Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 10:24:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 00:19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Siedzę sobie i pracuję zazwyczaj do dosyć późnych godzin, oczywiście słuchając muzyki. I zauważyłem, że do roboty najbardziej nakręca mnie Metallica "Master Of Puppets" oraz cokolwiek Armii, taka muza daje mocnego kopa energetycznego, przynajmniej mi :) Zupełnie natomiast nie mogę słuchać muzyki spokojnej.... bo mnie usypia, zamiast trzymać w stanie gotowości.... Jak dużo jeździłem pociągiem (studenckie czasy) to obowiązkowymi płytami były Danzig II i Tiamat "Wildhoney". Gdy po nocy ruszałem z dworca do domu (po przyjeździe pociągiem) to obowiązkową "lekturą" szczególnie w mroźną noc zimową była najlepsza armijna płyta - Triodante".....

A wam jaka muzyka najbardziej odpowiada do pracy? Do jazdy samochodem? Do zasypiania i do budzenia się? Do prania? Imprez? Sprzątania? Hę? A jakiej z kolei nie znosicie podczas pracy? W samochodzie?....etc.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 00:34:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Bardzo konkretnie będzie na początek...
Do jechania autokarem zachodnioeuropejskimi autostradami :-D - dwie piosenki Doorsów - L.A. Woman i Roadhouse Blues....

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 00:36:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
O masz! A ja też zapomniałem, że Doorsów słuchałem w podróży...... Szczególnie "Riders On The Storm"....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 00:37:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
"Riders on the Storm" też do podróżowania dobre!

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 10:11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 16:00:25
Posty: 22844
W zasadzie każdej lubianej muzyki słucham w każdych okolicznościach. Kiedy piszę lub się ucze, w zasadzie nie słucham niczego, bo tylko mnie to rozprasza, lub też tak się wyłączam, że i tak muzyka to mnie nie dociera. Do jakiś monotonnych czynności fizycznych preferuję coś ostrego i rytmicznego, natomiast wkurwiającym mnie robotnikom remontującym aktualnie dach i kręcącym się po podwórku puszczam DJ Adolfa (słodkie techno z wmiksowanymi przemówieniami A. Hitlera).

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 11:01:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Traktuję słuchanie muzyki jako pewne hmm...wydarzenie(nie znajduję w tej chwili lepszego słowa). Dlatego nie jestem w stanie słuchać muzyki, którą cenię, która mnie porusza, podczas wykonywania innych czynności. Jeśli włączam sobie którąś z płyt Armii, czy innego wykonawcy, którego twórczość do mnie przemawia, to skupiam się tylko i wyłącznie na tej muzyce- wszystko inne jest nieważne.
Z tego powodu nie słucham Armii podczas sprzątania, pisania, gotowania, biegania( zawsze byłem przeciwnikiem walkmenów czy innej muzyki "dousznej").

A na muzykę, która do mnie nie przemawia, zwyczajnie szkoda mi czasu...

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 17:57:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 08 lipca 2005 18:22:53
Posty: 17
Skąd: Kraków
ja słucham reggae - zawsze i do wszystkiego pasuje:D przy komputerze punk - moskwa, siekiera, i tak w kólko:D, jak piszę cóś ważnego, jakie.ś eseje czy coś (bo ja licealistka jestm w V zakładzie, to tam się takie rzeczy pisze:D), to grabaż i strachy na lachy albo coldplay lub incubus.


butcher pisze:
Jeśli włączam sobie którąś z płyt Armii, czy innego wykonawcy, którego twórczość do mnie przemawia, to skupiam się tylko i wyłącznie na tej muzyce- wszystko inne jest nieważne.


a jak chcę sobie odpocząć, to puszczam sobie "triodante" (oczywiście, najlepsza płyta armii:D) i leżę sobioe, słuchając. do kawy też armia jest dobra, a w szczególności zaś budzy i taniec szkieletów.

poza tym, przez większość roku szkolnego słucham radia rmf max. bo mieszkam w bursie z trzema dziewczynami o upodobaniach muzycznych nieco odmiennych od moich. i - o,ironio losu! - pod krakowskim kopcem nic innego nie odbiera!

