Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest śr, 26 września 2018 11:28:07

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
Autor Wiadomość
PostWysłany: śr, 25 października 2017 20:45:20 
Awatar użytkownika

..nie wiem jak gdzie indziej, ale na Śląsku kiedyś do starszych ludzi z szacunku mówiło się " za dwoje". Nie mówiło się np. " widzi Pan tak to jest..".., a mówiło się ..Widzicie tak to jest..
No to dziś powiedziano tak do mnie w trochę innym kontekście, ale jednak.. :) Uśmiechnąłem się tylko pod nosem..
Chociaż osobiście tak właściwie czuję się jeszcze młodo.

PostWysłany: czw, 08 lutego 2018 19:12:40 
Awatar użytkownika

...kiedy spora część osób z Forum pisze, że „Jeżeli” usłyszało pierwszy raz na Exodusie lub SSS, a Ty pamiętasz ten kawałek jako tzw. radiową premierę :mrgreen: Cholera, trochę mi przykro, ale cóż.. Jestem dziadem!!! :faja:

PostWysłany: czw, 08 lutego 2018 23:27:36 
Awatar użytkownika

XmrowekX pisze:
...kiedy spora część osób z Forum pisze, że „Jeżeli” usłyszało pierwszy raz na Exodusie lub SSS, a Ty pamiętasz ten kawałek jako tzw. radiową premierę :mrgreen: Cholera, trochę mi przykro, ale cóż.. Jestem dziadem!!! :faja:
nie jesteś sam :D

PostWysłany: czw, 08 lutego 2018 23:44:41 
Awatar użytkownika

:lol: :lol: :lol: :piwo:

I gdzieś mi po głowie się pęta, że jakiś czas po premierze słyszałem fragment "Jeżeli" w takiej dziwnej audycji na Trójce? Czwórce? z komentarzem, że byłby to niezły podkład pod reklamę herbatek Doktora Paracelsusa... No chyba że pamięć płata mi figle. Jak to dziadu :mrgreen:

PostWysłany: pt, 09 lutego 2018 00:12:51 
Awatar użytkownika

Ja usłyszałem „Jeżeli” na składance „Jak Punk To Punk” kupionej w miesiącu jej wydania. W 1986 roku. :|

PostWysłany: pt, 09 lutego 2018 00:21:54 
Awatar użytkownika

Skąd: Hôtel Lambert / Rafał Gan Ganowicz Appreciation Society
Nigdy w życiu nie słuchałem listy Trójki (przyznaję: parę razy ją we fragmentach słyszałem, ale nigdy nie śledziłem, nie słuchałem, nie głosowałem itp.), więc debiut "Jeżeli" w 1986 roku mnie oczywiście ominął. Nie byłem już wtedy taki mały, żebym w ogóle nie miał okazji tego tam usłyszeć, ale tak naprawdę nie słuchałem wtedy żadnego radia. Wiem mniej-więcej gdzie i kiedy świadomie usłyszałem Armię po raz pierwszy - był to na 100% wspomniany przeze mnie w wątku WFO o "Jeżeli" koniec 1988 roku, kiedy to z powodów rodzinnych regularnie bywałem w Kielcach i gdzie mój brat cioteczny introdukował mnie do punkrocka. Wtedy poznałem pierwszą płytę Armii, wtedy usłyszałem "Jeżeli". Był to też okres kiedy zacząłem poznawać dość obskurne kapele w rodzaju NoG i - nieco później - słynną kielecką kapelę WKG :mrgreen: a jeszcze troszeczkę później dostałem kopię pierwszego numeru Prosiacka i naszywkę z Sidem V., dzięki czemu mogłem pójść do liceum już z odpowiednio sprawioną kostką. Punkrock nie był jednak moim przeznaczeniem, bo błyskawicznie przestawiłem się na Doorsów i Pink Floyd :lol:

Wszystkie prawdziwe ścieżki prowadzą przez Góry.

Zawsze mieć dojrzałe jagody do jedzenia i słoneczne miejsce pod sosną, żeby usiąść.

PostWysłany: pt, 02 marca 2018 12:22:39 
Awatar użytkownika

...to patrzy na chłopców i myśli z troską ,że nie włożyli gaci zanim wsiedli na motor... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=jBxo8V6R0tc

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 487 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]