Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 22:32:39

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 sierpnia 2005 12:25:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Dlaczego., Piotrzepanku? Właśnie prawie stworzyliśmy zespół....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 sierpnia 2005 12:36:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
A ja to w ogóle nie wiem, o co chodzi...wyznawca Taala, dzikie pola, cienie, kręgi...Słyszę o takich rzeczach opowieści tajemnicze, ale nigdy nie tylko nie brałam w tym udziału, ale nawet nie widziałam takiej sesji, hehehe. A popatrzeć można? ;) I może męża namawiać zacznę, ale on mówi, że nie chce mu się zaczynać od zera. Ambitniak ;)! (albo leń ;) ;) ;) )

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 sierpnia 2005 12:50:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
Jak już wspomniałem - to najgenialniejsza zabawa, jaką można sobie wyobrazić.... wszechstronnie rozwijająca (wyobrażnia, słownictwo itp.), tylko dla patrzącego z boku może być mniej ciekawa..... to życie w innym świecie trochę....

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 sierpnia 2005 13:11:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:19:43
Posty: 2382
Skąd: z drzewa
Ja mogę spróbować kiedyś zagrać, choć nie grałem już z 10 lat, a w WH nigdy. Grałem tylko w AD&D, Pendragona i Star Wars. Zawsze mnie to nudziło, bo ludzie którzy prowadzili te gry jakoś nie potrafili oddać klimatu, więc mnie to za bardzo nie wciągało.. ale skoro 3bajek dostał nagrodę :twisted: :roll:


Ostatnio zmieniony ndz, 28 sierpnia 2005 13:12:32 przez Jasiek, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 sierpnia 2005 13:11:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:11:43
Posty: 531
Skąd: mistyczne getto pomordowanych ludzi
Zgadza się. Wspaniała zabawa znakomicie rozwijająca wyobraźnię, zmuszająca do niezłego główkowania.
Nie grałem ponad 3 lata- może nawet bym i pograł, ale ciągnie mnie średnio...choć, kto wie... :)

_________________
aniołowie stróże są bezwzględni
i trzeba przyznać mają ciężką robotę

anioły bierzta mnie


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 sierpnia 2005 20:45:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:22:24
Posty: 1938
Skąd: Łódź
Można by kiedyś spróbować na jakimś ircu zagrać. Z kumplem i paroma jeszcze znajomymi mamy zacząć tak grać w najnowszą edycję WFRP. (przeleciałem podręcznik i stwierdziłem że chyba nic ta edycja nie zmieniła.... ale samo wykonanie podręcznika... miodzio :) )

_________________
"Ale my kochamy to, co nieświadome; kusi nas wino, miłość i krew." Ernst Jünger
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 29 sierpnia 2005 01:55:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
Monika! :) Jak będziesz patrzeć, to ja tyż! ;p
A tak w ogóle to tylko ciut, ciut LARPowałam, ale klimaty były odmienne, japońskie nieco ;] (ciekawe czemu... konwent mangowy może? lol) ale ja byłam raz "cyberowa" i okablowanie miałam na sobie... i wejście z tyłu głowy...Mmmmm
Często mam wrażenie, że przygotowania do LARPa fajniejsze są niż on sam... (? - niezbyt dobre doświadczenia pewnie)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 31 sierpnia 2005 11:03:16 
Piła pisze:
3bajki napisał:
Jakbys jednka chciał pomistrzować , to Cię mogę podręczniki z pełną kampnią Cieni nad Bogenhafen pożyczyć. Z tymże na granie to umówmy się (jak się uda) za rok, dwa. Ja się wczesniej chyba nie piszę. Pograłbym, ale czas, pieniądz, real, obowiazki. Nie ma opcji.


Buuuuuuuu......Za rok, dwa?...............
A tak przy okazji to większość Warhammerowego stuffu mam....



piotrpanek pisze:
3bajki napisał:
od 6 lat w ogóle nie gram

To tak, jak i ja...
Ale jakoś i już nawet mało mnie ciągnie (zwłaszcza od kiedy moja wspaniała postać Gebharta Rangera wyznawcy Taala straciła swoje środowisko społeczne )...

Kiedyś przymierzałem się do masterowania Dzikich Pól, ale nic z tego nie wyszło...
Podsumowując - już chyba nie pogram sobie...

Może jednak jeszcze przyjdzie się zgadać(za rok, za dwa?) i Monikę wciągniesz ;) (Ambitniaka ;)

butcher pisze:
Zgadza się. Wspaniała zabawa znakomicie rozwijająca wyobraźnię, zmuszająca do niezłego główkowania.
Nie grałem ponad 3 lata- może nawet bym i pograł, ale ciągnie mnie średnio...choć, kto wie...

No i butcher dołączy

Jak z tą wizją?
trzebaby chyba sesję ustalić w dniu urodzin Piły ;)


Jasiek pisze:
ale skoro 3bajek dostał nagrodę

Przypadek to był :oops: Nagroda bardziej za to że pierwszy role-play na Polkonie. No i że bardziej doświadczona konkurencja (1 osoba) podchodzila z powagą, a u mnei się piwo lało i Dębski, Kołodziejczak i inni, wszyscy przychodzili i więcej śmiechu i gadania było niż grania. ehh, było extra.

Człowiek to był kiedyś fajny, a teraz nudny cap jest.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 07 lutego 2012 22:00:34 

Rejestracja:
pn, 12 października 2009 16:12:48
Posty: 805
Skąd: Daleko i blisko
Coś tam się dzieje z Piłą i kuzynami.
Powolutku, bo pozapominałem i odświerzam mechanikę. Na razie 1 sesja na 2 miesiace wychodzi, a były dwie, ale mam ambitne plany...
I mam nadzieję że Piła też ma ;)
Jakby ktos chciał dołączyć w weekend marcowy (niestety oferta wyłącznie warszawska, to zapraszam)

_________________
każdy cieszyć się chce


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 10 lutego 2012 21:06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 29 grudnia 2011 20:40:32
Posty: 25
Warhammer, RPG, to rewelacyjna rozrywka. Miło wiedzieć, że są tu inni maniacy. Gram w Warhammera od 1997 (wcześniej trochę Kryształy Czasu i Oko Yrrhedesa). Dziś prowadziłem sesje dla dzieciaków, które uczę w gimnazjum - trzeba promować porządną rozrywkę. Jakby ktoś miał ochotę na sesję WFRP (I edycja) lub Paranoi (jeśli jest tu ktoś jeszcze, kto zna ten rewelacyjny system) i mieszkał w okolicy (Gorzów Wlkp.) to zapraszam :)

_________________
Quoth the raven, `Nevermore.'


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 04 czerwca 2013 14:21:43 

Rejestracja:
pn, 12 października 2009 16:12:48
Posty: 805
Skąd: Daleko i blisko
Jakby ktoś z zamieszkujących Warszawę chciał dołączyć do sesji Warhammera, to niech da znać. Prowadzę trochę i żółtodziobów też przygarnę i wprowadzę.

Warunki:
- min. 17 lat;
- przeczytanie co to są gry fabularne na wikipedii;
- jakaś tam orientacja w światach fantasy (przynajmniej Władca Pierścieni obejrzany);
- parę godzin czasu wolnego w weekend.

_________________
każdy cieszyć się chce


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group