Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 17 kwietnia 2024 00:00:23

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 września 2007 12:07:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 21:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
sprobuj ktoregos z tych programow,kocie.

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 27 września 2007 12:11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
teraz za późno - moja strona już wisi w sieci i bardzo mi się podoba... ale dążę do perfekcji i te polskie znaki prędzej, czy później tam powstawiam :)

EDIT: no i zrobiłem te fonty... jak już doszedłem jak to zrobić to się okazało, że w bardzo prosty sposób...

pozdro...
KoT


Ostatnio zmieniony czw, 11 października 2007 08:45:31 przez KoT, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 08:38:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
Mam takie pytanie...czy warto zainwestować 3$ więcej i zamówić koncert w formacie "FLACK"? od jakiegoś czasu czaję się na Metallikę z Berlina i chyba nadszedł ten czas :wink: z tym, że nie mam pojęcia co to za format....napisano, że to dla audiofili(to dobrze) ale czy będzie mi działał na wieży??? ktoś już może miał coś w tym formacie??? Pomożecie? :wink:

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 08:48:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
na wieży będzie Ci działał, jak wieża obsługuje ten format... ale zapewne jak z tego formatu przekonwertujesz na audio to będzie lepsza jakość, niż po konwersji mp3->audio...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 08:54:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 20:29:43
Posty: 6699
danke :)

_________________
http://freemusicstop.com


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 09:19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 21:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
MAQ pisze:
am takie pytanie...czy warto zainwestować 3$ więcej i zamówić koncert w formacie "FLACK"? od jakiegoś czasu czaję się na Metallikę z Berlina i chyba nadszedł ten czas Wink z tym, że nie mam pojęcia co to za format....napisano, że to dla audiofili(to dobrze) ale czy będzie mi działał na wieży??? ktoś już może miał coś w tym formacie??? Pomożecie?

flac jest systemem bezstratnej kompresji audio.i nie,wieza ci tego nie obsluzy.musisz przekonwertowac pozniej na wav i nagrac za pomoca nero chociazby.

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 09:50:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
MAQ pisze:
Mam takie pytanie...czy warto zainwestować 3$ więcej i zamówić koncert w formacie "FLACK"?
Jeśli masz zamiar zrobić z tego płyty tojak najbardziej. Jak juz Jarciu zauważył powyżej jest to format bezstratny. Jesli przerobisz plic FLAC na WAV będzie on identyczny jak zripowany z CD. Oczywiście FLAC są większe niż MP3, ale przy obecnych łaczach to chyba nie problem.
Wieża raczej tego nie łyknie (są odtwarzacze obsługujące ten format, ale chyba rzadko spotykane bo w oczy mi się jakoś nie rzuciły), bedziesz musiał przekonwertować lub zrobić płyte audio. Na komputerze będziesz musiał zainstalować osobny program lub (wygodniejsze) wtyczkę do winampa.

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 10:46:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
azbest23 pisze:
Na komputerze będziesz musiał zainstalować osobny program lub (wygodniejsze) wtyczkę do winampa.

chyba, że nie używasz tego badziewia, tylko porządnego foobar2000, który obsługuje wszystkie formaty ;)

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 10:53:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Tak też można,ale nie zgodze się, że winamp to badziew :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 11:22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
przestałem się z nim zadawać już parę lat temu, jeszcze za nim zaczął odgrywać filmy (BTW: zmywa już naczynia ? ;) ) ale trudno mi przypuszczać, że jest wyjątkiem od reguły, że każdy kombajn to badziew...
a foobar polecam, bo ma nieprzekombinowany design, jest odrębnym malutkim programem i wszystko ma "w sobie", jest niezawodny i odtwarza wszystko... nawet spakowane pliki muzyczne... acha i nowa wersja ma wbudowany konwerter...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 11:34:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
KoT pisze:
ale trudno mi przypuszczać, że jest wyjątkiem od reguły, że każdy kombajn to badziew...
Z tym kombajnem to przesadzasz oprócz tego odtwarzania filmów (wierzę na słowo bo nie próbowałem) to normalny odtwarzacz. łyka mp3 i się nie krztusi. Mi to starcza. Skoro jednak tak zachwalasz, to rzucę okiem na to cudo.

KoT pisze:
nowa wersja ma wbudowany konwerter
winamp ma to od kiedy pamiętam:D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 11:49:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:17:46
Posty: 4936
Skąd: Biadacz
ja ten program znalazłem jak potrzebowałem odtwarzacz do mp3 na kompie w robocie zainstalować - to był jedyny odtwarzacz, który nie kopiował czegoś do katalogów systemowych windy, czyli nie trzeba było mieć uprawnień administratora, żeby go zainstalować :) w sumie z żadnych jego bajerów nie korzystam... tylko play, pause i stop :) ale z czasów dosowkich pozostało we mnie zamiłowanie do prostych, niezasobożernych i funkcjonalnych programów...

pozdro...
KoT


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 11:54:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
KoT pisze:
odtwarzacz, który nie kopiował czegoś do katalogów systemowych windy
W tym biję Winampa na głowę

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 13:25:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 21:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
foobar rzadzi i to jest fakt.nie dosc ze prawdziwy player,to do tego uniwersalny konwerter i swietny tager.

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 11 października 2007 13:49:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 26 marca 2006 09:01:48
Posty: 19447
Skąd: z prowincji
jaroslawus pisze:
foobar rzadzi i to jest fakt.nie dosc ze prawdziwy player,to do tego uniwersalny konwerter i swietny tager.

zgdzam się
ale w wersji 0.8.3
do "dziewiątki" nie moge się przekonać

_________________
Obrazek
"Niewole robią z nas ponurych i złych"
"Nie ma przypadków, są tylko znaki"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 514 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group