Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest ndz, 28 kwietnia 2024 11:52:42

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 28 września 2005 23:21:25 
lubię być z prawdziwymi przyjaciółmi,gdy nikt nie gra,nikogo nie udaje,lubię ich obecnośc i cholernie brakuje mi ich gdy długo się nie widzimy.....godzinami mogę gapić się w morze i wsłuchiwać się w jego szum....no i oczywiście moment odrywania się od ziemi....ech


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 września 2005 11:48:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 00:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
uwielbiam chwile spędzone z książką, od której nie można się oderwać.
niektóre chwile w ogńa długo zapadają w pamięć, np. chwila sprzed 2 lat słoneczny poranek przed Samotnią i "Powrót z gwiazd" lema, albo samotna chwila na kamieniu w drodze na Rysy - puste od turystów popołudniowe słońce :D , wczesnopażdziernikowy pusty Kazimierz zamglony lub nawet z mżawką, koncert DCD, widok śpiących dzieci moich, wieczorny spacer kiedyś w Kościeliskiej, widok z Kościelca w kierunku pięciu stawów, Litworowa Dolina a pzredtem Dolina Białej Wody chyba - myślałam wtedy, że tak może wyglądać raj.
zauważam, że te kawałki szczęścia to raczej przezywam w samotności, lub +1.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 29 września 2005 14:37:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 18 marca 2005 00:54:39
Posty: 108
a ja jestem wniebowzięty gdy pstrykam w nosek Tobiasza, a na jego twarzy pojawiają się pierwsze uśmiechy
(skończył miesiąc), odlot afektywny:)
po za tym letni widok Samotni, generalnie katechezy J.Ambrożego na regionalnych, ataki śmiechu mojej żony...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 września 2005 23:07:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
A ja dzisiaj miałem swój kawałek szczęścia podczas meczu Lecha z Legią gdy zapobiegłem bójce dwóch pijanych kibiców, którzy mieli sobie za złe to, że jeden siedzi a drugi przed nim wstaje i mu zasłania. Ech alkohol...

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 30 września 2005 23:21:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
teraz

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 października 2005 22:19:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 21:54:20
Posty: 6846
Kiedy po całym dniu tyrania = pracowania i biegania tu i tam, można zanurzyć łychę w gorącej zupie koperkowej i przestać myśleć na chwilę....

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 października 2005 22:43:03 

Rejestracja:
sob, 11 czerwca 2005 21:29:25
Posty: 413
Skąd: Wielka Polska
hym...nie wiem, czy mozna to nazwac kawałkiem szczęścia, ale moj ostatni taki fajny duchowo przypadek był następujący:
jest u nas w Lublinie taki sklep muzyczny ktory nazywa się "W Bramie". Był czwartek. Przyszedlem akurat tam, ażeby zakupić bluzę 'Pocałynek mongolskiego księcia', ponieważ stary 'Exodus" juz sprany i ogolnie przeżarty :D oglądam kulturalnie bluzy, wybieram rozmiar, wczuwam się w klimat sklepu (naprawde gorąco polecam sklepik) a tu nagle słyszę za plecami rozmowe dwóch prowadzących sklep (właściciele)<niedosłowny cytat>
- Obczajasz Filip, wczoraj byłem w Warszawie, i byłem u takiego kumpla, nazywa sie <jakostam> i sluchałem u niego reggae. On ogolnie rastamanem jest i tak sie wsłuchałem, i jakas fajna muza nawet, to pozyczyłem płytke, posłuchaj...
<włączył wieżę>
gadają, gadają, a ty z głośników leci "...nad rzekami Babilonu, usiedliśmy aby płakać, wspominając zawsze Ciebie..." normalnie Psalm 137 !!...i tamci dwaj faceci, punki takie typowo anarchistyczno-ateistycznie nastawione do świata sie do tego ruszać zaczeli, czuli te słowa wspaniałe... cos takiego...nie wiem, czy to jakies podniecające, czy cos, ale mnie sie to bardzo spodobało, bo na własne oczy widziałem ze naprawde dobrej muzyki kazdy słucha, niezależnie od swiatopoglądu :):)
wracając do jednego z pierwszych watkow w temacie, mianowicie Budynia, to popieram : najwięcej szczęscai daje chyba muzyka ... :)
zdrowia :piwo:

