rowniez.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2007 19:18:09 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 20:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
Dziś nie poszedłem na Pneumę, bo nie pasowała mi do wydarzeń dziejących się aktualnie w mym życiu, ale czekam na płytę co ona pocztą przyjdzie.
Zawsze muzyka na sen, przeróżna, wiem, że i przy Trupiej można usnąć, choć to nie ja :wink: Zwłaszcza, gdy słucham coś nowego chcę tylko słuchać, wtedy muzyka jest totalnym świętem. Za mało ostatnimi czasy słucham muzyki, jestem nieco skażony muzyką chrześcijan, z czego się cieszę, więc muzyka to bardzo często modlitwa. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2007 19:44:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
dobrze zasypiam przy ultima thule i live after death homo twist
za cholerę ostatnio nie idzie przy 888
a jak posłucham dredg to nawet jak się skończy płyta nie zasnę

nie polecam też ISIS do akcji typu wypakowywanie zmywarki (swoją drogą słuchanie isis to czynność sama w sobie ;) ) bo o robiąc energiczny skłon o mało nie straciłem oczu na wystających z niej nożach :twisted:

za to na wkurwienie polecam easy w wykonaniu faith no more
choćby świat się walił przy tym kawałku ( już tam abstrachując od tekstu, o meldje jeno mi chodzi, ) nabieram dystans i mam wszystko w dupie i szyderczy uśmiech :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 30 maja 2007 21:51:22 
do palenia papierosów: The Doors!

Do iścia na zajęcia o 7: 45 rano w pochmurny i zimny poranek majowy: akustik Lennon

a ogólnie do życia w mieście to się dobrze Bitelsi sprawdzają, że dają taką radość i lekkość nawet w biegach na uczelnię i z.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 31 maja 2007 08:33:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 24 grudnia 2004 14:34:22
Posty: 17234
Skąd: Poznań
Odkryłem ostatnio Vivaldiego w samochodzie. Jechałem wśród pól kwitnącego rzepaku i wrzuciłem IV PR choć tak z lekkim dystansem. Ale jak poleciała "Wiosna" to wszystko tak idealnie pasowało!

_________________
czasy mamy jakieś dziwne
głupcy wszystko ogołocą
chciałoby się kogoś kopnąć
kogoś kopnąć - ale po co


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 czerwca 2007 19:14:33 
Bardzo fajny wątek!

do nauki albo czytania najchętniej słucham Bacha, jakieś organy albo smyczki , czasem coś fortepianowego chopin albo Debussy (chociaż ostatnio mam do fortepianu awersję ostrą :twisted: ). Jak zakuwałam historię to było dużo Preisnera i Mike'a Oldfielda, albo spokojny saksofonik (Kenny G )... piękne!

przy czytaniu też często dead can dance ale często odpływam .. niestety, także średnio ;) niedawno uwielbiałam czytać Tolkiena przy tej muzyce bo jest to dla mnie właśnie muzyka tolkienowska, apokaliptyczna ale też.. silmarilion i początki świata, ale teraz Tolkiena czytam raczej w ciszy, jakoś tak mi lepiej jest.

jak mam doła najlepiej sprawdza się Dianka Krall albo jakiś jazzik, Mike Oldfield czasami też mietek szcześniak , andrea Bocelli

tryskam optymizmem i radością - U2, Armia, tymek czad na maxa!!!

ogólnie, zazwyczaj muzyka zależy u mnie od nastroju, od tego co robię - jak bardzo mogę się skupić na muzyce, tekście.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 15 czerwca 2007 19:31:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
Wątek super!
U mnie to różnie, jak się budzę o własnych siłach to jakiś czad na rano, często dość wesoły, pozwalający zapomnieć o tym, że niedługo szkoła jak np Slade czy KISS (w oby przypadkach najczęściej płyty o nazwie ALIVE! :wink: ). Choć nie zawsze jak muszę się spieszyć to jakieś kawałki o bardziej Metalowym zabarwianiu np Black Sabbath Reunion, albo Armii Exodus. Jak mam rano dużo czasu to najczęściej któryś z wielkiej czwórki Floydów. Po południu to już bez żadnej reguły. Ostatnio najwięcej Sabbath z Dio i Ozziego z Budokanu.
Jak czytam to chyba najczęściej Klaus Schulze Albo Tangarne Dream, choć w sumie nie zawsze :mrgreen:, jak książka jest nudna to włączam płytę do czytania i czytać zapominam.
Generalnie to jednak
Karolina pisze:
zazwyczaj muzyka zależy u mnie od nastroju, od tego co robię

Więc różnie bywa. :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 stycznia 2008 18:12:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Okazało się, że płyta Tata 2 sprawia, że przy robieniu obiadu dostałem takiej energii (pozytywnej!), że udało mi się usmażyć dobrą rybę....... co jest o tyle dziwne, że ostatnio wszystko smażenie, za które się brałem, kończyło się przypalaniem patelni, zlewaniem czarnego oleju i takie tam świństwa, co więcej smażenie ryby przeważnie nie wychodziło mi nawet w czasach, kiedy z kuchnią miałem więcej do czynienia, co więcej więcej była to ryba w postaci, której nigdy jeszcze nie robiłem, działałem bez żadnej instrukcji obsługi, słowem - świetna ta płyta!! :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 19 stycznia 2008 18:40:17 
ha! ja po raz pierwszy sama robiłam ciasto, nie tak dawno zresztą gdzieś przed świętami, słuchając moody blues of course :) przy I'm just a singer in a rck&roll band jakoś wypadło ubijanie i bardzo fajnie to wychodziło! i zjadliwe było dzięki temu ;)


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 21 stycznia 2008 18:40:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
ja zawsze słucham tego, na co mam akurat ochotę, więc reguł żadnych....... :)

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 stycznia 2008 07:38:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Może po prostu jeszcze nie wiesz, według jakich reguł jest Twoja ochota.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 22 stycznia 2008 22:12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 10 marca 2007 11:18:31
Posty: 3575
Skąd: nigdzie
Gravi pisze:
Może po prostu jeszcze nie wiesz, według jakich reguł jest Twoja ochota

to też możliwe
w ogóle to ja nic nie wiem :roll:

_________________
....więc czekać musisz na wczorajszy dzień....


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 25 stycznia 2008 22:59:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Muszę powiedzieć, że okazało się dzisiaj, że Moody Blues zupełnie nie nadają się jako akompaniament do pracy koncepcyjnej pt. przygotowywanie lekcji dla dzieci, bo zamiast wykonywać ową pracę, dałem się zasłuchać i chyba nawet wdał mi się w głowę jakiś daydreaming z udziałem obrazów tworzonych przez tę muzykę :?

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group