Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 13:35:00

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 września 2007 19:33:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
No co Ty?
To właśnie świetne wejście po przerwie!
Wrzucisz trochę zdjęć, tamte wpisy się przeniesie i już będziemy na drugiej stronie wątku - a gdziesz trzeba pisać o hejwimetalowych rzygaczach z chramu swiateho Vita!

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 września 2007 19:38:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
To spróbuję. :) Ale chwilkę zajmie pisanie :)
Zdecydowanie za mało się wypowiadam w podróżniczym rumie.

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 23 września 2007 19:43:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
SUPER!

A ja właśnie spodziewam się otrzymać wreszcie płytkę ze zdjęciami z tamtego wyjazdu - ha!

Khem: wypaliłem wczoraj pierwsze 3 - 4 papierosy od czasów radocyńsko - siemiatyckich. Mentolowe Irysy mojej siostry :wink: .

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 07:58:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
Piła pisze:
Aha - i będąc w Pradze (czy jest w "Pod Różą" Rum temat o tym prześlicznym mieście?) zakupiłem fajkę, tytoń, filtry plus masę okołofajkowego stuffu..... i coraz bardziej fajkowy się staję


Słuszny krok. :)

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 08:42:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 11 kwietnia 2007 20:16:14
Posty: 788
Skąd: Moria
Obrazek

_________________
„Bo słowo Boże jest żywe i oddziałuje z mocą, i jest ostrzejsze niż wszelki miecz obosieczny, i przenika aż do rozdzielenia duszy i ducha, a także stawów i ich szpiku, i jest zdolne rozeznać myśli i zamiary serca.”


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 08:48:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
A ja zawsze myślałem, że pali się je inną częścią ciała... :cyklop

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 24 września 2007 23:04:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:22:22
Posty: 26664
Skąd: rivendell
nikotin,valium, vakodin ,marihuana ,ekstasy and alkohol...!

_________________
ooooorekoreeeoooo


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2007 18:52:45 

Rejestracja:
pt, 17 listopada 2006 07:12:18
Posty: 34
Ostatnio Michael Rose z Black Uhuru przypomniał na koncercie w Polsce zeby nie palić papierosów o wiele lepiej jak sie pali marihuane
trudno sie z tym nie zgodzic .
nie pale właśnie 3 dzień ale rzucałem juz setki razy . Jak kupowalem fajki to zawsze zwykłe - mocne a nie lajty przy czym mentolowego nawet wysępionego bym nie zapalił , kupowałem lucky strikei głównie , ostatnio przeżuciołem sie na camele bo podobno nie są robione w polsce tylko importowane i są lepsze oraz złoty dziesięć groszy tańsze teraz od Laków ktore zdrożały ostatnio , spoko też są davidoffy [lepsze chyba od laków] chociaz tez złotówe droższe od cameli i mają biały ustnik - nawet mocne w ciemnym pudełku ,jarałem tez malborasy setki i nie settki ale mi nie podeszly i nie kupiłbym nigdy innych niz wymienione marki szlugów , jak elemy kosztują 6 zl coś a camele 7 a są bezporiownania lepsze to śmieje sie z tych co palą LM -y a moim marzeniem jest śmiać sie ze wszystkich co kupują i jarają szlugi ...
jeszcze anegnodka a 2 lata temu dojeżdzając pociągiem na stacje w Augustowie coś mnie podkusiło zeby przeczytac wszystkie napisy na paczce laków i przeczytalem ze lucky strike są robione w Augustowie właśnie .O dziwo nie chce mi sie teraz jarać jak o tym pisze ;)
Jezcze na temat papierosów zastanawiało mnie zawsze czemu papierosy są legalne ?? biorąc pod uwage że marihuana jest prawie wszedzie nielegalna to legalnosc i ogolnadostępność tytoniu jest światowym skandalem o ktorym mam wrażenie ze nikt nie mowi i nie myśli chyba .
Jeśli o mnie chodzi to jestem za delegalizacją tytoniu bo jesli jakiekolwiek palenie może mieć jakikolwiek sens to tylko marihuany , bo trucie sie tytoniem jest bez sensu poza hedonistycznym zaspokajaniem swojego głodu tytoniowego [uzależnienie fizyczne i psychiczne] nic ci to nie da . Marihuana nie uzaleznia fizycznie i jest uznana przez rasta jako sakrament więc nie jest to tylko hedonistyczna opcja z tym paleniem zioła mi to dużo dało dobrego . Sorki ze sie tak rozpisalem

