Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest wt, 21 maja 2024 21:03:17

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 975 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 65  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 19 czerwca 2007 18:21:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22916
nawet miałem koszulkę Róbta co chceta :oops:

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 lipca 2007 10:12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
natalia pisze:
w telewizji tvn siedem 6 lipca o 20:10 pokażą Przed wschodem słońca
(Before Sunrise).


to jutro. musiałam sobie przypomniec, bo już myślałam, że przegapiłam.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 05 lipca 2007 13:37:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 17:16:54
Posty: 1329
Skąd: Kraków
kurde, a ja sobie to chciłam oglądnąć. trza było płacić za kablówke :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 sierpnia 2007 22:19:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 17 lutego 2007 10:03:24
Posty: 17999
W sobotę i niedzielę o godz.21 w TVP 3 program Roberta Tekielego "Jarmark cudów".W sobotę o uzdrowicielach, a w niedzielę o osobach zajmujących sie spirytyzmem.Program o niszczycielskiej sile takich praktyk.Jest to program cykliczny i prawdopdobnie w następną sobote i niedzielę także.Bardzo ciekawy.Polecam.

_________________
..Ty się tym zajmij..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 października 2007 08:42:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24337
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Cytat:
w telewizji pokazali

mecz Crvenej Zvezdy z Groclinem z 20minutowym opóźnieniem, podświetlając i wmawiając widzom ze relacja jest na żywo.
Nie, tym razem nie było konwencji wyborczej PISu, był serial "Barwy szczęścia", kilka minut reklam i pogadanka Szpakowskiego z Engelem.
W tym samym czasie na TVP Sport mecz szedł na żywo.
Ja jestem kulturalnym człowiekiem ale powiem krótko do naszej TVP: Kurwa mać.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 października 2007 09:24:11 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Peregrin Took pisze:
ecz Crvenej Zvezdy z Groclinem z 20minutowym opóźnieniem, podświetlając i wmawiając widzom ze relacja jest na żywo.
Nie, tym razem nie było konwencji wyborczej PISu, był serial "Barwy szczęścia", kilka minut reklam i pogadanka Szpakowskiego z Engelem.
W tym samym czasie na TVP Sport mecz szedł na żywo.
Ja jestem kulturalnym człowiekiem ale powiem krótko do naszej TVP: Kurwa mać.

Ty, stary, faktycznie byłem zdziwiony momentem rozpoczęcia i jakimś kurwa serialem, ale do głowy mi nie przyszło, że to nie jest live!!!!!! :shock: :shock: :shock: Nie wiem co powiedzieć. I jeszcze to studio z Engelem. Ja nie wierzę aż w tak bezgraniczny debilizm i nieudolność, oni to muszą robić specjalnie... :shock:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 października 2007 09:51:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 11:50:58
Posty: 909
Skąd: strangeland
no te barwy szczęścia to chyba nowy serial pani Łepkowskiej - serialowej guru - więc jest mocno promowany...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 października 2007 17:42:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 14:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
I troche więcej na ten temat

a to dopiero ciekawe:
Cytat:
Wyskoki telewizji publicznej dotyczące transmisji sportowych stały się już tradycją. Jednak dzisiaj TVP podczas pucharowego meczu Crvena Zvezda – Groclin poszła o krok za daleko.

TVP zamiast na żywo puściła ten mecz z poślizgiem. Najwyraźniej ktoś w telewizji Urbańskiego zapomniał, że już parę lat temu (chyba w związku z wykupionym przez Polsat Mundialem w Korei i Japonii) wprowadzono obowiązek transmisji ważnych spotkań na żywo.

W art. 20b ustawy o radiofonii i telewizji możemy przeczytać, że do takich wyróżnionych imprez zalicza się m.in. mecze z udziałem polskich klubów w ramach Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA.

