Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest czw, 28 marca 2024 16:57:25

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 00:56:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Przepraszam, ze zupelnie nie na temat, ale czy moze mi ktos podac aktualny sklad zespolu Flapjack? Nie moge sie tego doszukac ani na stornie zespolu, a i, jak sadze, z jego forum niepredko sie tego dowiem...

Dziekuje z gory:)

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 01:03:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
zdaje się że:
Guzik - voc.
Jahnz - guit.
Litza - guit. (w zastępstwie grywa Olass i chyba w sumie gra częściej niż Litzor...)
Hrap Luck - bass
Ślimak - drumz

łba se nie dam uciąć bo ze względu na Neońską Katecheze ich dzisiejszy koncert olałem.....

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 01:07:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
No wlasnie wrocilem z koncertu i Guzik powiedzial, ze Hraplak juz z nimi nie gra. Litzy oczywiscie nie bylo (w sumie poszedlem, zeby zobaczyc w jakiej wlasnie on jest formie), a jesli chodzi o Slimaka, to nie wiem... Tysiac lat go nie widzialem... moze po prostu przez zmiane fryzury nie moglem go poznac, a i stalem dosc daleko, wiec niech tam mu bedzie... moze to byl on. wygladal jak 10 lat mlodszy. Moze sie za bardzo ogolil? hm... a moze za duzo miodku wypilem.

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 13:07:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pn, 22 listopada 2004 13:05:36
Posty: 7312
Skąd: Warszawa/Stuttgart
mnich pisze:
No wlasnie wrocilem z koncertu

No a jak sam koncert, bo ja ostatecznie nie dotarłem :cry:

_________________
Klaszczę w dłonie ...
... by było mnie więcej ...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 14:08:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
O to szkoda. Zdazylem ustalic, ze perkusista to chyba jednak Slimak, tyle ze bez brody i dredow. Pewnie juz dawno zmienil imge, tylko ze ja go dwa (jesli chodzi o scislosc) lata chyba nie widzialem.
Koncert fajny - chlopaki wymiataja niesamowicie. Tyle ze jak dla mnie bez Litzy to to nie to samo. Jak bym wiedzial, ze go nie bedzie, to po prostu bym nie poszedl (i tak wahalem sie do ostatniej chwili biorac za pewnik, ze Litza bedzie z zespolem).
Moze sie czepiam, ale wychodze z zalozenie, ze jesli ide na koncert jakiegos zespolu, to chodzi mi o ten konretnie zespol, a nie jakies roszady. A jesli zespol hce wystawiac zastepcow, to powinien o tym napisac na plakacie.
Ja chyba sobie w ogole odpuszcze koncerty, jesli to ma tak wygladac z wiekszoscia zespolow.

No ale tak bez czepialstwa to powtarzam, ze grali swietnie. Tyle ze z Litza zagraliby lepiej :) A grali glownie numery z 2 i 3 plyty. Wlasciwie to nie wiem, czy bylo cos z pierwszej. Zdziwilo mnie wiec jak na koncu Guzik powiedzial, ze juz nie maja co grac, bo im sie repertuar skonczyl.

Ale ja sie nie znam. Zreszta pewnie za duzo miodku wypilem i cos mi sie pomylilo.

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 14:18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Ślimak rzeczywiście zmienił imagei to jakiś czas temu.Jakby jego nie było naperce to dopiero by było....

a z ich repertuarem....oni się po prostu widać rzadko napróbach spotykają bo od samej reaktywacji Guzik wkółko powtarza że będą grać już niedługo kawałki z pierwszej płyty a tu dupa.... wogóle ja mam nadzieje że ruszą troszke pupki bo koncertów właściwie nie grają (teraz się rozruszało), repertuarjaksłysze niezmienny, żadnych nowych kawałków, żadnych wieści o nowej płycie, a w sklepach jak trudno było dostać cokolwiek Flapa tak dalej trudno.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 14:27:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Guzik powiedzial na koncercie, ze jesli beda nagrywac nowa plyte, to oczywiscie z Litza.
Czytalem za to po powrocie z koncertu jakis wywiad z Litza i Slimakiem, w ktorym Slimak mowi, ze bez Litzy nie chca grac koncertow i juz wola grac ich malo, ale z nim. Czy jakos tak.
Szkoda, ze to tak wyglada. Bardzo sie cieszylem na te wiadomosc, ze w zalewie reaktywacji, choc jeden zespol reaktywuje sie w oryginalnym skladzie. A to juz chyba ponad rok minal... Mogliby rzeczywiscie pomyslec o nowych rzeczach. Ale to nic - ja ostatnio Flapjacka widzialem chyba w Jarocinie 94, wiec dla mnie to byla gratka nawet jesli grali same stare piosenki.