_________________
LOVE DESROY BABYLON


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 grudnia 2007 19:36:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
AfricanSzaman2 pisze:
Marihuana nie uzaleznia fizycznie i jest uznana przez rasta jako sakrament więc nie jest to tylko hedonistyczna opcja z tym paleniem zioła mi to dużo dało dobrego . Sorki ze sie tak rozpisalem


No nie wiem czy marihuana nie uzależnia fizycznie?Jakbyś wypalał ze 20 sztuk dziennie,tak jak zawodowy palacz papierosowy,to prawdopodobnie
także uzależniłbyś się fizycznie.
Palenie raczej uzależnia psychicznie.Czasem wystarczy pożądnie się wystraszyc,żeby z dnia na dzien rzucic palenie(czytaj nagła choroba).
Czy ktoś kiedyś porównywał jak sie ma do siebie zawartośc substancji szkodliwych w dymie tytoniowym do zawartości tychże substancji w dymie "marihuanowym"?

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 grudnia 2007 19:46:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 20:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
WUKA70 pisze:
Czy ktoś kiedyś porównywał jak sie ma do siebie zawartośc substancji szkodliwych w dymie tytoniowym do zawartości tychże substancji w dymie "marihuanowym"?

niby 3-5 razy wiecej szkodliwego dymu jest w gańdziiii


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 grudnia 2007 20:29:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
deptak pisze:
niby 3-5 razy wiecej szkodliwego dymu jest w gańdziiii

..więc porównywanie szkodliwości- toksyczności traci sens.
AfricanSzaman2 pisze:
Marihuana nie uzaleznia fizycznie i jest uznana przez rasta jako sakrament więc nie jest to tylko hedonistyczna opcja z tym paleniem zioła mi to dużo dało dobrego .

..wiekszośc jakieś 99 procent palaczy marihuany(przynajmniej w naszym kraju) nie uważa tego specyfiku jako sakrament a raczej jako substancję,która pozwala wprowadzic się w dobry nastrój...I że niby nie robią to dla własnej przyjemności?Nie sądzę.Wyłącznie dla własnej przyjemności!!!!!! A tak poza tym to nie ten temat.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 grudnia 2007 00:50:09 

Rejestracja:
pt, 17 listopada 2006 07:12:18
Posty: 34
WUKA70 pisze:
No nie wiem czy marihuana nie uzależnia fizycznie?Jakbyś wypalał ze 20 sztuk dziennie,tak jak zawodowy palacz papierosowy,to prawdopodobnie
także uzależniłbyś się fizycznie.


no więc gdybym mogł to bym wypalał 20 sztuk czyli rozumiem jointów dziennie ale dwa na społke to jest max i więcej nie ma potrzeby , nie ma siły i nie ma sensu palić więcej . Chyba ze chodzi ci o palenie z loofki to spokojnie 20 loofek da sie rade zrobić . Ostatnio przez dłuższy czas paliłem 10 gramów na 5 dni a teraz mam przerwe [2 tygodnie] bo nic dobrego nie moge skołować i nie trzęsą mi się ręce i niemam zadnych objawów głodu [oprocz głodu nikotynowego]:D ale co do tego ze zioło uzaleznia fizycznie nie dyskutuje bo to fakt ze tak nie jest - znaczy ze nie ma fizycznego uzaleznienia jesi chodzi o zioło , moge ci nawet wkleić info z wilkipedi http://pl.wikipedia.org/wiki/Marihuana
za wilkipedią :
Zagrożenia [edytuj]
Konopie są relatywnie bezpieczne w stosunku do innych substancji psychoaktywnych, gdyż:

bezpośrednia toksyczność marihuany jest bardzo niska[6][7]
nie prowadzą do uzależnienia fizycznego
dawka śmiertelna jest szacowana na 20 000 do 40 000 pojedynczych dawek[8], jak na razie nie odnotowano ani jednego przypadku śmiertelnego z powodu przedawkowania i praktycznie jest to niemożliwe[9].
nie stwierdzono by przyjmowanie marihuany powodowało wzrost agresji lub skłonności do łamania prawa, choć istnieją na ten temat rozbieżne opinie.
WUKA70 pisze:
uot;]..wiekszośc jakieś 99 procent palaczy marihuany(przynajmniej w naszym kraju) nie uważa tego specyfiku jako sakrament a raczej jako substancję,która pozwala wprowadzic się w dobry nastrój...I że niby nie robią to dla własnej przyjemności?Nie sądzę.Wyłącznie dla własnej przyjemności!!!!!!

