Ultima Thule

Forum fanów Armii i 2TM2,3
Dzisiaj jest pt, 29 marca 2024 08:55:17

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 listopada 2004 19:22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Jeszcze jedna uwaga mi się przypomniała. Było to w VI klasie bodajże ale dzienniczka niestety nie zachowałem.

"Bartek włożył koledze pisak do nosa i koledze zaczęła lecieć krew."

Na lekcji religii takie coś miało miejsce ale nie pamiętam już dlaczego to zrobiłem... :roll:


A przecież dyingbride i Dzyń są nauczycielami. Może się podzielą jakimiś opowieściami o uczniach z pokoju nauczycielskiego? Albo czy sami mieli okazję wpisać jakies uwagi do dzienniczków? :wink:

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 listopada 2004 21:15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 22:33:35
Posty: 4883
Wierz mi, Bartku, że z drugiej strony te ekscesy są rzadko śmieszne... :(

_________________
in the middle of a page
in the middle of a plant
I call your name


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: wt, 30 listopada 2004 23:15:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 18:09:25
Posty: 6879
Skąd: z Nepalu
Wierzę....

_________________
Auto, winda, kibel, molo
Ławka, kino,basen, szkoła


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: śr, 01 grudnia 2004 08:06:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 11:17:46
Posty: 4935
Skąd: Biadacz
z moich hiciarskich uwag:
"nalał wody do kontaktu w pracowni ZPT"
"rozdarł firankę w sali nr 38"

no i uwaga mojego przesławnego kolegi:
"zabrał z łazienki przetykacz do WC i robił stemple naścianie"

:lol:


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 03:03:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 12 listopada 2004 18:30:29
Posty: 406
hehe, mialem w podstawowce mocno poj***nego angliste (az sam sie zdumiewam jak sie nauczylem tego jezyka). Ilosc histori z nim zwiazana jest niemozliwa do opisania...
Jedna z ciekawszych bylo wyrzucenie mnie z klasy za zglaszanie sie. Innym razem dostalem uwage od niego za glosne odsuwanie krzesla ;)
W licku z koleji zostalem wyrzucony na polskim z klasy na ochotnika :) Najzabawniejsze bylo w tym to, iz podczas mej niebytnosci w klasie przylapala mnie pani dyrektor i mialem pogawedke u niej na dywaniku... No to jej wygarnolem po koleji wszystko co mi sie w szkole nie podoba i dlaczego uwazam ze bardziej produktywnym zajeciem jest stanie na parapecie niz uczestniczenie w lekcjach polskigo...

A w anglii bylo normalnie... Kontakty nauczyciele-uczniowie doskonale... Z jednym gogiem pijalismy wino co drugi wieczor ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 21:01:57 

Rejestracja:
wt, 30 listopada 2004 22:24:51
Posty: 3
Żaden moj dzienniczek nie zachował sie. Jednak z późniejszych czasow gdy odbywałem w szkole praktykę zapamiętałem czwrtoklasiste ktory wbiegl do pokoju nauczycielskiego z okrzykiem: prosze pana, bo Gęśla mnie GLUTNĄŁ!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 23:16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 16:45:18
Posty: 486
Skąd: Królewskie Stołeczne Rezydencjalne Miasto Wrocław
moja histryczka w gimnazjum wpisała kiedyś w dzienniku BEZ WYKROPKOWAN uwagę na temat moje go kolegi: Grzegorz głośno krzyczy na lekcji: "ty je...y skur.....u!!" :hahaha:

_________________
-Panie Havranek, za 5 lat tu będzie IV Rzeczpospolita.
-Ja se ne boje, ja mam rakovinu..


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 02 grudnia 2004 23:43:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 16 listopada 2004 23:19:04
Posty: 854
Z zamierzchłego dzienniczka Shreka:
"Dzisiaj na basenie Shrek z lubością puszczał pod wodą bąki, przez co inne ogry tonęły...." :D


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: ndz, 05 grudnia 2004 19:35:28 
Piła:toś Ty był niezły Rozbójnik :)

Ja do dzienniczka nic wpisanego fajnego nie miałem, bo rzadko go nosiłem a nauczyciele nie mieli inwencji (przykład poniżej). WFista jak mu podniosłem rękę i powiedziałem żeby mi nie groził, to się popłakał i poszedł a skargę do dyrektorki (cholernie niemiłym typem był, zomowcem i gnoił dzieciaki, a zapominał że niektóre z nich to w 8-ej już wyrośnięte nad wyraz będą).

Przytocze przy tym historię ekstremalną z mej klasy (obrzydliwą zastrzegam zupełnie serio)

Kolega się na lekcji Matmy onaniozował, a potem wytarł to i owo w firankę. Dość ostentacyjnie, więc i matemtyca to zauważyła. No i cała czerwona, nabuzowana wrzeszczy:
- W. W. ... wpisz sobie uwagę do dzienniczka!!!!
- A co mam sobie wpisać Pani profesor? (spokojnym, opanowanym głosem)
- No... No... NO, ŻE SIĘ ŹLE ZACHOWUJESZ!