_________________
Czy pamiętasz te ręce wzniesione ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 października 2005 23:28:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 23 września 2005 16:20:17
Posty: 29
Skąd: wschód
Wiecie, jestem trochę chora.. niestety, nie mogłam dziś nigdzie wyjść. nie mogłam iść na spacer, nie mogłam śpiewać.. mam kłopoty z mówieniem, co dopiero śpiewanie.. Muzyka jest mi do szczęścia konieczna. ja jestem z typu ludzi, którzy ciągle są w drodze. w drodze między miejscami, między osobami.. i zauważyłam, że w tych wędrówkach właściwie za każdym razem wszystko jest inne, prócz muzyki. muzyczny kanon mam zawsze przy sobie. dzisiejsze moje kawałki szczęścia to ptasie mleczko, jabłka, pisanie książki i muzyka.. w łóżku. i telefon od dwóch Braciszków z bardzo daleka. niewiele, ale tak dużo. miłej nocy..

_________________
pod moim ciemnym oknem wieje wiatr..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 01 października 2005 23:30:03 

Rejestracja:
sob, 04 grudnia 2004 18:43:03
Posty: 553
Adasiek pisze:
najwięcej szczęscai daje chyba muzyka ...

święte słowa... jeszcze jak samemu się ją wykonuje... ;) dzisiaj sobie z kumplami zrobiliśmy pierwszą "próbę" naszego ""zespołu"" ;) po godzinie grania takich klasyków regałowych i lekko punkowych (przerobionych na reggae ;P) człowiek czuje się jak nowonarodzony ;)

_________________
www.pozarmoskwy.art.pl
www.lubiejewski.art.pl


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 października 2005 00:27:01 

Rejestracja:
pn, 15 listopada 2004 12:18:52
Posty: 5708
Skąd: ełk/warszawa
ładny wątek.Haej!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 października 2005 09:28:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 11 listopada 2004 17:00:25
Posty: 22883
zdrowiej szybko, Rosa.


Outsider pisze:
Adasiek napisał:
najwięcej szczęscai daje chyba muzyka ...

święte słowa... jeszcze jak samemu się ją wykonuje... dzisiaj sobie z kumplami zrobiliśmy pierwszą "próbę" naszego ""zespołu"" po godzinie grania takich klasyków regałowych i lekko punkowych (przerobionych na reggae ;P) człowiek czuje się jak nowonarodzony


No tak. Dla mnie kawałkiem szczęścia wielkim było oglądanie pogujących ludzi kilka centymetrów przed nami na naszym koncercie i później nasz koncert ostatni i małe, głównie dziewczęce pogo, które i tak groziło uszkodzeniami tej malutkiej salki.

_________________
Mężczyzna pracujący tam powiedział:

- Z pańskim forum jest wszystko w porządku.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 października 2005 09:43:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:37:55
Posty: 25393
W czwartek miałem napisać, ale DEBUG popsul sprawę:

Miałem swoją kroplę szczęścia na Centralnym, kiedy nabyłem dla całej rodzinki naszej bilety do Poznania :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 października 2005 10:28:58 

Rejestracja:
sob, 11 czerwca 2005 21:29:25
Posty: 413
Skąd: Wielka Polska
Rosa.. pisze:
Wiecie, jestem trochę chora

Zdrowia :piwo:

_________________
Czy pamiętasz te ręce wzniesione ?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 02 października 2005 15:31:42 

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:24:41
Posty: 1925
moje kawałki szczęścia...na pewno wszystkie miejsca na pielgrzymim szlaku. Czekam cały rok na to żeby ponownie je zobaczyć. :) Małe miasteczka, noclegi, ludzie którzy nas przyjmowali, ich bezinteresowność, życzliwość. Pragnę do tego jak najszybciej wrócić.

Kawałkami szczęścia są dla mnie także każde spotkania forumowe. Jest w nich zawsze coś nieziemskiego. :)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 03 października 2005 23:27:55 
pierwsze skojarzenie: wysiąście o poranku na stacji Duszniki Zdrój. Shire.

no a później to: jak śpiewamy na dwa głosy z gerem i wychodzi, jak sie czyta książkę do wczesnych godzin rannych i około 4/5 kończy sie ją z satysfakcją, każda chwila samotna przy dźwiękach muzyki dopasowanej do nastroju


Na górę
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 294 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group