Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 17:59:54

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 maja 2015 07:07:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 28 stycznia 2005 14:46:47
Posty: 21339
Skąd: Autonomiczne Księstwo Służew Nad Dolinką
Otwierane okno w pracy jest przereklamowane. Najpierw pracowałem w pokoju, w którym było okno i można je było zawsze otwierać. I zawsze z tego powodu były awantury, bo jak jednemu było za gorąco, to drugiemu oczywiście było za zimno. Potem nam to okno zamurowali, więc awantury ustały. Potem przenieśli nas do innego pokoju gdzie z jednej strony mamy trzy okna, a z drugiej przeszkloną ścianę, więc w zasadzie każdy siedzi przy jakiejś szybie. Okna co prawda można otwierać, ale jesteśmy jak jeden mąż zgodni co do tego, żeby tego nie robić, bo tuż pod oknami, mamy całe stado wywietrzników dwóch lakierni proszkowych, więc jakoś nie uśmiecha nam się robienie sobie inhalacji z tych wyziewów. Z to jak ktoś chce zażyć świeżego powietrza to może sobie wyjść na taras, albo stanąć sobie na mikroskopijnym balkoniku od strony Katowickiej.

_________________
Sometimes good guys don't wear white


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 06 maja 2015 10:40:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:26:27
Posty: 2896
Skąd: Buckland
Jak dla mnie w tej strefie klimatycznej budowanie konstrukcji bez otwieranych okien mija się celem jakim jest zachowanie energii czy utrzymanie stałości temperatury. Ja rozumiem, że w LA czy Sydney taki Pollack nie może mieć prawa do otwierania okna, skoro przez 10 miechów temperatura nie spada poniżej 25 stopni, ale nie u nas, gdzie żar i gorączka jest przez kilka tygodni latem i to jak dobrze pójdzie. Powinna być opcja: otwieramy- klima się wyłącza, zamykamy, klima się włącza.
Gdyby były w tym nowym budynku takie miejsca jak balkon czy taras - to jeszcze, ale cholera, trzeba będzie zacząć palić, żeby mieć powód, by wyjść przed budynek się dotlenić :(

_________________
" (...)Czy pan myśli,że nasze żydowskie pisma są tylko dla jakiegoś widzimisię pisane spółgłoskami?Każdy wyszukuje sobie skryte samogłoski, które zawierają dla niego jedynego określoną myśl, żywe słowo nie powinno zamieniać się w martwy dogmat."


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 07 maja 2015 21:16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 14 listopada 2007 16:38:41
Posty: 9939
arasek pisze:
Czekam jeszcze kilka dni a potem zastrzegam sobie wszelkie prawa..

Powinni wiedzieć, że takie numery to nie z prawnikami! :twisted:


Pet pisze:
Najpierw pracowałem w pokoju, w którym było okno i można je było zawsze otwierać. I zawsze z tego powodu były awantury, bo jak jednemu było za gorąco, to drugiemu oczywiście było za zimno.

Hyhy, dokładnie takie same problemy stwarza też klima. :) Tylko u nas to nie są awantury, raczej tajna wojna podjazdowa. Bo facetom jest zawsze za gorąco, a kobietom zawsze za zimno. Niestety, przewaga facetów jest miażdżąca, w związku z czym my, baby, nie mamy żadnych szans. Pozostaje przestawianie chichcem klimatyzacji, kiedy akurat nikt nie widzi...


Na górę
 Wyświetl profil
PostWysłany: sob, 15 sierpnia 2015 11:22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 24 listopada 2014 21:36:08
Posty: 735
Skąd: z nienacka
Przeprowadziłam się do budynku ,w którym jest eis cafe i wychodząc z budynku natykam się na ludzi siedzących przy stolikach.
Dziwnie się ostatnio czułam ,gdy szłam z papierem toaletowym do domu-widziałam ten ich wzrok... :puknijsie:

Co będzie jak będę chciała wynieść śmieci?

_________________
Mieszkam we mgle, po tamtej stronie
mieszkam we mgle, na jakiś czas


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group