skąd wiessz o tych 99 % w naszym kraju ... jak to obliczyłeś ;) ...wlasnie dlatego napisalem " więc nie jest to tylko hedonistyczna opcja z tym paleniem " bo nie wiem ile % uzywa zioła jako sakramentu podczas czytania bibli naprzyklad a ile & uzywa zioła popijając wódką wciągając koks i obracając dziwki .
A co do twojego zdania apropo szkodliwosci dymu ze - porównywanie szkodliwości- toksyczności traci sens - to biorąc pod uwage ze palacze tytoniu potrafią palić 3 paczki dziennie a jeśli chodzi o zioło to fizyczną niemozliwością było by wypalenie 60 jointów , ba nawet 20 jointów mało kto by dał rade wypalić w ciągu doby ja pale od 12 lat prawie codziennie zioło więc moge sie uznać za wielkiego jaracza przyzwyczajonego do zioła i zapewniam ze 3 do 5 jointów dziennie to jest max więcej nie dalbym rady wypalic i nie mialo by to sensu ... więc to ze w dymie zioła jest nibt 3 / 4 razy więcej substancji smolistych nie jest argumentem za bardzo bo fajek pali sie więcej .A pozatym jak sie pali z fajki wodnej zioło to ilość substancji smolistych jest o wiele mniejsza oraz mozna przyjmowac konopie w postaci jedzenia i wtedy o jakiejkolwiek szkodliwosci dymu nie moze być mowy ! no i gdyby zioło było legalne moglbyś codziennie jeść takie ciasteczka bez żadnej obawy o swoje zdrowie - działanie psychoaktywne przy jedzeniu jest podobne do tego po paleniu jednak rozni sie troche to dzialanie konopi podczas palenia i podczas jedzenia ale obydwie metody wywołują haj ;) papierosy go nie wywołują :) , chcialem zwrocić uwage tylko ze marihuana moze sprzyjać medytacji i modlitwie ja to wiem takie są moje dośwoadczenia .O tytoniu mimo ze paliłem niemoge powiedzieć nic dobrego , porosze o modlitwe bym dał rade bo jest ciężko - 5 dzień bez tytoniu

_________________
LOVE DESROY BABYLON


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 grudnia 2007 01:02:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 21 stycznia 2005 20:57:59
Posty: 1742
Skąd: Stettin Hockendorf
AfricanSzaman2 pisze:
skąd wiessz o tych 99 % w naszym kraju ... jak to obliczyłeś

myślę, że też zaliczam się do nich, wczoraj paliłem blanta dla relaksu a nie dla jakiś praktyk mój drogi :) twoje posty kojarzą mi się ze zbuntowanym nastolatkiem co właśnie dostał nową zabawke.. :wink:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 grudnia 2007 19:45:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 09:03:24
Posty: 17986
....hej hej hoża mojra... :wink: Ja w celu oderwania się na chwilę od tzw.szarej codzienności wolę skonsumowac świadomie oraz ze smakiem produkt browarniczy,którego nazwa handlowa określana jest jako piwo..Wypijesz ,pogadasz ,wysikasz.... i dobrze jest...Papierosy ogólnie?Kto lubi to pali i już! A wszelakiego rodzaju zioła?Jakby życie kręciło się tylko koło tego lub DLA TEGO...to nudno by było...i jakoś tak do d....

Ja tylko nie lubię jak mi ktoś w aucie pali (papierosy oczywiście i to te najtańsze z targu, bezakcyzowe,albo te tutkoskręty)
Zasadniczo płuca powinny wdychac tylko powietrze atmosferyczne :wink: ...i już

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 grudnia 2007 22:58:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 15:53:29
Posty: 14860
Skąd: wieś
A ja bardzo lubię zapalić fajkę - sprawia mi to coraz większą przyjemność, podobnie jak odkrywanie różnych meandrów fajczenia. Ale jak tam przeglądam ostatnie posty, to mi się nie chce wchodzić w kwestie co truje mniej a co bardziej. Istotne jest, że truje, syfi itp. itp.

_________________
Youtube


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 195 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group