Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 25 kwietnia 2024 19:37:54

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 07 maja 2006 23:37:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 00:19:04
Posty: 854
Przechodząc ostatnio obok antykwariatu wstąpiłem rzucić okiem. Na jednej z półek znalazłem używanego Mertona - Znak Jonasza.
Nie tyle jest to dziennik co raczej zapiski i refleksje młodego Mertona z pierwszych lat po wstąpieniu do klasztoru. Przejrzalem pobieżnie :nauka: a że kosztowało jedynie parę złotych więc kupiłem i czytam... :paker: :faja:
Wciągnęło mnie! Dobre! :peace: :peace: :peace:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 08 maja 2006 11:06:52 
Zatem ja czekam na rozwiniecie wątku


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 21:02:23 

Rejestracja:
ndz, 18 czerwca 2006 14:42:20
Posty: 3186
Skąd: dalekie krainy
Co do Biblii: na jednej stronce znalazłam program, gdzie jest cała Biblia w trzech różnych tłumaczeniach... (jakoś tak: Gdańska, Warszawska i Tysiąclecia, ale tej Gdańskiej to podobno Świadkowie Jehowy używają). Jak kto nie ma, a korzysta z neta to może być przydatne. Wpisuje się dany werset, potrzebne tłumaczenie i znajduje potrzebny cytat. Bym wrzuciła linka do sciągnięcia, ale nie pamiętam skąd to mam.... Poszukam :roll:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 21:19:42 
Ja dostałam kiedyś Biblię Jerozolimską na komputer (że to się tak nazywa to niedawno się dowiedziałam i do czego służy), przydatna rzecz jak chce się czytać tak jak ktoś na poprzedniej stronie mówił: skacząc do przypisów i odnośników do innych miejsc w Biblii które mówią o tym samym temacie.


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 18 stycznia 2007 22:36:20 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
Ptak ze wschodu pisze:
Co do Biblii: na jednej stronce znalazłam program, gdzie jest cała Biblia w trzech różnych tłumaczeniach... (jakoś tak: Gdańska, Warszawska i Tysiąclecia, ale tej Gdańskiej to podobno Świadkowie Jehowy używają). Jak kto nie ma, a korzysta z neta to może być przydatne. Wpisuje się dany werset, potrzebne tłumaczenie i znajduje potrzebny cytat. Bym wrzuciła linka do sciągnięcia, ale nie pamiętam skąd to mam.... Poszukam


http://biblia.apologetyka.com/search/


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group