(jak widać inwencji mieli nie duzo ;)


Ehh, zrezta matematycy tez mi nie żal. Tobyli bodajże jedyni 2 nauczyciele w drugie podstawówce co się nad dzieciakami po prostu pastwili. Nie mylić z nauczycielami, co byli ostrzy i wymagali, ale nas chcieli nauczyć (bo takich tez mieliśmy).


Na górę
 
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 25 grudnia 2004 18:04:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 17 listopada 2004 13:12:10
Posty: 125
Skąd: Szczecin
"Kopnął kolegę, uderzył kolegę po teczce w klasie"
"Nie ma odrobionego zadania domowego. Śmieje się głośno na lekcji i przeszkadza"
A raz nie napisałem zadania i kiedy nauczycielka mnie spytała, zacząłem improwizować i udawałem, że czytam je z zeszytu :)

_________________
Tak przypieprzyć, żeby w "Locomotiv Techno Club" zagrali Wishbone Ash!


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 14:47:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
pt, 19 listopada 2004 16:03:45
Posty: 524
Skąd: warsiawka
Zaden się nie uchował bo wszystkie z zapałem paliłem na oczach zdumionego grona pedagogicznego na apelu na zakończenie roku. Pamiętam, bo zawsze z kumplami się wymienialiśmy informacjami co kto miał powpisywane, nawet był konkurs na najlepszy wpis. JA przegrałem z gościem który nalał do prezerwatywy białej olejnej farby i chciał rzucić w znienawidzona hetere od niemieckiego ale mu ta prezerwaqtywa pekła w rekach i cały sie oblał ta farbą...

podstawówka:

"uderzył kolegę miotłą w głowę tak ze ja rozcia a wcześniej zabrał sprzątaczce"

"chodzi w koszulce na lewą stronę"

"pyskuje i jest bezczelny"

"na lekcji matematyki siedział z nogami na krzesle obok w niedbałej pozie i zamiast w zeszycie pisał po spodniach długopisem" (alien sex firnd i sex pistols). Bardzo mnie frapowały te nazwy ze względu na ów sex którego jeszcze nie znałem

liceum:
"podczas lekcji biologii ostantacyjnie połozył siekierę na blacie i udawał że ja ostrzy palcem. Na moją uwagę bez słowa podniósł sie i wyskoczył przez okno" (to było tylko pierwsze piętro a pod spodem była pryzma piachu więc nic n=mi się nie stało tylko walnąłem brodą o kolana. Ale mawet nie za bardzo bolało. - o to jest niezłe:

"prosze przyjść do szkoły. Państwa syn ma więcej nieusprawiedliwionych nieobecniosci niż obecności na lekcjach"

"podczas odpowiedzi udawał głupka"

no i wiele innych

_________________
<"///><HOPE><\\\">


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: czw, 13 stycznia 2005 20:01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
wt, 09 listopada 2004 19:34:44
Posty: 1092
Skąd: toruń
hahahahaaaaaaaaaaaaa
to jeszcze lepsze niz moj stol ogona :D

_________________
...


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 20:35:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
czw, 09 grudnia 2004 11:21:40
Posty: 5834
u mnie w szkole był taki patent że w dzienniku była specjalna rubryczka w ktorej sie wpisywało minus jak ktos cos 'zlego' ;) zrobił grozili że za 10 strzała ze szkoły ...
z 34 miałem
sie juz przyzwyczaili nauczyciele i dostałem dwa takie minusy jak byłem chory ;)


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 15 stycznia 2005 20:45:13 

Rejestracja:
śr, 10 listopada 2004 12:23:30
Posty: 99
Skąd: Lodz/W-wa
ja byłem grzeczny i tak potwornie nieśmiały, że przez wszystkie 8 lat podstawówki zebrałem może ze 2 uwagi.... Jedną niesłusznie :cry: :cry: :cry: bo pani napisała na tablicy "PZPR" a kolega wyjaśnił że to polski związek piłki ręcznej... i wszyscy co się śmiali poszli do kąta i po uwadze też dostali!!!!

_________________
Człowiek z wiekiem staje się rozumny
Człowiek z wiekiem do trumny


Na górę
 Wyświetl profil
 Tytuł:
PostWysłany: sob, 08 lipca 2006 23:14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja:
śr, 27 lipca 2005 10:11:36
Posty: 244
Skąd: Wrocław
Wygrzebałam sobie temat :P

Duzo tego było, większosci już niestety nie pamietam a szkoda bo akcje niezłe odchodziły :)
W tej chwili pamiętam takową z podstawówki:

Siedze grzecznie w ławce (lekcja polskiego) i wpatruje się w nauczycielke cały czas (ja z zaciekawieniem bo mówiła coś interesującego) a ona jak się późnie okazało wpisała po kryjomu uwage... :?
"Adrianna tępo i beszczelnie wpatrywała się we mnie całą lekcje, na pytanie czy jej coś złego zrobiłam, odpowiada chamsko, że stara się skupić i zrozumieć o czym tym razem mówie" :twisted: piękne
Ja nie wiem czego Ci nauczyciele chcą, nie słuchasz - źle, słuchasz - jeszcze gorzej :roll:

_________________
"Kto nie umie kochać, ten umarły jest
To jest najważniejsze, żeby kochać się
Miłość nie zna lęku, miłość większa jest niż strach
Gdy miłujemy braci, to Bóg jest w nas."


Na górę
 Wyświetl profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group