Nadawca programu telewizyjnego może nadać bezpośrednią transmisję z wydarzenia o zasadniczym znaczeniu społecznym (...) tylko: w programie ogólnokrajowym w rozumieniu ustawy lub koncesji, dostępnym w całości bez opłaty.

Retransmisję można by zastosować jedynie wtedy gdyby mecz odbywał się w nocą czasu polskiego lub pokrywał się z innym „ważnym wydarzeniem”. A na pewno nie jest nim, przynajmniej według prawa a nie TVP, serial telewizyjny, którym uraczyła nas nasza kochana telewizja publiczna.

Tym razem tak samo jak kibiców piłkarskich TVP potraktowała prawo.

A może to jakiś poważniejszy plan?
Może TVP testuje czy transmisje z Euro 2012 można nadać dziesięć lat później co pozwoli nam oddać stadiony na czas?

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 05 października 2007 19:39:56 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Co jest za dno na naszych oczach, ta TVP. A postawa Korzeniowskiego. Tłumaczy się, że to nie od niego zależy. Ale zeby sięwkurwić i coś z tym zrobić? Nic z tego. W tej instytucji panuje zasada, że trzeba siedzieć cicho. Pensja co miesiąc leci, a reszta nie obchodzi - wiadomo, że i tak nic się nie da zmienić, po co się narażać. Sprywatyzować to gówno!!!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 listopada 2007 11:38:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24337
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Wczoraj wieczorem przypadkiem przełączyłem na Tele 5 i zobaczyłem tam Skibę rozmawiającego z Końjem. Zachwyciłem się wprzódy, myśląc że nadają powtórki Lalamido! Okazało się że nie. Był to (nowy?) program Skibomagiel. Coś z ducha Lalamido, owszem, miał - był nawet Eksperymetalny Teatrzyk! Był wywiad z muzykiem (Norbi :) )Ale była i goła baba... Nie było za to Pana Witka ani Czacha, że nie wspomnę o Wiesi Warszawskiej. Natomiast tematyką program orbitował wokół alkoholu, nie wiem czy to "temat numeru" (jak było w Lalamido) czy ogólna tendencja. Żenujące było to że 80% żartów dotyczyło Kwaśniewskiego (nie mam nic przeciwko żartom z Charkowa, zwłaszcza w programie o takiej tematyce, acz we wszystkim trzeba zachować umiar i proporcje). Ale były i przebłyski, które napawały nostalgią za ulubionym programem mojej młodości... :) Na przykład przysłowie Końja:
Kto po pijaku tańczy kankana,
ten z azbestu ulepi bociana.

Ech, uwielbiałem ten absurd... Ciekawe co dalej.

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 listopada 2007 17:45:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Uuu... muszę tego poszukać. Lubiłem Lalamido

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 listopada 2007 18:00:21 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
Ciekawe, trzeba popatrzeć...ostatnio Konjo angazuje się w często marną konfenansjerkę, ale i tu zdarzają się perełki:
http://pl.youtube.com/watch?v=Bul7LZavXaY


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 21 listopada 2007 18:57:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 29 maja 2006 08:57:07
Posty: 10786
Skąd: Gdynia
Nie jest to jeszcze dno jego możliwości...
A skoro już mowa o Końju w TV. Pewnego razu ranną pora przerzucam kanały i na jedynce trafiam na program dziecięcy - gość w stroju pirata wypytuje dzieci. Okazało się, ze to był Końjo! Męczył się straszliwe w roli bez ograniczeń wiekowych :D

_________________
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 listopada 2007 11:40:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 19:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Wczoraj w telewizji pokazali "Wyzwolenie" Wyspiańskiego
******

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 27 listopada 2007 11:53:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 10 stycznia 2005 12:49:49
Posty: 24337
Skąd: Kamienna Góra/Poznań
Aż tak dobrze? Kurczę, szkoda. :( Odpuściłem - nie przepadam za "Wyzwoleniem"...

_________________
In an interstellar burst
I am back to save the Universe.


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 975 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 65  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 124 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group