A nie wiecie co z Brygada Kryzys? Nowa plyte obiecywali ci panowie na jesien zeszlego roku? :)

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: pt, 26 listopada 2004 18:28:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 14:59:39
Posty: 28006
i na maj tego... czekamy czekamy... ale jestem dobraj myśli...

_________________
Tygrysie, tygrysie - czemu chodzisz w dresie?


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 listopada 2004 13:28:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
mnich pisze:
Moze sie czepiam, ale wychodze z zalozenie, ze jesli ide na koncert jakiegos zespolu, to chodzi mi o ten konretnie zespol, a nie jakies roszady. A jesli zespol hce wystawiac zastepcow, to powinien o tym napisac na plakacie.


ja też wychodziłem z takiego założenia, ale w nim jednak zostałem po koncercie 2TM2,3 na Jarocinie 2000 (bez Licy, Malejonka, Joszki, Angeliki, Stopy, z jedną perkusją etc.) który był absolutnie genialny. Mytslę że jednak warto "ryzykować"...

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 listopada 2004 13:31:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 20:43:51
Posty: 3056
Skąd: z Trawberry Fields
Potwierdzam. Dobry był. Chociaż wolę jak są wszyscy


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 27 listopada 2004 15:41:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Dzyń pisze:
mnich napisał:
Moze sie czepiam, ale wychodze z zalozenie, ze jesli ide na koncert jakiegos zespolu, to chodzi mi o ten konretnie zespol, a nie jakies roszady. A jesli zespol hce wystawiac zastepcow, to powinien o tym napisac na plakacie.


ja też wychodziłem z takiego założenia, ale w nim jednak zostałem po koncercie 2TM2,3 na Jarocinie 2000 (bez Licy, Malejonka, Joszki, Angeliki, Stopy, z jedną perkusją etc.) który był absolutnie genialny. Mytslę że jednak warto "ryzykować"...
bo Budzy był więc był udany :wink:

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Ostatnio zmieniony ndz, 28 listopada 2004 18:26:06 przez youzwa, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 28 listopada 2004 11:23:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Budzy fenomenalnie zaspiewal piosenki swoich nieobecnych kolegow wokalistow - i to bylo genialne. Jednak brak Joszki, drgiej perkusji itd byl troche smutny. Tymoteusz to jeden z niewielu zespolow grajacych na dwie perkusje i doprawdy idac na jego koncert (lub jadac pol Polski do Jarocina) hcialoby sie to zobaczyc na wlasne oczy (bo uslyszec to mozna jak sie wlaczy plyte). Ale coz, swiat nie jest doskonaly. Nawet Blejkowi w "Dynastii" podmienili syna i corke, a on twardo udawal, ze wszystko jest w porzadku. To ja tez bede zachowywal dobra mine :) Na koncercie Zukow bede krzyczal "brawo John" :)

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 11:58:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:44:49
Posty: 550
Skąd: Rybnik
Wracając do Flapjacka to zachęcam do przeczytania tego wywiadu ze Ślimakiem, gdzie mówi on, m.in. o najbliższych planach Flapjacka
http://www.hardzone.pl/modules.php?op=m ... 127&page=1


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 17:08:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
sob, 20 listopada 2004 11:57:17
Posty: 346
Skąd: z Tajniaka
Mam nadzieje, ze nie jest to wywiad sprzed roku, w ktorym Slimak mowi, ze nie Flapjack bez Litzy grac nie bedzie?

_________________
.
.
przebacz mi przyjacielu


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 21:43:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:08:21
Posty: 6017
Skąd: przychodzi, tego nie wie nikt
Wywiad został przeprowadzony 22.11.2004.

_________________
www.dtrecords.pl - Dobry Towar Records (Spirit of 84, Malchus, cdn...)
www.backstageshop.pl - płyty, koszulki, książki, itd.

"Jak mamy tu coś zwojować skoro między jedną siatką, a drugą jest przerwa na piłkę?"


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group