_________________
a ty nie możesz czekać a ty nie możesz zwlekać
ty jesteś wojownikiem ty jesteś czarownikiem
ty musisz zaraz ruszać ty musisz zaraz ruszać


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 17:59:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
brunhilda pisze:
puszczam sobie "triodante" (oczywiście, najlepsza płyta armii:D)


:piwo:
Gdzieś ty była. brunhildo gdy głosowaliśmy na najlepszą płytę Armii?

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 09 lipca 2005 18:53:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 08 lipca 2005 18:22:53
Posty: 17
Skąd: Kraków
Piła pisze:
Gdzieś ty była. brunhildo gdy głosowaliśmy na najlepszą płytę Armii?


haha:D pewnie jeszcze w powijakach:D no, żartuje. ja jeszcze tydzień temu nie miałam ochoty na udzielanie sie na żadnych forach int.:D

a co wygrało?
pewnie 'legenda'...

też jest dobra, ale dopiero po 'triodante'!:D
:piwo:

_________________
a ty nie możesz czekać a ty nie możesz zwlekać
ty jesteś wojownikiem ty jesteś czarownikiem
ty musisz zaraz ruszać ty musisz zaraz ruszać


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2005 00:15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:05:18
Posty: 3785
a romances pattona i kaady mimo, ze jest plyta bardzo dobra, to tytul ma bardzo nieadekwatny do zawartosci :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 10 lipca 2005 00:39:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Cytat:
a romances pattona i kaady mimo, ze jest plyta bardzo dobra, to tytul ma bardzo nieadekwatny do zawartosci


Pozwolę się nie zgodzić Cytzu - dla mnie to bardzo romantyczna muzyka jest.... A do podrywania dziewczyn używałem "King For A Day" Faith No More najczęściej... Moja żona się na to złapała :)

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 11:26:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:14:22
Posty: 9021
Skąd: Nab. Islandzkie
Bardzo lubie sluchac Tanca Szkieletów podczas dlugich samotnych podrozy pociagami, w sumie tylko wtedy slucham tej plyty :)

Ps Kacper, to chyba zwykly spam...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 20 lipca 2005 14:54:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
Generalnie muzyki słucham kiedy się da. Dawniej często słuchałem ucząc się (zjawisko zanikające) czy czytając (zjawisko z trudem ale i uporem) podtrzymywane. Wtedy co prawda leciała jakaś spokojniejsza muza ale zawsze coś tam w tle brzdąkało.
Natomiast jeżeli tak naprawdę zabieram się za płytę, to słuchawki. Wiem, że to zdrowe raczej nie jest i wydaje mi się, że jakiś uszczerbek na słuchu już tym przypłaciłem, ale jakoś trudno mi sobie odmówić tej przyjemności. Wieczór, rodzinka już śpi i wtedy mogę spokojnie zatopić się w słuchaniu.
Pewnym ersatzem powyższego bywa, ale tylko bywa, jazda samochodem, szczególnie samotna. I ta forma chyba ostatnio najczęściej występuje.
A co słucham - to na co akurat mam ochotę, bądź też co mi w łapska wpadło. Ostatnio po zmianie samochodu mam w nim i CD, i kasety więc odkrywam na nowo różne starocie. W ostatnich dniach jest to przykładowo From Underground To The Moon Pink Floyd.

A Simon&Garfunkel to do Absolwenta (za 19,90 :wink: ) się bardzo nadaje.

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 24 lipca 2005 11:17:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 21 czerwca 2005 12:31:23
Posty: 37
Skąd: Łódź
ja powiem, że do snu to np. King Crimson - epitafium, in the wake of Poseidon, tudzież klasyka, ale tutaj nie bede się rozpisywał co dokładnie, bo jak zaczne to juz nie skoncze

_________________
Bytka abo ne bytka to je zapytka


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 27 lipca 2005 19:12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 13:02:17
Posty: 5355
Skąd: Skąd:
Wstyd się przyznać, ale jest czas, kiedy mi wszystko jedno, co z głośników. Teraz-kiedy gorączka chorobowa nie chce spaść, najbardziej lubię radyjko. Dla przyzwoitości wciąż Trójkę, choć tak naprawdę Trójka niczym już się nie różni... ech, szkoda rozwodzić się...
O poranku pięknie brzmi Ataxia, o tak, pięknie...

_________________
Bez zbroi wychodzić się boję.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group