Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:51:23

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 14 października 2005 22:05:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 23 września 2005 15:20:17
Posty: 29
Skąd: wschód
znam ten stan.
w Poznaniu również..

_________________
pod moim ciemnym oknem wieje wiatr..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 09:38:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
właśnie na własne uszy lisa usłyszaem legendarne (o przepraszam: triodantejskie) ZIEMNIOOKI!!!


jestem szczęśliwy

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 16:18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:39:35
Posty: 12221
Skąd: Nieznajowa/WarsawLove
Morella pisze:
wieczorny spacer jesiennymi ulicami
Krakowa na trasie Kazimierz - Planty.

_________________
ja herez ja herez
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 października 2005 17:43:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Laska i AntiWit3k wzięli mnie dzisiaj aż na Kopiec Krakusa - bardzo daleki widok, stacja o południu, pociąg towarowy, pociąg osobowy, elektrownia, wzgórza, drzewa, jesień, mosty i taaaaaaaakie poważne rozmowy...

bardzo dziekuję

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 14:10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
ndz, 23 stycznia 2005 00:41:24
Posty: 592
butcher pisze:
Bardzo lubię budzić się wcześnie rano(około 5) i drzemać ze świadomością, że mam jeszcze trochę czasu...a za oknem jeszcze cicho, szaro...


dokładnie! :)

kiedyś w podstawówce moja mama kiedy szykowała się do wyjścia do pracy to musiała wchodzić do mojego pokoju, bo jej ubrania były wtedy w moim pokoju. Nie raz mnie budziła i przepraszała a dla mnie to było szczęście usłyszeć :"możesz jeszcze spać, przyszłam po ubrania", zamiast "misiu, wstawaj, do szkoły"... potem nawet ją prosiłem, żeby rano mnie budziła pół godziny przed czasem i mówiła, że jeszcze mogę spać... dziś wydaje mi się to dziwne, ale to był kiedyś mój kawałek szczęścia :)

_________________
"My face in the mirror tells me it's not surprise that I'm
pushing the stone up the hill of failure"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 16:00:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 23:10:43
Posty: 3722
zooropa pisze:
Nie raz mnie budziła i przepraszała a dla mnie to było szczęście usłyszeć :"możesz jeszcze spać, przyszłam po ubrania", zamiast "misiu, wstawaj, do szkoły"... potem nawet ją prosiłem, żeby rano mnie budziła pół godziny przed czasem i mówiła, że jeszcze mogę spać...

Ale ładne!!!!!!
:)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 17:34:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 03 lutego 2005 20:54:20
Posty: 6846
Prawda to! :D

_________________
Kto powołał na dyrektora Trójki człowieka, który nie rozumie pytania 'kto'?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 16 października 2005 17:46:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
Oj - ostatni łikend był z tych pięknych. A zwłaszcza sobota spędzona leniwie z Laską i Dzyniem, spacer i w ogóle! I tak gdy zastanawiam się co by tu wpisać jeszcze zaczynam się rozczulać :wink:

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 października 2005 23:21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:29:55
Posty: 3974
Skąd: Warszawa
Otwieram wątek "OSIEMDZIESIONA" a tam: "nie istniają żadne posty dla tego tematu". Coś wspaniałego.

_________________
My shadow is always with me. Sometimes ahead... sometimes behind. Sometimes to the left... sometimes to the right. Except on cloudy days... or at night.


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 17 października 2005 23:31:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 23 września 2005 15:20:17
Posty: 29
Skąd: wschód
KAWAŁKIEM /ogromnym kawałkiem/ szczęścia był dla mnie czas spędzony z moim Dziadkiem. na dniach będzie rocznica Jego śmierci. myślałam dziś, jak to kiedyś było, gdy żył.
nie da się opisać, jaki dał mi kawałek szczęścia.

_________________
pod moim ciemnym oknem wieje wiatr..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 18 października 2005 15:48:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 21:37:55
Posty: 25363
Bogus pisze:
Otwieram wątek "OSIEMDZIESIONA" a tam: "nie istniają żadne posty dla tego tematu". Coś wspaniałego.

tere fere kuku

a ja dzisiaj dzwonię do elsei spytać, czy jakies zakupy robiła... a ona mi na to: a taaak... właśnie kupiłam bilety lotnicze do Anglii! :D

_________________
ćrąży we mnie zła krew


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 07 października 2006 15:28:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 26 maja 2006 19:29:43
Posty: 6699
-

_________________
http://freemusicstop.com


Ostatnio zmieniony sob, 06 sierpnia 2016 15:44:44 przez MAQ, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 06 maja 2007 19:36:30 

Rejestracja:
pn, 05 marca 2007 20:08:25
Posty: 897
Skąd: lublin
zooropa pisze:
... potem nawet ją prosiłem, żeby rano mnie budziła pół godziny przed czasem i mówiła, że jeszcze mogę spać... dziś wydaje mi się to dziwne, ale to był kiedyś mój kawałek szczęścia

dla mnie takie "do-sypywanie"głównie kojarzy się z trudnymi wydarzeniami czekajacymi nas w trakcie dnia. pamietam jak miałem wstawać koło 6 i dzień rysował sie bardzo nieciekawy...wtedy cieszyłem sie z wielokrotnego budzenia się w nocy...to były i są czasem kawałki szczęścia.
Czasem mam takie wielokrotne wspominanie. Że fajne wspomnienia przychodzą jedno po drugim...Człowiek przenosi się z miejsca na miejsce...
Każdego dnia uświadamiam sobie, że Bóg tak wiele przygotował dla mnie kawałków szczęścia, że i tak nie zdąże ich wszystkich zaliczyć...A ja tak często ich nie wybieram...Muszę sie poprawić!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pn, 07 maja 2007 13:42:14 

Rejestracja:
śr, 21 marca 2007 11:45:35
Posty: 430
Skąd: Gdynia
adoracje zatopione w ciszy i małych kawałkach ognia, spotkania z przyjaciółmi, kawa z lodami i cynamonem albo "malinowa ekstaza" - to (tylko w Pikawie w Gdańsku chyba:),śpiewanie na kilka głosów, albo z zespołem, albo bycie na dobrym koncercie, włóczenie się ze słuchawkami na uszach nad morzem, albo słuchanie ciszy w Górach Stołowych lub wiatru na Pilsku, dobra książka, kawałek, który przychodzi z Góry wraz z tekstem, podróże do Pyrlandii pośpiesznym, trainspotting po Polsce, Kraków nocą, Planty zawsze, klif w Orłowie, długie i ważne rozmowy, kompletne głupawki, ewangelizacje, kamienne domki w Pietrelcinie, grób św. Pawła po nawróceniu, teledyski w głowie podczas jazdy skm :), i jeszcze dobry, długi sen... :)

_________________
"Nikt nie ma wiekszej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich" J 15,13


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 08 maja 2007 15:40:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:53:47
Posty: 4080
Skąd: Chełm (k. Mistycznego Miasta Lublina) - Warszawa (Stacja Ursynów)
May pisze:
dla mnie takie "do-sypywanie"głównie kojarzy się z trudnymi wydarzeniami czekajacymi nas w trakcie dnia. pamietam jak miałem wstawać koło 6 i dzień rysował sie bardzo nieciekawy...wtedy cieszyłem sie z wielokrotnego budzenia się w nocy...to były i są czasem kawałki szczęścia.


Mam dokładnie to samo.... uwielbiam "dosypywanie"...

_________________
kocham cię
kocham cię
śmierć w Wenecji
miłość w Warszawie

Obrazek
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group